Jubileusz święceń kapłańskich

2018-05-31_222643Maj i czerwiec to czas święceń kapłańskich a także jubileuszy. W tym roku, dokładnie 15 czerwca swój Jubileusz – 25. lecia kapłaństwa – będzie świętował nasz wieloletni kapelan i opiekun dusz najmniejszych, Ksiądz Tadeusz. Z tej okazji Ksiądz Tadeusz odprawi Uroczyste Msze św. z jubileuszowym błogosławieństwem. Najbliższa już w niedzielę, 3 czerwca w Ostródzie, gdzie obecnie posługuje. A pod koniec miesiąca, 23 i 24 czerwca w rodzinnych Kadynach i w Tolkmicku.

Zapraszamy wszystkie dusze najmniejsze do łączności modlitewnej a Czcigodnemu Jubilatowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych. I zapewniamy o nieustannej modlitwie i pamięci.

Jedna myśl nt. „Jubileusz święceń kapłańskich

  1. Z okazji Jubileuszu święceń kapłańskich, życzę księdzu Tadeuszowi wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najtrwalsze. A tym jest Miłość.
    Niech Bóg udoskonala Cię, utwierdza i umacnia. Niepokalana Oblubienica Ducha Świętego niech ma Cię w swojej opiece.
    Jesteś w moim sercu i codziennej modlitwie.
    Jezu Maryjo kocham Was ratujcie duszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>