Jezus nas kocha miłością bezwarunkową – Wieczernik w Czerwińsku

20180602_120809W pierwszą sobotę czerwca dusze najmniejsze zgromadziły się na Wieczerniku Modlitwy u Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą, czyli w miejscu, gdzie dla wielu z nas „wszystko się zaczęło” – pierwszy Wieczernik, pierwszy Dzień Skupienia, pierwsze rekolekcje, a więc pierwsze kroki na maleńkiej drodze miłości. To piękne miejsce położone nad Wisłą, naznaczone wiarą, polskością, modlitwą przyciąga nas w każdą pierwszą sobotę miesiąca już od wielu lat. Tutaj Matka Boża czeka na nas i kiedy wchodzimy do kościoła w kolejną pierwszą sobotę, jej ciepłe spojrzenie od razu nas obejmuje.

Również w tę czerwcową sobotę Maryja czekała na nas, żeby pocieszyć i poprowadzić do swego Syna Jezusa. Wieczernik poprowadził ks. Krzysztof z czerwińskiej wspólnoty salezjańskiej, któremu jesteśmy bardzo wdzięczni za jego posługę, tym bardziej, że obejmowała ona również śpiew i grę na gitarze. Bóg zapłać księdzu za ten niemały trud!

Dobrze było usłyszeć słowa samego Jezusa zapewniające nas, że On kocha nas miłością bezwarunkową – bez względu na to, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy. Że Bóg zawsze kocha, zawsze czeka na człowieka. I że gotów jest przebaczyć każdy grzech.

Bogu niech będą dzięki za ten kolejny Wieczernik.

Do zobaczenia w lipcu! (Wiola)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>