Piękne są Wieczerniki Modlitwy w Sątocznie – świadectwo

W ostatni czwartek września odbył się kolejny Wieczernik Modlitwy w Sątocznie, koło Bartoszyc. Swoim świadectwem zechciał podzielić się z nami jeden z uczestników tego wieczernika:

W darze od Boga otrzymaliśmy łaskę. W tej łasce obdarzył nas Pan darem wiary. Przez ten dar wiary jest w nas pragnienie zbliżania się do Boga, poznania Go w każdym naszym codziennym dniu. W darze połączył nas Bóg wspólnotą, która nas łączy i jednoczy na tych Wieczernikach Modlitwy w Sątocznie. Za ten cały czas, to jest ok. 10 lat trwania mojego przy Bogu, dziękuję całej Trójcy Przenajświętszej  i Maryi za otrzymane przez ten czas łaski, za czas trwania na rekolekcjach, łaskę jednoczenia się ze wspólnotą w określonych godzinach na modlitwie, za akt miłości Jezu, Maryjo, kocham was, ratujcie dusze. Zawsze powtarzam sobie wierząc, że nasze słowa nie są wypowiadane  na darmo i muszą być wypowiadane z wielka wiarą, i tylko wtedy przez nas, jako narzędzia w Jego dłoniach,  może Pan czynić cuda – wielkie cuda. I nieść pomoc człowiekowi dla jego dobra, przemiany życia, serca, uzdrowienia, uwolnienia i jego zbawienia. Piękne są Wieczerniki Modlitwy w Sątocznie, piękny był również i ten wrześniowy.

Dziękuję księdzu Adamowi, proboszczowi, za poprowadzenie Wieczernika  i za to, że tak wiele serca wkłada w te Wieczerniki oraz księdzu Pawłowi, kapelanowi naszego Stowarzyszenia, który modlił się razem z nami i posługiwał w konfesjonale. Eucharystia, koronka , adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec to uczta dla naszych dusz i serc. Serce przy sercu Boga to piękna łaska. Wierzę, że jest to dzieło Pana Boga i ze jesteśmy na swoim miejscu jako dusze maleńkie – wybrane i poświęcone Panu Bogu.  Chwała Panu.. Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze! (Zbyszek, Giżycko)

Jedna myśl nt. „Piękne są Wieczerniki Modlitwy w Sątocznie – świadectwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.