Wieczerniki w Sątocznie to łaska od Boga

W ostatni czwartek kwietnia, tuż przed naszą wspólnotową pielgrzymką do Medjugorie, odbył się kolejny Wieczernik Modlitwy w Sątocznie. Swoim świadectwem podzielił się z nami jeden z uczestników:

Niech będzie uwielbiony Bóg Ojciec, niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!

Wszystko jest łaską. Wieczerniki w Sątocznie to łaska od Boga dla Wspólnoty Dusz Najmniejszych i dla każdego z nas. Jest to piękny czas zjednoczenia w Wieczerniku na modlitwie. Osoby – dusze wybrane to my. Mam świadomość tego, że jest to dzieło Boga. Jesteśmy narzędziami w rękach Pana. Dla zbawienia dusz potrzebujących naszej pomocy tu na ziemi, w czyśćcu czy w jakiejkolwiek sytuacji wymagającej pomocy. Gdy zwracamy się tym pięknym aktem miłości ,,Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze” z ufnością i wiarą, Pan Bóg może uczynić rzeczy niesamowite dla każdego z nas. Prawda jest piękna, prawdą jest sam Pan Bóg.

Z prawdy i miłości jesteśmy my, i choć nieprzyjaciel we wcześniejszym czasie dążył do rozproszenia, to i tak to na próżno. Cudownie prowadzi Wieczernik ksiądz Adam – proboszcz tutejszej parafii, co tu dużo mówić. Tyle miłości i serca w to wszystko wkłada – oddany kapłan. Chwała Panu.

Proszę Cię, Panie Boże, przez Maryję, według Twej woli poukładaj wszystko. Z szacunkiem duchowej łączności Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze.

Dla tych osób spoza wspólnoty, wszystkich którzy szukają Boga w swoim życiu i chcą go odnaleźć: Nie rezygnujcie, proście na modlitwie, a będzie wam dane. (Zbyszek z Giżycka)

2 myśli nt. „Wieczerniki w Sątocznie to łaska od Boga

  1. Niech Bóg będzie uwielbiony za Twoją wielką wiarę i ufność, Zbyszku. Więc trwajmy w akcie miłości: Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>