Wyrażamy naszą wdzięczność

kwiatyKochane Dusze Najmniejsze! Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Panu Bogu i Wam wszystkim za wielkie wsparcie finansowe w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, kiedy brakuje nam wszystkim wspólnych spotkań modlitewnych na Wieczernikach, na dniach skupienia, za cały czas otwarte Wasze serca na potrzeby utrzymania Domu Dusz Najmniejszych, Waszą odpowiedzialność i miłość, której ciągle doświadczają Mieszkańcy Domu. Dzięki hojności wielu dusz maleńkich na bieżąco są regulowane wszystkie opłaty, a jest ich nie mało, jak na nasze możliwości. Za samo ogrzewanie domu w tym roku już zapłaciliśmy ok. 4,5 tys. zł. i mamy jeszcze troszkę pieniążków na najbliższe wydatki. Za każdy dar serca, choćby najmniejszy, niech Pan hojnie wynagrodzi.

Jednocześnie przypominamy, że 18-tego każdego miesiąca, tj. w dniu odejścia do domu Pana naszej głównej Patronki – sł. B. s. Konsolaty Betrone, jest sprawowana przez naszego kapelana, ks. Sławomira, Msza św. za wszystkich ofiarodawców i ich rodziny. Prosimy również Was o modlitwę, by Dzieło Najmniejszych rozwijało się i realizowało Boże plany.

Bóg prowadzi nasze serca drogą dla dusz najmniejszych, bowiem umiłował sobie to, co małe, to, co niepozorne. Nasza małość przyciąga Boga do nas, nasza słabość, bezradność, puste ręce, jednocześnie chęć trwania przy Nim. Niech trudności nas nie zniechęcają, ale tym bardziej umacniają w pewności, że należy być wiernym tej drodze, którą Bóg wskazał nam. Skoro tę drogę przed nami nakreślił, brakiem rozsądku byłoby szukać drogi innej. Wierzymy, że dzięki tej drodze światło otrzymujemy nie tylko my, ale światło otrzymują inne dusze. Wierzymy, że ta droga stanie się drogą wielu i dzięki niej wiele dusz odnajdzie Boga, wiele odnajdzie swoje życie, jego sens, swoje powołanie. Więc nawet, jeśli zdarzało się tak, że zaczęliśmy z czegoś rezygnować, o czymś powątpiewać, powracajmy do tej drogi, powracajmy do wskazań, które otrzymaliśmy od Boga.

Kochani, pamiętajmy także o Mszach św. w intencji naszego Wieczernika Ogólnopolskiego, który zaplanowaliśmy na 26 – 27 czerwca br. w Bazylice Archikatedralnej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku. Niech Matka Boża Miłosierdzia wszystko weźmie w swoje dłonie i sama pokieruje naszymi planami zgodnie z Wolą Bożą.

W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie   –   26 kwietnia godz. 12.00, 26 maja godz. 18.00

W Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku  –  27 kwietnia godz. 6.30, 27 maja godz. 6.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.