Kolejne spotkania na drodze wielkopostnej przemiany serc


  W minionym czasie podczas kolejnych spotkań na Wieczernikach Modlitwy w Różanymstoku i Gietrzwałdzie podejmowaliśmy dalsze przygotowanie naszych serc do spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Był to piękny czas ubogacania się miłością wypływającą z Ran Jezusa i czerpania sił do dalszego kroczenia drogą Wielkiego Postu – jednoczenia się z Chrystusem cierpiącym, dźwigania razem z Nim codziennego krzyża i nieustannego nawracania się, zwłaszcza z wszelkich braków miłości w naszym życiu.
Modlitwie towarzyszyła posługa muzyczna zespołów „Najmniejsi” (podczas poprzedzającego sobotni Wieczernik dnia skupienia) oraz „Adoramus”. Serdecznie dziękujemy! Ogromną wdzięczność kierujemy ku prowadzącym Kapłanom. Dziękujemy Księżom Kanonikom z Gietrzwałdzkiej Bazyliki i wszystkim zaangażowanym w służbę na rzecz Wieczerników Modlitwy i dusz maleńkich.
Niech nasze serca pełne wdzięczności uwielbią Boga i Matkę Najświętszą za ten piękny czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>