Rok Wiary – okazją i dla naszej Wspólnoty do ponownego odkrycia wiary


  11 paŸdziernika 2012 r., weszliśmy w Rok Wiary. Został on otwarty w pięćdziesiątą rocznicę otwarcia Soboru Watykańskiego II, a zakończy się w uroczystość Naszego Pana Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 24 listopada 2013 roku. 11 paŸdziernika 2012 r. upłynęło także dwadzieścia lat od opublikowania Katechizmu Kościoła Katolickiego, tekstu promulgowanego przez błogosławionego papieża Jana Pawła II, aby ukazać wszystkim wiernym siłę i piękno wiary. Rok ten będzię i dla naszej Wspólnoty dobrą okazją do wprowadzenia w czas szczególnej refleksji i ponownego odkrycia wiary. Zapraszamy wszystkich uczestników naszych modlitewnych spotkań do wspólnego wkroczenia w rozpoczęty Rok Łaski. Będzie to miało miejsce na najbliższych dniach skupienia i wieczernikach.
Już jutro, w piątek zapraszamy na dzień skupienia do Gietrzwałdu, w najbliższą sobotę natomiast na Wieczernik Modlitwy organizowany w sanktuariach maryjnych w Gietrzwałdzie i w Różanymstoku. Początek spotkania w piątek o godz. 18:00. W sobotę w Gietrzwałdzie początek wieczernika o godz. 10:00, w Różanymstoku o godz. 10:30. Zapraszamy również na kolejny Wieczernik Modlitwy do Ostrowa Wielkopolskiego, odbędzie się on w najbliższy poniedzialek, tj. 22 paŸdziernika br., początek o godz. 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>