Zapraszamy do Gietrzwałdu na dni skupienia i Wieczernik

  Przed nami kolejne dni skupienia i Wieczernik w Gietrzwałdzie – spotkania, podczas których Boża miłość szukać będzie serc otwartych, oddanych, chętnych, by ją przyjąć. Będzie to czas miłości, czas wtulenia się w matczyne ramiona, nauka życia dzieci Maryi, z naszą Mamą. Pouczenia, jakie będą płynąć, mają na celu nasze głębsze zrozumienie tego, co takiego dokonało się podczas Ogólnopolskiego Wieczernika Modlitwy na Jasnej Górze. Tak więc tłumaczone nam nadal będzie, czym jest relacja dziecka Bożego do Matki – danej przez Boga. Jaka ona ma być? Jaka jest ze strony Maryi oraz jakiej odpowiedzi Ona oczekuje od nas. A wszystko to w otoczeniu cudownej Boskiej Miłości, w którą jesteśmy włączeni, w której jesteśmy zanurzeni i przeniknięci. Niech macierzyńskie błogosławieństwo obejmie całą Wspólnotę – serca oddane Maryi, spragnione miłości. Słabe, ale gorące.
Wieczernik w Gietrzwałdzie w najbliższą sobotę, 19 czerwca br. w Sanktuarium Maryjnym w godzinach: 17:00 – 21:00. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>