Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

590 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o łaskę zdrowia na dalsze lata dla mojej mamy Bożeny,żeby nie chorowała znowu na depresję,żeby miała chęć do życia i radość,o piekę i boże błogosławieństwo na dalsze lata jej życia

 2. Proszę o modlitwę o uzdrowienie fizyczne i duchowe i szczęście w życiu osobistym dla mojego syna Michała.

 3. Proszę o modlitwę w intencji zaakceptowania mnie i mojego związku z chłopakiem przez jego rodzinę.

 4. Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam moja wnuczkę Dominikę,synową Edytę,oczekującą na operację Danutę.JMKWRD

 5. Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża Bożego człowieka z którym założę rodzinę Bogiem silną o dobrą pracę i o Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

 6. W intencji Kingi o powrót do zdrowia, uniknięcie operacji, uzdrowienie na duszy i ciele, uwolnienie od złego ducha

 7. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego psa – Bandziora
  Jeśli konieczna będzie amputacja, to proszę o pomyślny jej przebieg 1 kwietnia o 15:00 i powrót do pełni zdrowia po operacji

 8. Boże jesli istniejesz i nie jestem Ci obojętny pomóż mi. Panie proszę cię o otwartość i zaufanie do ludzi, oraz o przyjaciół. Pomóż mi zaradzić finansowo abym nie musiał być w długach. Proszę Cię o kreatywność i miłość, oraz o ślub z Olą. Boże rozwiej moje wzburzone serce wątpliwościami, chce Cie kochać i być kochany. Amen

 9. Proszę o rozwiązanie problemu z mężczyzną. Proszę o Jego czystą, piękną, wytrwałą i szczerą miłość

 10. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia relacji małżeńskich Agaty i Arka,o powrót do zdrowia mojej córki Izabeli.JMKWRD

 11. Proszę o modlitwę,za moją wspólnotę Ruch światło życie.Za Anie, Dorotkę,Alinkę,Joasię, i innych Panu Bogu wiadomych z mojej grupy.O Błogosławieństwo Boże,o wszelkie dobro w ich życiu,prowadzenie Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski,oraz dary ducha św.Proszę też za mnie o pokorę,większa miłośc do Pana Boga,siebie samej , i moich bliźnich ,oraz o łaskę cierpliwości. Bóg zapłać Beata.

 12. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, która rozeszła się z mężem o odrodzenie miłości małżeńskiej i wzajemny powrót do siebie. A także w intencji ich dzieci, które cierpią z powodu rozwodu rodziców.

 13. Proszę o modlitwę o spokój mojej duszy i uwolnienie z lęku o każdy nowy dzień, a także o łaskę założenia rodziny i łaskę macierzyństwa z mężczyzną którego w sercu noszę. Przemień jego serce i myśli w moją stronę. Ponadto proszę o mój sukces w życiu zawodowym oraz o dar potomstwa dla mojej siostry i zdrowie dla moich rodziców. Boże uwolnij nas od tak ciężkich trosk w życiu codziennym. Jezu ufam Tobie.

 14. Proszę bardzo o modlitwę za moją przyjaciółkę Lidię o uproszenie łaski i błogosławieństwa od Pana aby mogła ułożyć sobie życie i znaleźć dobrego i prawdziwe kochającego męża o czystym sercu.Proszę Cię Panie.Dziękuję za modlitwę.

 15. Panie Jezu Chryste w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji!!! JMKWRD

 16. O dalszą pracę dla Pani Krysi, aby Pan wójt przedłużył umowę o pracę. Święty Józefie wstaw się za nią. Panie bądź uwielbiony i Ty się tym zajmij. Twoja wola.

 17. O zdrowie dla wnuczka Antosia Miłosza , aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi i stal się otwartym, odważnym i mądrym chłopcem, a dla jego rodziny o siłę, wiarę i miłość. Panie bądź uwielbiony i Ty się zajmij Antosiem Miloszem i jego rodziną. Twoja wola.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.