Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

509 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia relacji małżeńskich Agaty i Arka,o powrót do zdrowia mojej córki Izabeli.JMKWRD

  2. Proszę o modlitwę,za moją wspólnotę Ruch światło życie.Za Anie, Dorotkę,Alinkę,Joasię, i innych Panu Bogu wiadomych z mojej grupy.O Błogosławieństwo Boże,o wszelkie dobro w ich życiu,prowadzenie Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski,oraz dary ducha św.Proszę też za mnie o pokorę,większa miłośc do Pana Boga,siebie samej , i moich bliźnich ,oraz o łaskę cierpliwości. Bóg zapłać Beata.

  3. Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, która rozeszła się z mężem o odrodzenie miłości małżeńskiej i wzajemny powrót do siebie. A także w intencji ich dzieci, które cierpią z powodu rozwodu rodziców.

  4. Proszę o modlitwę o spokój mojej duszy i uwolnienie z lęku o każdy nowy dzień, a także o łaskę założenia rodziny i łaskę macierzyństwa z mężczyzną którego w sercu noszę. Przemień jego serce i myśli w moją stronę. Ponadto proszę o mój sukces w życiu zawodowym oraz o dar potomstwa dla mojej siostry i zdrowie dla moich rodziców. Boże uwolnij nas od tak ciężkich trosk w życiu codziennym. Jezu ufam Tobie.

  5. Proszę bardzo o modlitwę za moją przyjaciółkę Lidię o uproszenie łaski i błogosławieństwa od Pana aby mogła ułożyć sobie życie i znaleźć dobrego i prawdziwe kochającego męża o czystym sercu.Proszę Cię Panie.Dziękuję za modlitwę.

  6. Panie Jezu Chryste w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji!!! JMKWRD

  7. O dalszą pracę dla Pani Krysi, aby Pan wójt przedłużył umowę o pracę. Święty Józefie wstaw się za nią. Panie bądź uwielbiony i Ty się tym zajmij. Twoja wola.

  8. O zdrowie dla wnuczka Antosia Miłosza , aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi i stal się otwartym, odważnym i mądrym chłopcem, a dla jego rodziny o siłę, wiarę i miłość. Panie bądź uwielbiony i Ty się zajmij Antosiem Miloszem i jego rodziną. Twoja wola.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>