Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

669 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Daniela, o uzdrowienie go z chorób, o potrzebne łaski dla niego.

 2. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo , zgodę, miłość i potrzebne łaski. Wlej Maryjo w nasze serca wiarę i nadzieję na lepsze jutro. Dopomóż w wiadomej sprawie i bądź przy nas Maryjo w każdej chwili.

 3. Panie Jezu w Twoich miłosiernych Zdrojach zanurzam Renatę,moja bratowa jest chora .Panie Ty wszystko wiesz.JMKWRD

 4. Proszę o modlitwe w intencji o dar życia wiecznego dla Tomka, bym odczuwała jego obecność każdego dnia. Bóg zapłać za modlitwe.

 5. Proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki Oli która o 2 tygodnie walczy z infekcja.O światło dla lekarza aby udało mu się postawić dobra diagnozę i pomoc mojej córeczce wrócić do zdrowia.Jezu Ufam Tobie.

 6. błagam o wsparcie modlitewne za moje smutne serce, bo znów się rozpadam i sama nie poradzę sobie, Matka Boża mnie prowadzi, czuję to ale nie mam dość siły

 7. Dziękuję Ci Boże za moją rodzinę. Proszę obdarz nas zdrowiem, miłością i nadzieją. Czuwaj Maryjo nad moimi synami i mężem, Błogosław nam na każdy dzień i mniej nas w Swojej opiece. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 8. KACHANI

  PROSZĘ O MODLITWIĘ ZEBY NA MOJEJ ZBIÓCE ZOSTAŁA ZEBRANA CAŁA KWOTA JAKA JEST POTRZEBNA DO REALIZACJI MOJEGO MARZENIA

 9. Błagam o modlitwe za powrot do abstynencji mojego meza i o czystosc dla Filipa. Bog zaplac

 10. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jestem już gotowa, by spełniać się w roli dobrej żony i matki. Proszę Boże spraw, by ten rok był przełomem w tej kwestii. Wysłuchaj moich próśb i daj mi siłę. Bóg zapłać. Amen

 11. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny na każdy dzień.

 12. O cud uzdrowienia wnuczka Antosia aby dobrze rozumiał rzeczywistość i stał się otwartym i mądrym chłopcem. Panie bądź uwielbiony i Ty zatroszcz się o Antosia i jego rodzinę. Twoja wola.

 13. Proszę o modlitwę w intencji moich synów o zdrowie , Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego. Mniej Maryjo w Swojej opiece całą moją rodzinę , daj siły do pokonywania trudów dnia codziennego i dopomóż w wiadomej sprawie.

 14. Proszę o modlitwę za Joanne i Marcina o decyzję ślubu jesli taka jest wola Boga i o uzdrowienie psychiczne, fizyczne i duchowe dla Wojtka. Bóg zapłać

 15. Dziękuję Ci Maryjo Nieustającej Pomocy za moją rodzinę. Proszę o zdrowie, zgodę i miłość. Wlej Matko w nasze serca nadzieję na lepsze jutro, Błogosław nam na każdy dzień i dopomóż w wiadomej sprawie.

 16. Proszę o modlitwę jutro, tj. w sobotę jadę do Holandii, do pracy proszę o to byśmy szczęśliwie dojechali, by praca była lekka i łatwa, byśmy dali radę, by ten czas szybko nam minął.Proszę o wszelkie potrzebne łaski.Proszę również w mojej intencji i intencji mojej rodziny, o ochronę przed złem i złymi duchami, ponieważ byłam dziś na masażu, a osoba, która go wykonywała, jak się okazało była bioenergoterapeutą czy kimś podobnym i chyba robiła przy okazji oczyszczanie energetyczne i inne dziwne rzeczy.Proszę o wsparcie, byśmy zostali uchronieni przed skutkami tych praktyk.Dziękuję w swoim imieniu i mych bliskich.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.