Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

796 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwę w intencji mojej oraz bliskiej mi Osoby, o nasze nawrócenie, naprawienie błędów, pojednanie i odrodzenie się naszego związku.

 2. Panie Boże, proszę zmiłuj się nad moim mężem Robertem, ulecz go, wyzwól od wszystkich obciążeń, zbaw go Panie. Ratuj Boże naszą rodzinę. Ewa

 3. Bardzo proszę o łaskę wyprowadzenia nas z niewoli długów oraz nieodbierania nam domu.

 4. Proszę o modlitwę w intencji o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o znalezienie stałej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny, z którym będę szczęśliwa. Bóg zapłać

 5. Proszę w intencji Ewy o szczęśliwe rozwiązanie dla niej, o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla maluszka. Proszę Maryjo mniej w opiece moją całą rodzinę, otocz nas Swoją opieką, czuwaj nad nami , daj zdrowie i potrzebne łaski. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 6. Proszę o uzdrowienie kobiety której nie znam osobiście ale jest chora na nowotwór i ma bliźnięta jedno w tym niepełnosprawne. Proszę o modlitwę za mnie o sakrament małżeństw i potomstwo. O pojednanie z Darkiem i jeśli jest mi pisany to o udzielenie nam łaski. Proszę o zdrowie dla córki mojej koleżanki, aby łaskawy Bóg uzdrowił ją z głuchoty.

 7. Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia miłości, o łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Prosze o połäczenie naszych serc piekna miłoscia, sakramentem małzenskim z Waldemarem, jesli jest to zgodne z wola Boza. Jestem już gotowa, by spełniać się w roli dobrej żony i matki. Proszę, aby ten rok 2019 był przełomem w tej kwestii. Bóg zapłać.

 8. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o dobrego męża dla Doroty

 9. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją miłość . Proszę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski , o dary Ducha Świętego dla nas wszystkich. Mniej Matko zawsze nas w Swoim sercu i chroń nas od złego, oddal od nas problemy i kłopoty,. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 10. Bardzo proszę o modlitwę w intencji osób które skrzywdziłem. Proszę także w pewnej bardzo trudnej sprawie o potrzebne dla mnie łaski i jej pozytywne rozwiązanie.

 11. Proszę o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Marią a mną. Proszę o zdrowie dla niej i o jej powrót do Boga. Bóg zapłać.

 12. Proszę o modlitwę w intencji córek i męża o powrót do wiary a dla mojego wnuczka o dar wiary.

 13. Proszę o modlitwę za mnie o sakrament małżeństwa i potomstwo. O pojednanie z Darkiem i wsparcie dlaa mnie. Niech Bóg okaże mi swoja łaskę o którą tak bardzo proszę. Błagam wręcz Matkę Boża o sprostowanie moich dróg w życiu.

 14. Proszę o wszelkie łaski potrzebne do dobrego i spokojnego życia, o zdrowie,miłość i nadzieję. Maryjo czuwaj nad moimi synami i mężem oraz daj mi wytrwałość w pracy. Dopomóż Matko w wiadomej sprawie i bądź przy mojej rodzinie . Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Ewy.

 15. O zdrowie i trzeźwość dla syna Łukasza oraz o łaskę wiary, miłości, mądrości i dar zdrowego dzieciątka dla jego i zony Pauliny. Panie bądź uwielbiony i Ty zatroszcz się o tą rodzinę.

 16. O cud uzdrowienia wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie bał się ludzi i stał się otwartym i mądrym chłopcem. Panie bądź uwielbiony i uczyń cud uzdrowienia Antosia a jego rodzinę napełnij spokojem i miłością.

 17. Gorąco proszę o pozytwne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy zawodowej.Odzyskanie spokoju ducha i radości życia.
  Dla Marka o potrzebne łaski w pracy i życiu prywatnym.
  O zdrowie dla męża.

 18. Proszę o modlitwę we własnych intencjach. O wszelkie łaski potrzebne do dobrego, bezpiecznego i spokojnego życia, o nadzieję na dobrą przyszłość. Proszę o modlitwę o szybkie rozwiązanie ważnej sprawy (znanej Bogu) związanej z mieszkaniem, z którą po ludzku nie mogę sobie poradzić. Proszę też o modlitwę w intencji osób ważnych dla mnie (z rodziny, z grona przyjaciół) – o wszelkie łaski i błogosławieństwa dla nich. Dziękuję Bogu za wszelkie dobro, które mi dał i da w przyszłości. Proszę o życie wieczne dla Zygmunta, Emilii, Barbary i Iwony.

 19. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i o potrzebne łaski dla Kasandra, o uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać.

 20. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją miłość i opiekę nad moją rodziną. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski o miłość, wiarę i nadzieję na lepsze jutro. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie. Proszę o wieczny odpoczynek dla mojej mamy Cecylii i wszystkich moich najbliższych, ktòrzy odeszli do domu naszego Ojca.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.