Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

846 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę w intencji mojej rodziny, o zdrowie i Boże Błogosławieństwo. Maryjo czuwaj nad moimi dziećmi, obdarz ich łaskami i darami Ducha Świętego. Dopomóż w wiadomej sprawie i bądź z nami w każdej chwili.

 2. O cud uzdrowienia wnuczka Antosia aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie bał się ludzi, nie miał agresji i stał się otwartym, spokojnym i mądrym chłopcem.

 3. O siłę do życia, wiarę i zdrowie oraz szczęśliwą operację kolana dla męża.

 4. Proszę o modlitwę, aby dobry Bóg i Najświętsza Matka uratowali moje małżeństwo.

 5. Prosze o modlitwe za moje dzieci,ziecia brata i potrzebujacych w rodzinie o nawrocenie i pojednanie sie z Bogiem o dobre ulozenie zycia z dobrymi wierzacymi i praktujacymi ludzmi.O zdrowie i dobre wyniki badan dla mnie i meza.O obfite blogoslawienstwo Boze ,opieke Matki Najswietszej i Dary Ducha sw.dla calej rodziny w 2020r.Bog zaplac za modlitwe

 6. mateńko dziekuje za rok 2019 prosze ulecz moją dusze ztego co odłańcza mnie od jezusa prowadz mnie umacniaj zapraszam cie do mojego życia pomóż mi pełłnic wole boga jmkwrd

 7. prosze ouzdrowienie duchowe dla syna synowej matenko oddaje tobie grzesia dominike wnuków prosze o opieke jmkwrd

 8. Proszę o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Magdą a mną. Proszę o przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu, nie wybaczenia. Bóg zapłać.

 9. Proszę o dary Ducha Świętego dla moich synów, mniej ich Maryjo w Swojej opiece i nie pozwól im zejść z drogi przykazań Bożych. Dopomóż w wiadomej sprawie i Błogosław całej mojej rodzinie.

 10. Proszę o cudowne uzdrowienie Sylwii z chłoniaka złośliwego.Proszę o modlitwę i łaskę uzdrowienia dla niej.Serdeczne Bóg zapłać.

 11. Kochana Maryjo proszę o łaskę umocnienia mnie na duchu, uzdrowienia z nieżytu trąbek słuchowych i uzdr. całego mojego ciała i mojej duszy. Proszę wstawiaj się za mną u Pana Jezusa w intencji pragnień mojego serca i pomóż mi w realizacji moich marzeń na chwałę Pana. Niech Duch święty zstąpi na mnie i uzdrowi moje nastawienie do życia przez Twoje Serce Najdroższa Matko.

 12. Dziękuję Ci Ojcze za cały rok 2019 i za Twoją miłość. Błogosław całej mojej rodzinie w 2020 roku, nie opuszczaj nas, obdarz nas miłością, wiarą, nadzieją i zdrowiem. Obdarzaj nas potrzebnymi łaskami i dopomóż w wiadomej sprawie. Opiekuj się moimi synami i nigdy ich nie opuszczaj.

 13. Proszę o wsparcie modlitewne za wstawiennictwem sw. Anny w sprawie pomyslnego załatwienia sprawy likwidacji szkoły

 14. Proszę o uzdrowienie zarówno fizyczne (w szczególności zatok, serca,nerwów i tarczycy, kręgosłupa, żołądka ,jelit bardzo mi dokuczają wszystkie te dolegliwości) jak i duchowe i psychiczne oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja , zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.

 15. Proszę o modlitwę za Adama o uwolnienie go z mocy zła , czarów , demonów i okultyzmu o jego nawrócenie

 16. Proszę o modlitwę za mnie o łaskę spotkania prawdziwej miłości.Umocnienie w nadziei. Uzdrowienie złamanego serca. Mądrość w decyzjach i relacjach.

 17. Szczęść Boże,

  Proszę o modlitwę w intencji kursu Nowe Życie, który odbędzie się w dniach
  10-12.01.2020 w Lublinie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Miriam. Prosimy w modlitwie: o otwartość serc i światło Ducha Świętego dla wszystkich uczestników kursu.

  Z Panem Bogiem

 18. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Radka i jego rodziny. Proszę o uzdrowienie go z nowotworu. O dar życia wiecznego dla zmarłych z jego rodziny i jego znajomych. Bóg zapłać.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.