Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

846 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia międzypokoleniowego mnie i mojego syna Jakuba, o zdrowie, miłość, radość, zrozumienie. równowagę. Proszę również o spotkanie miłości- mężczyzny odpowiedzialnego, kochającego, dobrego abyśmy wspólnie patrzyli w tym samym kierunku. Bóg zapłać

 2. Szcześć Boże, proszę o modlitwę o ochronę przed złymi ludźmi, złośliwością, o rozwiązanie trudnej sprawy i pomoc, wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha św. w tym czasie.

 3. Kochani,
  Prosimy, aby wspomóc mnie i moją żonę w trwającym nieustannie (już 7 lat ) błaganiu Boga o łaskę nawrócenia i powrotu do kościoła i sakramentów św. naszego najmłodszego syna (Piotra L. 27), o wyrwanie Go z uzależnienia od złej muzyki „Techno” i tego środowiska złych ludzi, którymi się otacza oraz łaskę uwolnienia z uzależnienia, od narkotyków które czynią go niewolnikiem ZŁEGO.

  rodzice Kazimierz i Danuta

 4. Bardzo prosze o nawrocenie i uwolnienie od nalogow dla meza, syna, Olgi, Kamila, Waldka oraz Luisa. Bardzo dziekuje

 5. Prosimy w intencji rekolekcji Domowego Kościoła odbywających się od 1 do 6 lutego – o światło ducha świętego dla prowadzących oraz otwartość dla uczestników.

 6. Proszę o modlitwę za mnie i za drogą mi osobę. Proszę o dar miłości, cierpliwości i zrozumienia oraz rozwiązanie trudnej sprawy i jej szczęsliwe zakończenie i znalezienie wspólnej drogi życiowej.
  Proszę o małżeństwo i dzieci z tą osobą.

 7. Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Marcina, który się pogubił. Aby matuchna dała mu siły do przetrwania. Proszę też o modlitwę by znalazł dobrą pracę i radość życia. Bóg zapłać.

 8. Proszę o modlitwę za mnie…o sakrament małżeństwa i potomstwo. Proszę o uzdrowienie z nowotworu kobiety której niee znam osobiście, maej Basi z gluchoty, mojej mamy zz dolegliwości jakie napotakalo jej ciało a przede wszystkim oka. Proszę o dar potomstwa dla Karoliny. O opiekę duchowa dla Darka, Magdy, mojej rodziny, Jarka niech Bóg kieruje mojim życiem.

 9. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku z osobą, na której bardzo mi zależy – o wyjaśnienie wszelkich niedomówień i nieporozumień oraz o prawdziwą miłość i pokój w sercach.

 10. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Kasandra. O uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać.

 11. Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą prace w Krakowie, w której będę akceptowana i szczęśliwy oraz błogosławieństwo Boże dla rodziny. Potrzebuję twoje łaske, miłość i bogosławienie żeby moje sytuacje się poprawiła. Proszę daj wyjście z moim trudym sytuacje bezrobocie. Dziękuję za wszystko co się uda…

 12. Pani Gietrzwałdzka otaczaj moją Rodzinę swoją opieką o miłością ,strzeż od zła
  i błogosław na każdy dzień.

 13. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę. Proszę błogosław nam na każdy dzień. Proszę o łaskę zdrowia, miłości i zgody. Czuwaj Matko nad nami i nie pozwól aby inni ludzie nas skłócili. Daj siłę, cierpliwość i wytrwałość. Dopomóż w wiadomej sprawie i bądź zawsze przy nas.

 14. W intencji. krzysztofa O uwolnienie od wszelkiego dlego dla Niego oraz o dobra I czesta spowiedz dla Niego! W imie Jezusa Chrystusa Amen . Bog zaplac !

 15. Bądź uwielbiony Boże za Twoje miłosierdzie nade mną, moją rodziną i naszym krajem. Bądź uwielbiony za wszystkie łaski i Twoją Miłość i Troskę. Niech będzie pochwalona Matka Boża i św. Józef oraz wszyscy święci, którzy wstawiają się za nami w modlitwach. Niech będzie imię Pańskie pochwalone na wieki. Proszę, nie wypuszczaj nas ze Swej opieki i zbaw nas.Zechciej także proszę przebaczyć nam Polakom wszelkie grzechy, które obrażają Ciebie i Twoich Świętych, a szczególnie Matkę Boże. Panie, jeśli chcesz nawróć tych, którzy Cię obrażają i sieją zgorszenie. Amen

 16. Proszę o modlitwę za młodą kobietę, która weszła w związek z żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej serce i oczy na prawdę i uwolni ją od tego człowieka.

 17. O cud uzdrowienia miłości Ani i Mateusza, aby Dobry Bóg połączył ich znowu i pozwolił ku Jego chwale stanąć przed ołtarzem i slubować miłość aż do śmierci oraz ku Jego chwale wychowywać potomstwo.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.