Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

819 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Gracjana, o uzdrowienie go z alkoholizmu . O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazł. Bóg zapłać

 2. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie i Iwony od demona. Mimo egzorcyzmów demon nadal jest w naszym życiu.

 3. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę i otrzymane łaski, Ty najlepiej wiesz co mnie trapi i utrudnia życie. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie, proszę z całego serca o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny. Bądź ze mną i moją rodziną w każdej chwili.

 4. Dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzył mnie Bóg, za opiekę. Proszę o modlitwę w następujących intencjach: dalsza opiekę i wszelkie łaski w każdej chwili życia, błogosławieństwa i łaski dla osób, za które modlę się i o pomoc w trudnej sprawie dotyczącej mieszkania, wiadomej Bogu.

 5. Proszę o modlitwę w intencji poczęcia I urodzenia zdrowego dziecka. Bóg zapłać

 6. Proszę w intencji Marka o Boże Błogosławieństwo i zdrowie. Boże Ty możesz wszystko pozwól mu cieszyć się zdrowiem , a Eli daj siły i nadzieję na lepsze jutro. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 7. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Tomka. O uzdrowienie go z chorób. O uwolnienie go z alkoholizmu. Bóg zapłać

 8. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę, za sakrament bierzmowania mojego syna. Proszę Cię o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski szczególnie, o zdrowie, miłość i wiarę. Mniej Maryjo w opiece moich synów , męża i całą rodzinę. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie i bądź zawsze przy nas.

 9. W intencji dobrego Męża dla mnie – za Niego, by Bóg miał Go w swojej opiece oraz o siły, wytrwałość i ufność Bogu dla mnie, bym nie wpadała w stan beznadziei. Pragnę Kochać i być Kochaną.

 10. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Dawida. O uzdrowienie go z chorób. Bóg zapłać

 11. Proszę w intencji mojej całej rodziny o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski. . Mniej Maryjo w opiece nas wszystkich, oddal od nas korona wirusa i pozwól wrócić do normalności. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 12. Błagam o uzdrowienie dla Marcina. Z całego serca, ze wszystkich moich sił. Bardzo proszę o pomoc modlitewną.

 13. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Kasandra. O uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać

 14. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i poprawę warunków pracy Pawła i Anety

 15. Proszę o modlitwe w intencji o dar życia wiecznego dla Piotrka. Bóg zapłać

 16. My father PETER ZUBKO is very ill. He has cancer. Please pray for healing for him.

  He is young. 3.6.2020 he had only 56 years. Please help us with pray for helanig for him.

  Thank you very much

  Good Bless You

 17. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i dobrej szkoly dla siostrzeńców oraz o łaski potrzebne do ułozenia sobie zycia, zebym utrzymala swoja prace i rozwiazala klopoty.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.