Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

819 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i Henryka, żebyśmy potrafili się porozumieć, szanowali siebie nawzajem i otwarli się na miłość.

 2. Proszę o modlitwe w intencji o przemianę serc, uzdrowienie z gniewu, nie wybaczenia, o łaskę pojednania dla tych, którzy gniewaja się na mnie i nie chcą mi wybaczyć. Bóg zapłać.

 3. Błagam, ażeby Ewa uszyła mi i przysłała kobaltowego koloru habit. Według wzoru i wymiarów jakie otrzymała ode mnie. Proszę też o Drugiego Stopnia Święcenia Prezbiteratu.

 4. Matko Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za moją rodzinę, zawierzam Ci moich synów, męża i całą rodzinę, Błogosław nam na każdy dzień i obdarzaj nas potrzebnymi łaskami. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie. Opiekuj się moimi dziećmi, chroń ich od złego, dopomóż im w nauce w tym roku szkolnym, oraz obdarza nas wszystkich zdrowiem, miłością i nadzieją.

 5. matenko tobie zawierzam moja rodzine marzę o medzugorie pomóz pełnic wole boza zeby wnuk chodził na religie o trzezwosc meza bracijmkwrd

 6. Panie kiedyś przed laty strasznie bardzo i kosztem mojego zdrowia modliłam się o pozyskanie miłości Mirka z pielgrzymki, tego, który mi się kiedyś podobał. Teraz po latach zmuszona jestem przez modę na wczesne śluby – prosić Cię o to, aby to w ogóle było możliwe – aby nie okazało się, że uległ modzie na szybkie śluby, lecz aby dalej było to możliwe pod względem katolickim. Aby miał taką w sobie mądrość, żeby wiedział, że każdy, kto namawia do szybkich decyzji o ślubie – może zagrozić naszej miłości – gdy za namową tych ludzi pójdzie z kimś innym wtedy a nie ze mną, a ja przecież też czekam, i też latami…..
  Szczególnie teraz Cię o to proszę, gdy sytuacja polityczna zachęca tak bardzo. Proszę, aby nigdy nie dotarły do niego żadne argumenty, nawet, gdyby pochodziły z polityki, które pozbawiałyby mnie miłości z nim tylko dlatego, że miał jakąś wcześniej dziewczynę – więc „musi/wypada” z tamtą. Proszę Cię aby pamiętał, że każda wcześniejsza nasza sympatia – czy to jego, czy moja, jest sympatią nie pradziwą, a powziętą tylko po to, aby mieć kogoś wcześniej, dla doświadczenia, a nie dla prawdziwej miłości. Proszę niech pamięta, że te wszystkie nasze wcześniejsze sympatie – miały być przecież tylko sympatiami, które nie miały zamieniać się w miłość……

 7. Proszę o uleczenie skutków operacji głowy, oraz o uleczenie skóry siostry oraz mojej. Proszę o wysłuchanie próśb Bogu wiadomych

 8. Dziekuje Maryjo ze pomagasz mi dobrze odbudowac moje zycie, Sw Jozefie prosze Cie o dobra prace na stabilnym kontrakcie, poprowadz mnie i chron od zlego, jestem troche sama na mojej drodze

 9. Proszę o modlitwe w intencji o ulgę dla dusz cierpiących w czyścu, o dar nieba dla nich. Bóg zapłać

 10. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o zdrowie i opiekę Maryji. Błogosław nam Maryjo na każdy dzień i obdarzaj nas potrzebnymi łaskami. Dopomóż w wiadomej sprawie.

 11. Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji wypełnienia się woli Bożej miedzy mną a Łukaszem, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Proszę o łaskę przebaczenia, szacunku i miłości między nami. Proszę o uzdrowienie mojej siostry Agnieszki po operacji, o łaskę siły, wiary, nadziei, miłości dla Małgorzaty po utracie bliskiej osoby.
  Bóg zapłać. Amen

 12. w intencji Mateusza o zdrowie fizyczne, emocjonalne i duchowe z dziękczynieniem za to wszystko, co do tej pory udało się osiągnąć z pomocą Bożą

 13. Proszę o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między mną a Magdą, o przemianę jej serca i uzdrowienie z gniewu, nie wybaczenia.

 14. Prosze o modlitwę w intencji Natalii i Marty, o łaskę uzdrowienia wewnętrznego, o laske nawrócenia i Boze błogosławieństwo dla naszej rodziny. Maryjo, ukryj nas w swoim Niepokalanym Sercu i prowadź do Jezusa. Amen.

 15. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Obdarz Boże zdrowiem mojego męża Dariusza i nie pozwól żebyśmy go stracili. Daj mu siły i opiekuj się nim Maryjo w każdy dzień.

 16. Gorąco proszę Ciebie nasza najukochańsza Matko o łaskę uzdrowienia z depresji Konrada oraz o Twoją opiekę nad jego rodziną. JMKWRD

 17. Błagam o drugą szansę stworzenia związku z moim ukochanym , modlitwe za niego aby się nie poddawał i był silny , aby odzyskał wiarę w siebie i nasz związek, aby powrócił do mnie i aby udało nam się stworzyć lepszy ,bardziej wartościowy związek z pomocą Boga .

 18. Bardzo proszę o modlitwę w int.Rafała, o uzdrowienie serca, duszy i ciała, o potrzebne łaski i dary Ducha Św, o bożą mądrość, pokój serca i doświadczenie Bożej Miłości.By Dobry Bóg uzdolnił go do przyjęcia i ofiarowania milości

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.