Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

590 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwe w intencji o ulgę dla dusz cierpiących w czyścu, o dar nieba dla nich. Bóg zapłać

 2. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o zdrowie i opiekę Maryji. Błogosław nam Maryjo na każdy dzień i obdarzaj nas potrzebnymi łaskami. Dopomóż w wiadomej sprawie.

 3. Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji wypełnienia się woli Bożej miedzy mną a Łukaszem, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Proszę o łaskę przebaczenia, szacunku i miłości między nami. Proszę o uzdrowienie mojej siostry Agnieszki po operacji, o łaskę siły, wiary, nadziei, miłości dla Małgorzaty po utracie bliskiej osoby.
  Bóg zapłać. Amen

 4. w intencji Mateusza o zdrowie fizyczne, emocjonalne i duchowe z dziękczynieniem za to wszystko, co do tej pory udało się osiągnąć z pomocą Bożą

 5. Proszę o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między mną a Magdą, o przemianę jej serca i uzdrowienie z gniewu, nie wybaczenia.

 6. Prosze o modlitwę w intencji Natalii i Marty, o łaskę uzdrowienia wewnętrznego, o laske nawrócenia i Boze błogosławieństwo dla naszej rodziny. Maryjo, ukryj nas w swoim Niepokalanym Sercu i prowadź do Jezusa. Amen.

 7. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Obdarz Boże zdrowiem mojego męża Dariusza i nie pozwól żebyśmy go stracili. Daj mu siły i opiekuj się nim Maryjo w każdy dzień.

 8. Gorąco proszę Ciebie nasza najukochańsza Matko o łaskę uzdrowienia z depresji Konrada oraz o Twoją opiekę nad jego rodziną. JMKWRD

 9. Błagam o drugą szansę stworzenia związku z moim ukochanym , modlitwe za niego aby się nie poddawał i był silny , aby odzyskał wiarę w siebie i nasz związek, aby powrócił do mnie i aby udało nam się stworzyć lepszy ,bardziej wartościowy związek z pomocą Boga .

 10. Bardzo proszę o modlitwę w int.Rafała, o uzdrowienie serca, duszy i ciała, o potrzebne łaski i dary Ducha Św, o bożą mądrość, pokój serca i doświadczenie Bożej Miłości.By Dobry Bóg uzdolnił go do przyjęcia i ofiarowania milości

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.