Wiadomości Zarządu SK

Na tej stronie zamieszczamy informacje i uchwały podjęte podczas spotkań Zarządu Stowarzyszenia „Konsolata”.

18.11.2019

Kochane Dusze Maleńkie,

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Konsolata pragnie serdecznie podziękować wszystkim Duszom Maleńkim, które wsparły swoją ofiarą niezbędny  remont  i wymianę kół naszego samochodu. Jest już sprawny i ufamy, że dalej będzie dobrze  służył  Wspólnocie. JMKWRD

26.04.2019

(Dotyczy planowanego zakupu działki)

Wspólnoto Dusz Najmniejszych,

dzięki Waszej hojności zebraliśmy 133 000 zł na zakup działki sąsiadującej z Domem Dusz Najmniejszych w Olsztynie. Na początku kwietnia otrzymaliśmy informację z biura nieruchomości, które zajmowało się sprzedażą działki, że właściciel w/w działki sprzedaje działkę osobie, która zapłaci o wiele większą kwotę za w/w działkę. W związku z tym faktem podjęliśmy działania mające na celu zwrócenie złożonych na ten cel ofiar pieniężnych. Dziękujemy za hojność ofiarodawców, którzy włączyli się w to dzieło. Obejmujemy ich modlitwą każdego 18. dnia miesiąca. Wszystkim którzy podjęli trud tego dzieła, zarówno finansowy jak i modlitewny składamy serdeczne Bóg zapłać!

1.03.2019

Kochane Dusze Maleńkie
Jaski czas temu podjęliśmy jako Wspólnota trud na rzecz zakupu działki sąsiadującej z Domem Dusz Najmniejszych w Olsztynie. Na ten cel zebraliśmy 120 000 zł. Chwała Panu za Jego miłość wobec nas! W pierwszym tygodniu marca członkowie Zarządu Stowarzyszenia będą rozmawiać z obecnym właścicielem działki oraz rozpoczyna działania w kierunku załatwiania formalności potrzebnych do zakupu. Koszt działki wynosi 130 000 zł. Do zakupu działki brakuje nam 10 000.-. Prosimy Was o dalsze wspieranie realizacji tego dzieła poprzez Wasza modlitwę w intencji zakupu działki oraz wsparcie finansowe w zakresie Waszych możliwości i pragnień. Dziękujemy Bogu za wszystkich ofiarodawców, a wyrazem naszej wdzięczności są comiesięczne msze święte odprawiane 18. dnia każdego miesiąca przez Kapelana Stowarzyszenia w Domu Dusz Najmniejszych. Szczęść Boże!

Wieczernik Ogólnopolski zaplanowano na czas 28-29 czerwca w sanktuarium w Niepokalanowie. Już dziś pomyślmy o zaplanowaniu czasu na to spotkanie.

Dokładny program tego spotkania podamy w najbliższym czasie.

Nowe terminy rekolekcji letnich dla wspólnoty dusz najmniejszych

Czerwińsk nad Wisłą: 22-27 lipca 2019 r.

Różanystok: od 5 do 9 sierpnia 2019 r.

Gietrzwałd: od 17 do 21 sierpnia 2019 r.

 Rekolekcje w czerwińsku i w Gietrzwałdzie poprowadzi ks. Adam Wawro, egzorcysta z Ostrowa Wlkp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>