Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1 179 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwę za mojego tatę Franciszka Zająca ,jest w ciężkim stanie ,jest nieprzytomny,leży pod respiratorem.I Żeby przeżył noc i kolejne dni oraz żeby nerki podjęły funkcje życiowe.

 2. Proszę o modlitwę za moją osobę bym miała siłę żyć i pojechać do miejsca , które Pan mi wskazał, proszę o modlitwę za mojego tatę i mamę bywa bardzo źle zwłaszcza z tata ,duchowo :(

 3. Proszę o modlitwę o łaskę szybkiego znalezienia dobrej pracy, której bardzo potrzebuję, o łaski potrzebne w rozwiązywaniu trudności.

 4. Bardzo proszę o modlitwę o dar pracy,o opiekę dla mojej rodziny,siły dla męża w codziennej ciężkiej pracy , żeby dobry Bóg nas prowadził.

 5. Proszę w intencji mojej całej rodziny, prosząc o zdrowie i Boże łaski. Jezu przytul do Swojego serca moich synów, prowadź ich drogą naszego Ojca. Dopomóż w wiadomej sprawie.

 6. Maryjo przychodzę Cię błagać o pokój, o mądrość, o siłę. Chcę patrzeć dziś na świat oczami przepełnionymi miłością. Być cierpliwym, wyrozumiałym, cichym i mądrym.
  Daj mi taką życzliwość i radość, by wszyscy, którzy się ze mną stykają, odczuli Twoją obecność. Daj zdrowie mojej rodzinie i dopomóż w wiadomej sprawie.

 7. Panie Jezu z całego serca proszę o modlitwę za Mnie i za moją karierę. Proszę, aby okazało się, że mogę być p.o. kierownika mojego referatu w Urzędzie i żebym sobie dobrze radziła z tym wyzwaniem. Proszę także, aby moja umowa o pracę została przekształcona na czas nieokreślony i aby moi Przełożeni byli zadowoleni z mojej pracy. Proszę także z całego serca o zdrowie, dobre samopoczucie i jeszcze długie lata życia dla Mnie, mojej Mamy, Babci, Dziadziusia i Taty. Proszę Panie, abym dobrze sobie radziła prowadząc samochód i parkując i abym jeździła bezkolizyjnie. Miej nas Panie w opiece, w domu, w pracy, na drodze, pomóż nam w codziennym życiu i wspieraj mnie Panie w mojej Karierze. Ty wiesz najlepiej, jak bardzo zależy mi na tym, aby doceniono moją ciężką pracę. Pozostaję pełna nadziei i wiary w Boże Miłosierdzie. Amen.

 8. Proszę o modlitwę wręcz błagam o cód. Boże jedyny proszę cię spraw cód w sercu Małgorzaty aby wróciła i dała nam szansę na nowo aby wróciła do mnie bardzo tęsknię za nią i ja Kocham. Boże zlituj się oddal od niej pokusy zła i proszę aby zrozumiała to że jest dla mnie bardzo ważna

 9. Maryjo otocz opieką moją rodzinę. Mniej w Swojej opiece moich synów i męża, daj nam siłę abyśmy z wiarą i miłością mogli kroczyć ścieżką, którą Ty Najdroższy Jezu nam wyznaczysz. Chroń moje dzieci od wszelkiego zła i dopomóż w wiadomej sprawie.

 10. Maryjo Mniej w opiece moją rodzinę, ocal ją od kłótni, zła. Obdarz nas zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Dopomóż w wiadomej sprawie.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>