Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1 125 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Matko Miłosierdzia proszę Cię o szczególną opiekę nad Szymonem i Dominikiem w czasie egzaminów. Prowadź ich,natchnij ich wiedzą i wiarą, otocz opieką, niech dokanają wyboru drogi życiowej, bądź Maryjo z Nami w tym trudnym czasie i dopomóż w wiadomej sprawie.

  2. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę i otrzymane łaski. Proszę w intencji mojej całej rodziny o Boże Błogosławieństwo, o zdrowie i potrzebne łaski. Otocz Maryjo opieką moich synów i męża. Dopomóź synom w egzaminach a nam z mężem w pracy , bądź zawsze przy nas, dopomóż w wiadomej sprawie.

  3. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej ciężko chorej mamy, syn Jarek

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>