Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1 345 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Jezu Ufam Tobie. Tylko ty możesz oddalić odemnie troski i kłopoty, proszę zabierz moje zmartwienia . Proszę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo dla moich synów i męża oraz o cierpliwość i wytrwałość w pracy. Dopomóż Ojcze w wiadomej sprawie.

  2. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Mamy nastolatka który urodził się z autyzmem i dodatkowo od 6 lat cierpi na zaburzenia komupulsywno obsesyjne – OCD. Jest nam ciężko, żona ma stałą opiekę nad synem. Ja nie raz jako tata zrobiłem głupie rzeczy czego żałuję. Żona chce rozwodu. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę aby Pan Bóg pomógł nam i się nad nami zlitował w tej beznadziejnej sytuacji. Bóg zapłać. Krzysztof.

  3. Proszę o modlitwę z prośbą o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mamy Czesławy.

  4. Proszę o modlitwę w intencji dusz w czyścu cierpiacych a także za Śp Elżbietę Marcinkowską o dar Nieba.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>