Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1 035 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Szczęść Boże,proszę o modlitwę w intencji bym rozeznała swoją drogę życiową i zawodową, bym znalazła dobrą pracę, z której będę się cieszyć i spełniać, a nie męczyć jak w tej obecnej.Proszę o modlitwę o wszelkie potrzebne łaski, dary, charyzmaty Ducha św.,o uzdrowienie z nerwicy i depresji.Bóg zapłać.

  2. Maryjo dziękuje Ci, że wysłuchałaś mojej modlitwy i uratowałaś moje małżeństwo. Proszę Cię o pomoc w walce z otyłością i o poczęcie zdrowe dziecka, którego tak bardzo pragnę.

  3. Maryjo Różańcowa proszę otocz opieką moją rodzinę, udziel wszelkich łask. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

  4. proszę o modlitwę za męża, o oczyszczenie go od złego…. i za Nasz Małżeństwo. Bóg zapłać

  5. Bardzo proszę o modlitwę za swoje dzieci. Matuchna opekuj się Mateuszem który szuka pracy. Proszę o opiekę i błogosławieństwo za moje dzieci.

  6. Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zwraca się z prośbą o modlitwę za kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach od 08.10-10.10.2021 w Świdniku. O dary Ducha Świętego dla wszystkich uczestników kursu

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>