Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

995 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Maryjo Matko Boża, proszę o możliwość odbudowania miłości z Tomaszem. Aby Pan dał nam swoje błogosławieństwo. Abyśmy mogli stać się małżeństwem, rodziną i rodzicami i abyśmy mogli żyć zgodnie z Bożymi przykazaniami. Aby nasze drogi ponownie się połączyły, a serce Tomasza otworzyło się na nas i naszą miłość. Jezu, Ty się tym zajmij. Maryjo, proszę o pomoc.

 2. Proszę o modlitwę za mojego bratanka Antosia, który ma dopiero miesiąc, a walczy w szpitalu z ciężką chorobą.
  Boże, spraw by wrócił do zdrowia, daj siłę jego rodzicom, aby przetrwali ten trudny czas.

 3. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam swoją bratanicę Karolinę idzie do szpitala ,choruje. JMKWRD

 4. Proszę o Boże Miłosierdzie dla św pamięci Cecylii,Stanisławy,Pawła,Haliny,Sylwestra, Jerzego,Czesława,Wacławy,Cecylii,Albiny, Jerzego i Anny. . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 5. O ulgę w cierpieniu dla dusz cierpiących w czyscu.
  O dar nieba dla nich.

 6. Proszę o łaskę i dar małżeństwa i macierzyństwa u boku Tomasza. Proszę Cię Miłosierny Panie, aby nasze drogi z Tomaszem ponownie się połączyły. Abyśmy mogli stać się rodziną. Okaż nam Panie swoje miłosierdzie. Matko Moja Przenajświętsza, proszę o Twoje wstawiennictwo u Twojego Syna.

 7. Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Zbyszka. O uzdrowienie go z chorob. O jego nawrocenie. Bóg zapłać

 8. Boże Miłosierny proszę zajmnij się całą moją rodziną,.Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla moich dzieci. Ojcze Mniej ich w Swojej opiece i dopomóż w wiadomej sprawie.

 9. Prosze o modlitwę o zdrowie dla Piotra. O uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>