Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1 290 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty. O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. O dar nieba dla zmarłych z jej rodziny i z jej znajomych. Bog zapłać

  2. W swojej modlitwie proszę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marka,Eli i Wiktora. Maryjo Mniej w Swojej opiece ich rodzinę i wypraszaj potrzebne łaski. Niech moc Boża pozwoli im cieszyć się zdrowiem i szczęściem rodzinnym. Oddal od nich wszystkie zmartwienia i kłopoty. Bądź zawsze z nimi i dopomóź w wiadomej sprawie.

  3. Maryjo Tobie powierzam moją rodzinę. Wszystkie kłopoty i nasze zaniedbania, troski i radości. Moich synów i męża, nasze zdrowie. Bądź zawsze z nami. Dopomóż w wiadomej sprawie. Maryjo Miłosierdzia módl się za nami.

  4. Maryjo jeżeli możesz to przyjmij moje kłopoty i sprawy rodzinne i pokaż mi drogę prowadzącą do Ciebie. Panie Ty się tym zajmij. Ufam, Wierzę, Kocham. Dopomóż w wiadomej sprawie.

  5. Dziękuję Ci Maryjo za wszelkie dobro jakim obdarzasz moją rodzinę,przepraszam za wszystkie niedociągnięcia i z całego serca proszę o upragnione zdrowie,pomoc w nauce dla moich dzieci,zdanie egzaminów. Maryjo dopomóż w wiadomej sprawie i bądź z nami w każdej chwili.

  6. Matko Miłosierdzia dziękuję Ci za każdy dzień mojej rodziny. Proszę otocz opieką moich synów. Dopomóż im w nauce. Niech Dary Ducha Świętego oświecają ich podczas egzaminów i lekcji. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie. Panie Ty się Tym zajmnij.

  7. Proszę o Dary Ducha Świętego dla Dominka,Jakuba i Piotra. Maryjo dopomóż im w zdaniu egzaminu maturalnego,oświeć ich Swoim blaskiem bo tylko z Tobą wszystko jest możliwe. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

  8. Najukochańsza Matko Tobie w opiekę powierzam zdrowi Oliwki. Proszę oddal od niej wszystkie choroby i dolegliwości, błogosław jej na każdy dzień. Mniej ją w Swojej opiece. Dopomóż w wiadomej sprawie.

  9. Maryjo Mniej w opiece całą moją rodzinę. Proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski. Dopomóż w wiadomej sprawie, oddal od nas choroby, kłopoty. Nie opuszczaj nas Matko.

  10. Dobry Boże zaopiekuj się moją rodziną. Proszę Cię o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny oraz Wieczny Odpoczynek dla mojej mamy. Dopomóż mi Panie w wiadomej sprawie. Przebacz nam nasze grzechy i otocz płaszczem Twojej opieki.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>