Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

607 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia ,Błogosławieństwa Bożego oraz pomyślnego rozwiązania beznadziejnej sprawy i problemów finansowych dla mojego brata Tomasza. Bóg zapłać

  2. Dziękuję Ci Boże za każdy dzień. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, o zdrowie i miłość . Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie. Opiekuj się moimi dziećmi i chroń ich od złego.

  3. Proszę o modlitwę w intencji o spokój duszy dla Joanny, o niebo dla niej. Bóg zapłać.

  4. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Kasandra, o uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać

  5. Proszę w intencji mojej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Czuwaj Maryjo nad moim małżeństwem i moim synami, obdarz nas zdrowiem, miłością i byśmy zawsze w Bogu pokładali nadzieję. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie i czuwaj nad moją chrześnicą, która jest w stanie błogosławionym.Mniej całą moją rodzinę w opiece.

  6. Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia miłości, o łaskę dobrego męża, o wypełnienie się woli Bożej, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Bóg zapłać. Amen

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.