Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

797 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz dziadka.

 2. O całkowite uwolnienie Klaudii od złego ducha, uzdrowienie ze schizofrenii, przerwanie wszystkich paktów ze złem, uwolnienie od tokycznego środowiska, o nową, lepszą pracę w życzliwym środowisku. Uwolnienie Klaudii od wszelkich uzależnień, o czystość serca i myśli dla Klaudii.

 3. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę pojednania dla wszystkich tych, którzy gniewają się na mnie i nie chcą mi wybaczyć.

 4. Błagam o pomoc modlitewną w intencji uzdrowienia Marcina z choroby. Maryjo uratuj go, Jezu bądź miłosierny i zlituj się nad nim.

 5. Proszę bardzo o modlitwę o dobrego męża dla mnie.
  Maż już 40 lat… i próbowałam się już pogodzić z tym, że moją drogą jest być osobą bezżenną. Jednak jest to dla mnie ogromne cierpienie… Pomimo tego, że jestem we wspólnocie katolickiej i jestem spełniona w pracy czuję, że moje życie jest bez sensu.., że nie kroczę drogą powołania, że życie samemu to marnowanie daru życia jaki dał mi Pan Bóg, że pragnę żyć dla kogoś… Ostatnio czuję silne przynaglenie by na nowo podjąć poszukiwania i modlitwę w tej intencji. Bardzo dziękuję.

 6. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę. Proszę o zdrowie, miłość, wiarę i nadzieję. Opiekuj się Matko moimi dziećmi,mężem, tatą i rodzeństwem. Proszę o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej mojej rodziny, dopomóż w wiadomej sprawie i mniej nas w Swojej opiece. Bądź Matko przy mnie w pracy, abym wytrzymała w chwilach zwątpienia.

 7. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i o potrzebne łaski dla mamy mojej koleżanki Sary. O uzdrowienie jej z nowotworu. Bóg zapłać.

 8. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją miłość i opiekę. Proszę Cię w każdej chwili bądź przy mnie i mojej całej rodzinie, otaczaj nas Swoją miłością i opieką, dopomóż moim synom w szkole i chroń ich od złego, dopomóż w wiadomej sprawie.

 9. Szczęść Boże uprzejmię proszę z całego serca drogie siostry o modlitwę w mojej intencji o rozwiązanie trudnej sytuacji uczuciowej nieodwzajemnionej miłości oraz o łaskę dobrego męża. Dziękuje ślicznie. Pozdrawiam z Bogiem Malwina. 

 10. Proszę o modlitwę w intencji o lepsze warunki w pracy moich rodziców. Proszę o zdrowie dla nich i ich znajomych z pracy. Bóg zapłać.

 11. Proszę o modlitwę w intencji o szybkie rozwiązanie pewnej trudnej dla mnie sytuacji w pracy, o wszelkie potzrebne łaski i dary Ducha św.

 12. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo na każdy dzień dla mojej Rodziny, o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki, Matko miej nas w opiece.

 13. Prośba o zdrowie dla naszej Rodziny
  I laski Boże dla Syna Norberta i opieke nad jego
  Dalszym życiem.

 14. Prośba o modlitwę za zdrowie syna Norberta
  I o Boża pomoc aby odnalazł siły do skonczenia studiow
  I aby BÓG pomógł mu odnaleźć drogę życiową i swoją
  Mocą prowadsił przez dalsze życie.
  9

 15. Panie Jezu Chryste w Twoich miłosiernych Zdrojach zanurzam cierpiących Karola.Huberta.Matko Boża pomóż im.JMKWRD

 16. Proszę o siłę w leczeniu onkologicznym oraz leczeniu boreliozy , mam 33 lata a już nie mam siły żyć .2018 rak, 2019 borelioza , rak proszę o szturm do nieba
  nie znam też celu mojego życia i kompletnie nie rozumiem bożego planu, moje życie to same ciernie

  Jestem Niewolnikiem Maryi proszę o silną wiarę w tym trudnym czasie
  Bóg zapłać za modlitwę , Ania

 17. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Michała,proszę o cud pojednania z Panem Bogiem.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.