Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

633 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i o potrzebne łaski dla mamy mojej koleżanki Sary. O uzdrowienie jej z nowotworu. Bóg zapłać.

 2. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją miłość i opiekę. Proszę Cię w każdej chwili bądź przy mnie i mojej całej rodzinie, otaczaj nas Swoją miłością i opieką, dopomóż moim synom w szkole i chroń ich od złego, dopomóż w wiadomej sprawie.

 3. Szczęść Boże uprzejmię proszę z całego serca drogie siostry o modlitwę w mojej intencji o rozwiązanie trudnej sytuacji uczuciowej nieodwzajemnionej miłości oraz o łaskę dobrego męża. Dziękuje ślicznie. Pozdrawiam z Bogiem Malwina. 

 4. Proszę o modlitwę w intencji o lepsze warunki w pracy moich rodziców. Proszę o zdrowie dla nich i ich znajomych z pracy. Bóg zapłać.

 5. Proszę o modlitwę w intencji o szybkie rozwiązanie pewnej trudnej dla mnie sytuacji w pracy, o wszelkie potzrebne łaski i dary Ducha św.

 6. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo na każdy dzień dla mojej Rodziny, o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki, Matko miej nas w opiece.

 7. Prośba o zdrowie dla naszej Rodziny
  I laski Boże dla Syna Norberta i opieke nad jego
  Dalszym życiem.

 8. Prośba o modlitwę za zdrowie syna Norberta
  I o Boża pomoc aby odnalazł siły do skonczenia studiow
  I aby BÓG pomógł mu odnaleźć drogę życiową i swoją
  Mocą prowadsił przez dalsze życie.
  9

 9. Panie Jezu Chryste w Twoich miłosiernych Zdrojach zanurzam cierpiących Karola.Huberta.Matko Boża pomóż im.JMKWRD

 10. Proszę o siłę w leczeniu onkologicznym oraz leczeniu boreliozy , mam 33 lata a już nie mam siły żyć .2018 rak, 2019 borelioza , rak proszę o szturm do nieba
  nie znam też celu mojego życia i kompletnie nie rozumiem bożego planu, moje życie to same ciernie

  Jestem Niewolnikiem Maryi proszę o silną wiarę w tym trudnym czasie
  Bóg zapłać za modlitwę , Ania

 11. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Michała,proszę o cud pojednania z Panem Bogiem.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.