Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

819 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Emilko, nie jesteś sama. Modlimy się za Ciebie. I za Was wszystkich, którzy prosicie o modlitwę.
  Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!

 2. bardzo prosze o modliwę za mnie, lekarze nie wiedza co mi jest, jestem słaba fizycznie, często boli mnie bardzo głowa i mam zawroty, zdarza się, że mdleję. Mam problemy z koncentracją i pamięcią. Moje życie jest nie do zniesienia. Każdy dzień to wielka walka. Błagam o pomoc w moditwie. Nikt mi nie potrafi pomóc. Ja sama też się modlę ale na razie bez rezultatu….proszę nie zostawiajcie mnie samej, jest min tak okropnie ciężko.Emilka

 3. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Dawida, o uzdrowienie go z alkoholizmu. Bóg zapłać

 4. Proszę w intencji mojej całej rodziny o zdrowie, miłość, wiarę i nadzieje na lepsze jutro.Błogosław nam Maryjo w każdej chwili, opiekuj się moimi synami . Dziękuje Ci za Twoją miłość i łaski jakimi nas obdarzasz. Dopomóż Matko w wiadomej sprawie.

 5. Boże, proszę o napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.

 6. O silna wiarę,dobrego męża, pracę, mieszkanie, uniknięcie operacji, zdrowie, i wygranie sprawy o odszkodowanie, zdanie egzaminu na prawo jazdy

 7. Matko, proszę Cię z całego serca, o to bym znalazła wymarzoną pracę oraz o znalezienie tego jedynego.

 8. Matko, proszę Cię z całego serca, o to bym znalazła wymarzoną pracę oraz o znalezienie tego jedynego, z którym będę mogła spędzić szczęśliwe życie

 9. mateńko prosze o zmień serca syna i synowej zeby zapisal olusia na religie prosze o miłosierdzie dla siostry o niebo dla niej zawierzam ci matko cała rodzine wszystkie sprawy szczególnie nasze dusze jmkwrd

 10. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Dominiki i jej rodziny. Proszę o szczęśliwy i bezpieczny poród dla niej. O dar życia wiecznego dla zmarłych z jej rodziny. Bóg zapłać.

 11. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją miłość. Proszę w intencji mojej rodziny o zdrowie, miłość i dary Ducha Świętego. Bądź Matko z nami w każdej chwili i opiekuj się nami. Błogosław nam na każdy dzień i dopomóż w wiadomej sprawie. Otocz Swoją miłością moich wszystkich bliskich.

 12. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla Marcina. Błagam Boga z całego serca i ze wszystkich moich sił o tę łaskę. Maryjo pomóż mu. Jezu okaż miłosierdzie, zlituj się, wysłuchaj mego błagania.

 13. Z serca prosze o modlitwe za Milene o spokój i pojednanie w jej rodzinie.O nawrócenie jej męza by nie było awantur i kłótni.O zdrowie i sily dla jej całej rodziny i opieke Matki Bozej.

 14. Proszę o modlitwę za cudowne uzdrowienie mojej siostry Sylwii z choroby nowotworowej aby powróciła do zdrowia i mogła cieszyć się wychowaniem swej małej córeczki

 15. Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei,Boże pocieszenie w utrapieniu, uzdrowienie złamanego serca, mądrość w decyzjach i relacjach.

 16. Dziękujemy Ci Matko Boża Niepokalana za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy podczas dni skupienia i Wieczernik w Czerwińsku,prowadż nas dalej i przygotowuj do spotkania z Tobą i Synem który się narodzi w naszych sercach.

 17. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę, za pomoc w zdaniu egzaminu mojego syna. Proszę o modlitwę w intencji moich synów aby nie oddalali się od Boga, strzeż ich Matko i mniej ich w swojej opiece. Czuwaj Maryjo nad moją chrześnicą która lada chwila zostanie mamą, otocz ją Swoją macierzyńską opieką. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 18. Proszę o modlitwę o uzdrowienie/uwolnienie Syna Mateusza, który jest w bardzo złej kondycji psychicznej. Ma wiele zranień, uwikłał się w nałogi i nie ma siły lub nie chce nic zmienić. Nie ma chęci do życia, walczy z rodziną i izoluje się od ludzi.

 19. O całkowite uwolnienie Klaudii od złego ducha, uwolnienie Klaudii od przekleństw i czarów od rodziny Żuk i innych przekleństw, uwolnienie od negatywnych więzi duszy z ojcem Cezarym i babcią Marysią oraz Darkiem.
  Uwolnienie Klaudii od wszelkich nałogów, uzależnień i toksycznego środowiska.
  Uzdrowienie całkowite Klaudii z poranień od rodziców i od babci Marysi, o łaskę przebaczenia z serca dla Klaudii.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.