Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

863 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
  Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

 2. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Dawida, o wyjście z alkoholizmu dla niego.

 3. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę, za wszystko co od Ciebie otrzymujemy, za Twoją miłość i opiekę. Bądź z moją rodziną w każdej chwili i dopomóż w wiadomej sprawie.

 4. Proszę o modlitwe za moja rodzinę.O dar nawrócenia dla mojego męża Piotra,by nadal umiał mnie kochac jak kiedys bysmy nadal byli rodzina.By dobry Bog na nowo polaczyl nas miloscia.Prosze o dar nauki dla synka i o zdrowie dla calej mojej rodziny.

 5. Bardzo prosze o mmodlitwe w int o pomyslna operacje dla Mamusi Jadzi i uzdrowienie z raka piersi. Ulituj sie Jezu nad tatusiem ktory tak bardzo pragnie zdrowia dla swej żony. Bądz uwielbiony Panie w Swej dobroci i milosierdziu!

 6. Szczęść Boże,

  Chciałam poprosić o modlitwę w intencji opinii psychiatrycznej ,która ma zostać wydana o mnie przez lekarzy psychiatrów pani doktor Nawara i doktor Wójcik do 26 lutego. Proszę o modlitwę za tych lekarzy o mądrość i Światło Ducha Świętego oraz za mnie. Ta opinia jest bardzo ważna od niej zależą moje losy.
  Bóg zapłać
  Anna

 7. Drogie Siostry,
  Proszę o modlitwę o korzystne dla mnie rozpoznanie sprawy która się zbliża w Sądzie Najwyższym w tę środę (19 lutego o 10:10 ) Proszę o modlitwę za tę sprawę jest niesamowicie ważna . Mądrość Ducha Świętego dla sędziego i obrońcy . Musiałby się wydarzyć cud . Dlatego proszę o modlitwę o ten cud , żeby sędzia dał tę sprawę do ponownego rozpoznania i uznał wniosek mojego obrońcy . Znajduję się aktualnie w potwornie trudnej sytuacji i nie poradzę sobie bez pomocy naszego Zbawiciela.Bóg zapłać .Anna.

 8. O Cud poczecia dzieciatka dla synowej i syna proszę o modlitwe w tej intencji.

 9. Proszę w intencji Oliwii, która w niedzielę otrzyma sakrament chrztu świętego, o zdrowie i potrzebne łaski. Mniej Maryjo ją w Swojej opiece, błogosław jej rodzicom w trudach wychowania. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 10. Dziękuje Ci Maryjo za moją rodzinę, za radości i smutki. Mniej nas w Swojej opiece, Błogosław na każdy dzień i obdarzaj nas potrzebnymi łaskami, a tym co odeszli już do domu Ojca daj wieczny odpoczynek.

 11. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Matyldzi , jej mamy i brata o łaski uzdrowienia, pomocy Bożej w leczeniu i opiekę Matki Bożej każdego dnia i nocy. Bóg zapłać za modlitwy i każdą pomoc.

 12. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z bolesnej i przewlekłej choroby układu moczowego, abym mogła zajmować się dwójką moich małych dzieci. Bóg zapłać. Anna z Wrocławia

 13. Kochana Maryjo proszę Cię o łaskę zdrowia, dobrych ludzi na mojej drodze którzy mi pomogą w życiu i o łaskę pomocy realizowania moich zamierzeń, spełnienia marzeń i pragnień, błogosławieństwo dla mojego życia

 14. Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy mojej koleżanki Sary. O uzdrowienie ją z nowotworu. Bóg zapłać

 15. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Marcina z choroby.
  Błagam Jezusa o miłosierdzie dla niego i Maryję o matczyną pomoc. Jezu zlituj się. Maryjo uratuj go. Błagam z całego serca, ze wszystkich moich sił i całej duszy mojej.

 16. Bardzo proszę o uwolnienie od liderów wspólnoty „Talitha” p. J., którzy niszczą moje życie po tym jak opuściłam wspólnotę. Mam ogromne problemy duchowe, finansowe i zdrowotne. Stosują wobec mnie metody okrutne. Panie Ty wiesz i widzisz wszystko, niech się Twoja wola wykonuje, ale błagam, oddal ode mnie ludzi i zło, które mi wyrządzają, a może mi tylko mi. Panie, zajmij się tym.

 17. Proszę o modlitwę dla babci Wiktorii, o zdrowie psychiczne, fizyczne o znalezienie sensu życia 

 18. Za Mateusza o zdrowie, równowagę psychiczną, uwolnienie od lęku, negatywnych emocji i napadów furii.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.