Ogólnopolski Wieczernik Modlitwy

kościół katedralny w BiałymstokuKochane Dusze Najmniejsze oraz Przyjaciele Wspólnoty, mamy dla was dobrą wiadomość. Wielu z was zapewne zastanawia się co z tegorocznym Ogólnopolskim Wieczernikiem Modlitwy? My też nad tym myśleliśmy, rozważaliśmy czy nie będzie trzeba odwołać lub przełożyć na czas po wakacjach, ale w związku ze złagodzeniem obostrzeń oraz powolnym powrotem do normalności, podjęliśmy decyzję, że Wieczernik odbędzie się w wyznaczonym miejscu: Święta Woda i Białystok i czasie 26 i 27 czerwca 2020 r.

Będzie on inny, niż dotychczas. Zdajemy sobie sprawę, że nie uda nam się zebrać wszystkich dusz maleńkich razem, ale chcemy, by chociaż z waszymi przedstawicielami to tradycyjne spotkanie odbyło się w takim zakresie, na jaki pozwolą obowiązujące przepisy.

Przede wszystkim ograniczenia będą dotyczyć liczby uczestników biorących udział w modlitwie oraz osób chcących skorzystać z noclegu. Na chwilę obecną szacujemy, że uda się zebrać na wspólnej modlitwie ok.  100- 150 osób (przy większej liczbie część na zewnątrz).

Dotychczasowy program Wieczernika może ulec zmianom, w zależności od zasad bezpieczeństwa czy ustaleń z goszczącymi nas parafiami. Na naszej stronie będziemy umieszczać bieżące informacje na temat Wieczernika.

Zgłoszenia uczestnictwa w Wieczerniku oraz zapisy na noclegi prosimy kierować do następujących osób:
Gietrzwałd, Olsztyn i okolice – Zofia Filipkowska tel. 698 031 048
Różanystok i okolice – Wanda Fiedorczyk tel. 512 175 414
Czerwińsk i okolice – Hania Peda tel. 23 662 29 48
Szczytno, Mrągowo i okolice – Monika Pych tel. 784 535 386
Sątoczno i okolice – Halina Kosiorek tel. 510 150 722

Jezu, Maryjo, kocham was, ratujcie dusze!

                                                         Ks. Sławomir i zarząd SK Konsolata.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.