RADIO KONSOLATA – Internetowe Radio Dusz Najmniejszych


  Od niespełna pięciu już lat nasza Wspólnota cieszy się działalnością internetowego radia, które z Bożego natchnienia zaczęło swoją działalność w lutym 2009 roku jako katolickie radio ewangelizacyjno-modlitewne. Celem tego radia jest prezentacja duchowości „Najmniejszych” i zaproszenie słuchaczy do kroczenia prostą drogą zawierzenia i miłości – Maleńką Drożyną Miłości. Radio Konsolata jest radiem tworzonym przez świeckich odkrywających swoje powołanie do Dzieła Najmniejszych. Audycje tego radia pomagają iść drogą duchową, wskazaną na obecne czasy przez przykład życia sługi Bożej siostry Marii Konsolaty Betrone – patronki Radia. Źródło czerpania tegoż ducha stanowi „Orędzie Miłości Serca Jezusa do świata” i „Traktat o maleńkiej drodze miłości” o. Lorenzo Sales – kierownika duchowego sł. B. s. M. Konsolaty Betrone oraz „Testament Duchowy” ks. Józefa Gregorkiewicza – salezjanina, kierownika duchowego wielu „najmniejszych”. Zachęcamy do słuchania naszego Radia i do łączności duchowej ze wszystkimi najmniejszymi – gdziekolwiek są – poprzez proponowane w radiu audycje i transmisje, a także do wspólnej realizacji życia duchowego na Maleńkiej Drożynie Miłości i propagowania Dzieła Najmniejszych.

Włącz Radio KONSOLATA>>>
Zobacz stronę Radia…>>

2 myśli nt. „RADIO KONSOLATA – Internetowe Radio Dusz Najmniejszych

  1. Niestety, Radio Konsolata przestało nadawać. Nie potrafię odpowiedzieć, czy i kiedy wznowi swoją działalność. Proszę o modlitwę w tej intencji.

  2. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus.
    Juz dluzszy czas nie moge odsluchiwac radia online?
    Czy jeszcze dziala?

    Pozdrawiam serdecznie,
    Iwona Plaza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.