Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

669 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Dziękuję Ci Maryjo za Twoją miłość. Proszę w intencji mojej rodziny o zdrowie, miłość i dary Ducha Świętego. Bądź Matko z nami w każdej chwili i opiekuj się nami. Błogosław nam na każdy dzień i dopomóż w wiadomej sprawie. Otocz Swoją miłością moich wszystkich bliskich.

 2. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla Marcina. Błagam Boga z całego serca i ze wszystkich moich sił o tę łaskę. Maryjo pomóż mu. Jezu okaż miłosierdzie, zlituj się, wysłuchaj mego błagania.

 3. Z serca prosze o modlitwe za Milene o spokój i pojednanie w jej rodzinie.O nawrócenie jej męza by nie było awantur i kłótni.O zdrowie i sily dla jej całej rodziny i opieke Matki Bozej.

 4. Proszę o modlitwę za cudowne uzdrowienie mojej siostry Sylwii z choroby nowotworowej aby powróciła do zdrowia i mogła cieszyć się wychowaniem swej małej córeczki

 5. Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei,Boże pocieszenie w utrapieniu, uzdrowienie złamanego serca, mądrość w decyzjach i relacjach.

 6. Dziękujemy Ci Matko Boża Niepokalana za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy podczas dni skupienia i Wieczernik w Czerwińsku,prowadż nas dalej i przygotowuj do spotkania z Tobą i Synem który się narodzi w naszych sercach.

 7. Dziękuję Ci Maryjo za moją rodzinę, za pomoc w zdaniu egzaminu mojego syna. Proszę o modlitwę w intencji moich synów aby nie oddalali się od Boga, strzeż ich Matko i mniej ich w swojej opiece. Czuwaj Maryjo nad moją chrześnicą która lada chwila zostanie mamą, otocz ją Swoją macierzyńską opieką. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

 8. Proszę o modlitwę o uzdrowienie/uwolnienie Syna Mateusza, który jest w bardzo złej kondycji psychicznej. Ma wiele zranień, uwikłał się w nałogi i nie ma siły lub nie chce nic zmienić. Nie ma chęci do życia, walczy z rodziną i izoluje się od ludzi.

 9. O całkowite uwolnienie Klaudii od złego ducha, uwolnienie Klaudii od przekleństw i czarów od rodziny Żuk i innych przekleństw, uwolnienie od negatywnych więzi duszy z ojcem Cezarym i babcią Marysią oraz Darkiem.
  Uwolnienie Klaudii od wszelkich nałogów, uzależnień i toksycznego środowiska.
  Uzdrowienie całkowite Klaudii z poranień od rodziców i od babci Marysi, o łaskę przebaczenia z serca dla Klaudii.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.