Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

928 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Maryjo mniej w opiece moją całą rodzinę,dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie, miłość, wiarę i zgodę. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie i bądź zawsze przy nas. Proszę również w intencji Renaty i jej dziecka, o cud narodzin. Maryjo mniej ich w swojej opiece .

  2. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, otrzymania Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask dla rodziców.

  3. Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By obdarzał mnie czystą miłością. By Kasia mieszająca mu w głowie znalazła inną drogą życia. By obdarzał mnie czystą miłością. By Pan Bóg złączył nas na nowo ze sobą.

  4. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego brata , Błogosławieństwa Bożego dla niego i naszej rodziny . O pomyślne rozwiązanie beznadziejnej sprawy wiadomej Panu Bogu .Bog zaplac za modlitwę

  5. Proszę w intencji mojej całej rodziny, o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski. Maryjo Mniej nas w Swojej opiece i dopomóż w wiadomej sprawie.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>