Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

491 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. O cud poczęcia dzieciątka dla Łukasza i Pauliny, aby stali się rodzicami o łaskę zdrowia, wiary, zgody i trzeźwości dla nich. Panie bądź uwielbiony w Trójcy Jedyny i Ty się zajmij tą rodziną. Twoja wola.

 2. O cud uzdrowienia wnuczka Antosia Miłosza, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie bał się ludzi, nie miał agresji o łaskę spokoju, odwagi i mądrości dla jego, a dla rodziny o siłę, wiarę i miłość. Panie bądź uwielbiony w Trójcy Jedyny i Ty się zajmij tą rodziną. Twoja wola.

 3. Za nawrócenie męża, uwolnienie go od złego, ratowanie naszego małżeństwa, nawrócenie naszych rodzin oraz uwolnienie nas od zła.
  Z Panem Bogiem.

 4. Panie Jezu Chryste w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam ks.Pawła,całą naszą wspólnotę proszę o Boże prowadzenie.

 5. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mnie z nerwicy i depresji, z syndromu DDA, o to bym szybko trafiła do dobrego specjalisty na terapię nfz i by mi ona pomogła.Proszę o modlitwę o światło Ducha św.oraz o rozeznanie drogi życiowej i zawodowej, o wszelkie potrzebne łaski szczególnie w pracy po długotrwałej nieobecności.Dziękuję

 6. Błagam Miłosiernego Boga o uzdrowienie z choroby dla Marcina. Maryjo ukochana Matko otocz go swoja opieką i pomóż mu, uproś u Twego Syna łaskę uzdrowienia.

 7. Jezu Najdroższy oddaję Ci bardzo delikatną sprawę mojego serca. Proszę zrób tak jak ma być i daj mi pokój ducha.

 8. Proszę o wyzwolenie z nałogu dla Krystiana oraz łaski potrzebne dla jego rodziców i babci. JMKWRD

 9. Zwracam się z prośbą o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej mamy Anieli, która od ok. 2 lat cierpi duchowo i fizycznie. Mama ma 75 lat i przez nieokreśloną chorobę nie jest w stanie usiąść w miejscu na więcej niż kilka minut. Tylko leżenie i chodzenie. Okres ten traktuje jak ciężką walkę o nawrócenie i zmianę życia. Proszę o modlitwę o uwolnienie oraz uzdrowienie fizyczne.

 10. Najukochańsza Matko Boża dziękuję Tobie za 46 lata pracy zawodowej i przejście na emeryturę. W tych latach mojej pracy zawsze czułam Twoją obecność i opiekę, byłaś ze mną w radościach i trudnych chwilach. Dlatego dzisiaj dziękuję Ci z całego serca i proszę o zdrowie i opiekę na dalsze lata mojego życia.
  Wypraszaj łaski i dary ducha świętego dla mojej rodziny.
  Twoja wierna czcicielka.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>