Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

466 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwę za moje dziecko które noszę pod sercem aby Dobry Bóg pozwolił mu zdrowo przyjść na świat

 2. Proszę o modlitwę za 12-letnią Ewelinkę Grzybowską z Gminy Załuski chorą na atypowy zespół hemolityczno-naczyniowy, która zanim dostała lek b.drogi uzbierany przez ludzi wielkiego serca, to jeszcze doszło niedotlenienie mózgu i trzeba pilnie Ewelinkę rehabilitować, niestety pieniędzy uzbieranych na lek nie można przeznaczyć na rehabilitację. Módlmy się aby to Jezus zatroszczył się finansami na ten cel i uwielbiajmy Boga za ten trudny czas choroby dla Rodziny Grzybowskich, bo to ona ma uwierzyć w Boży plan uzdrowienia relacji w tej rodzinie. Uwielbiajmy Boga za jego miłosierdzie. Zapewniam Was moi kochani o mojej modlitwie za Was i Wasze rodziny. dusza najmniejsza

 3. Moi kochani proszę dołączcie do modlitwy Michałą Cadera który jest w śpiączce farmakologicznej ponad 1 m-c o szczęśliwe wybudzenie i odzyskanie pełnej świadomości oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie na kolejny czas prosi mama Basia JMKWRD

 4. Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla moich rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety, u której wyszły komplikacje podczas zabiegu.

 5. Proszę o modlitwę wstawienniczą za mnie i mojego męża, abyśmy mogli raz jeszcze zostać rodzicami, aby nasza córka doczekała się upragnionego rodzeństwa, a my potomstwa.

 6. Prosze mocno o modlitwy dla brata mojego ktory byl w wypadku samochodowym wczoraj w nocy. Nie wyglada dobrze z kazdej strony ale mam nadzieje ze wasze mocy razem w modlitwie nam pomoga. dziekuje wam serdecznie.

 7. Prosze o modlitwe za syna Darka bardzo pogubil sie w zyciu postanowil zyc bez Boga i ugrzaz. Boze przebacz mu i go uratuj,okaz mu swoje Milosierdzie prosze.

 8. Proszę o modlitwę za duszę maleńką z Płońska – Elę Groszek, której stan zdrowia bardzo się pogorszył. JMKWRD!

 9. Przez wstawiennictwo naszej Najświętszej Mateńki proszę o siłę w chorobie, a jeżeli taka jest wola Boża, o uzdrowienie dla Eli Groszek. Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze

 10. Por favor Hermanos y Hermanas Rueguen por mi abuelo que ya está moribundo en España .
  Un saludo en Cristo y su Madre Santísima
  Carlos Velasco Sanchez

 11. Przez Serce Maryi, nasze najlepszej Mamusi, Miłosirnemu Bogu powierzam moją chorą nieuleczalnie mamę Rozalię. Medycyna rozkłada bezradnie ręce, ale „Któż jak Bóg”, więc w Tobie Jezu, nasza cała nadzieja. Niech się wypełnia Twoja Wola, bo tylko Ty wiesz, co dla niej i nas wszystkich najlepsze. Jezu, ufam Tobie! Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 12. Panie Jezu, nasz najlepszy Lekarzu, powierzam Ci tok leczenia mojej chorej siostry Halinki. Boże, niech wypełnia się Twoja odwieczna Wola w jej dalszym życiu i całej rodziny, niech się wypełni wszystko, co zaplanowałeś wobec niej i nas wszystkich. Jezu, ufamy Tobie i dziękujemy! Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 13. Przez Niepokalane Serce Maryi, naszej kochanej Mamusi, Miłosiernemu Bogu powierzam moją chorą mamę Rozalię. Medycyna rozkłada bezradnie ręce, ale ” Któż jak Bóg ” więc w Nim cała nasza nadzieja. Prosimy gorąco, aby wypełniała się tylko i wyłącznie Jego Przenajświętsza Wola. Jezu ufamy Tobie! Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 14. Błagam o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia córeczki Nadii Marii K z podejrzenia choroby genetycznej oraz chorób jej towarzyszących aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i umysłowo Bóg zapłać

 15. Szczęść Boże.Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę o uzdrowienie Jej z raka.Są przerzuty,czeka Ją bardzo trudna operacja.Bogu Milosiernemu zawierzam też nasze chore dzieci,męża,samą siebie i wszystkich moich bliskich.Bóg zapłać.Pozdrawiam serdecznie.Marysia

 16. Witam serdecznie.

  Jestem w rozpaczy, bardzo proszę o modlitwę w dwóch moich intencjach.

  Pierwsza to błaganie, aby Bóg pomógł mi wyjść z moich zachwiań wiary, silnych ataków przeświadczenia, że On wcale nie istnieje, oraz atakujących mnie zewsząd poglądów ateistycznych, którym mój racjonalny umysł powoli ulega.

  Druga intencja to prośba o to, aby Pan Bóg pomógł mi rozwiązać problem z moim sąsiadem i jego rozpadającym się dachem z azbestu, który zagraża zdrowiu i życiu mojej rodziny, a którego sąsiad nie chce wymienić.

  Z góry dziękuję Wam za wszelkie okazane mi miłosierdzie.
  Maciej

 17. Proszę wspólnotę o modlitwę w intencji chorych kapłanów KS.Leszka i ks.Zbigniewa oraz KS.Andrzeja.Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam chorą Agnieszkę oraz poranione między sobą moje dzieci.JMKWRD

 18. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla mnie, o zdrowie dla moich rodziców i babci, łaskę bezpiecznego wyjazdu mojego brata do pracy do Holandii oraz opiekę bożą dla Bartosza i Kamila, by ich nawrócenie było prawdziwe i szczere, przepełnione miłością do Maryi oraz nadzieja na lepsze życie dla nich.

 19. Proszę, by mój kolega wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi i zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę i siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują

 20. Proszę, żeby w najbliższy poniedziałek – 8 października wszystkie sprawy Karola rozwiązały się pozytywnie dla niego, naszej rodziny. Proszę o łaski dla naszej rodziny.

 21. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki która ma Zespół Aspergera, zaburzenia rozwojowe i emocjonalne, w intencji uzdrowienia drugiej córki która ma Atopowe Zapalenie Skóry i alergię na roztocza oraz w mojej intencji. Mam raka jajnika obecnie jestem w ciąży i w trakcie chemioterapii. O zdrowie dla mnie i dzidziusia.

 22. Mam 34 lata,mam na imię Beata,2 października obchodzę urodziny,prosze o modlitwę za mnie o Potrzebne łaski,Błogosławieństwo Boże,o opiekę swojego Anioła Stróża i Maryii,o Miłość do Pana Boga siebie samej,i bliżnich i o pokorę serca,i cud uzdrowienia z zaburzeń chormonalnych.Bóg zapłać za modlitwę Beata.

 23. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia, przemiany serca mojego męża Daniela i uratowanie mojego małżeństwa.

 24. Proszę o modlitwę za mnie.. abym podniosła się z kryzysu, aby myśli samobójcze ustały. Brak mi już sił. 

 25. Bardzo proszę o uzdrowienie Anny S. z jej przewlekłego zmęczenia, złości, urazów psychicznych i emocjonalnych. Z serce proszę o modlitwę aby odnalazła pokój, miłość w sercu i by znikło jej zgorzknienie, żal. Proszę o modlitwę aby odnalazła swoje miejsce w życiu i by miała dobrego, kochającego i mądrego męża, który jest prawdziwym wielbicielem Boga. Proszę o modlitwę, by Ania pozbyła się wyczerpania, złości na siebie i innych, nadmiernego krytycyzmu i osiągnęła stan czystej miłości do Boga, siebie i innych

 26. Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła w każdej postaci i obfite błogosławieństwo w każdym dniu dla: Nataszy, Michała, Jana, Martyny, Amelii, Ireny i moich braci z rodzinami.

 27. Proszę o modlitwę o łaski i moc Ducha Świętego dla mnie do poprowadzenia rekolekcji oraz o moc Ducha Świętego i otwarcie na żywe spotkanie z Bogiem dla uczestników.

 28. Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.

 29. Proszę o modlitwę bym odnalazła się, w nowej pracy, bym poradziła sobie z nowymi obowiązkami, proszę o światło i wszelkie potrzebne łaski, siły, dary Ducha św.

 30. Proszę o modlitwę z Michała za szybko powrót do zdrowia, abyśmy wytrzymali te Rozłąkę i potem mogli być razem i stworzyć prawdziwy, trwały związek, abym była dla niego wsparciem, a nie ciężarem i nie zniechęcała go do siebie… dlatego proszę tez o cierpliwość.
  Proszę również o modlitwę za zdanie pozytywnie przeze mnie wszystkich egzaminów i zaliczeń w tej sesji
  Bóg zapłać

 31. Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia waznej relacji i wspolne dojscie do porozumienia oraz o siłę do radzenia sobie z przeciwnościami, bólem i mocną wiarę dla mnie.

 32. Dobry Jezu zajmij się moimi finansami, proszę o wyjście z długów i problemów zawodowych. Proszę o przemianę serc dla moich pracodawców i wypłacenie mi należnego wynagrodzenia.
  Proszę o potrzebną mądrość i podejmowanie właściwych decyzji. Proszę o nieustającą miłość i pokój w moim sercu i pokorę.

 33. Proszę o modlitwę w jednej sprawie, która zaistniała przez moje głupie, grzeszne postępowanie. Niestety nie jestem w stanie jej rozwiązać, mogę tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość i się zmienić. O naprawę tego co popsułem i siły do zmiany. O wyprostowanie konsekwencji moich złych działań i siły psychiczne. O miłość i naprawę relacji. O dobro dla moich bliskich. O podanie woli Bożej.

 34. Miłosiernemu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, przez Niepokalane Serce Maryi Matki Miłosierdzia, powierzam duszę śp. Moniki. Panie Jezu, w Twoich Zdrojach: Krwi, Pocie i Łzach zanurzam ją i proszę, Boże, ulituj się, ulituj się nad nią i całą jej rodziną. Całą Wspólnotę proszę o modlitwę – bardzo, bardzo jej potrzebuje! Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze! Jezu, ufamy Tobie! Święta Moniko, módl się za nami.

 35. W Niepojętym i Niezgłębionym Miłosierdziu Bożym przez Serce Niepokalanej Mateńki Przenajświętszej zanurzam Krzysię w stanie błogosławionym, chorej na raka. W czwartek, przez cesarskie cięcie, w 35 tygodniu życia, ma przyjść na świat ich upragnione dziecko, a matka zaraz po tym, ma być poddana bardzo skomplikowanej, kilkugodzinnej operacji. Panie Boże, w Tobie cała nadzieja, że wszystko zakończy się pomyślnie dla dziecka i matki. Maryjo, nasza Mamusiu, przytul ich i całą rodzinę do Swego, matczynego Serca i wyproś potrzebne dla nich Łaski. Boże w Trójcy Świętej Jedyny, gorąco, gorąco dziękujemy za opiekę nad nimi wszystkimi i niech się pełni Twoja Wola. Jezu,Maryjo kocham Was,ratujcie dusze!

 36. Proszę o modlitwę o światło Ducha św, potrzebne łaski, Jego dary o to, bym poradziła sobie w nowej pracy szybko się zaklimatyzowała, trafiła na dobrych, życzliwych, pomocnych ludzi.Proszę również o modlitwę by wszystkie te sprawy, które teraz się komplikują poukładały się.Proszę również w intencji uzdrowienia mojego wnętrza oraz o łaskę uwolnienia rodziców z nałogu alkoholizmu.Dziękuje

 37. Z całego serca zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej

 38. Najukochańsza Mateczko, Twej opiece zawierzam całą moją rodzinę. Uproś nam u Swego Miłosiernego Syna łaskę trwałego zdrowia duszy i ciała, uwolnienie synów z alergii i wszelkich niedomagań. Proszę o łaskę trzeźwości, uwolnienia z wszelkich więzów zła i nałogów. Daj nam serca czyste, pokorne, ciche i ufne. Przyjdź z wiarą, nadzieją i miłością. Naucz nas radować się w Panu i za wszystko Mu dziękować. Udziel łaski dobrej rady i mądrości. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze. Amen

 39. P Jezu Maryjo za wstaw aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

 40. Proszę wspólnotę o modlitwę w intencji zgody między rodzeństwem.Jezu w Twoich MIŁOSIERNYCH Zdrojach zanurzam moją rodzinę.JMKWRD

 41. Jezu proszę Cię o odrodzenie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego uwolnienie przed zniewoleniami i działaniem złych duchów.

 42. Szczęść Boże,

  Proszę o modlitwę:

  Za Dusze czyśćcowe, za nawrócenie moich bliskich , za chrześniaków.

  Za moją starszą córkę i jej rodzinę.

  Za młodszą o uleczenie ciała i duszy.

  Za męża o zmianę myślenia.

  Za mnie o wiarę, cierpliwość, pokorę, siłę, o przyjmowanie wszystkiego z pokorą co ześle mi Bóg. O oczyszczenie na ziemi.

  Pozdrawiam

 43. Mateczko Niepokalana Tobie powierzam Stasia, wyjednaj u Swego Syna Jezusa łaskę zdrowia dla niego.

 44. Jezu ulituj się nade mną. Błagam o nawrócenie dla męża i dzieci, wyzwolenie z nałogów dla syna i dobrą pracę dla niego. O szczęśliwie zdany maturalny egzamin poprawkowy dla Janka, silną, żywą wiarę, pojednanie w rodziny i Twoje błogosławieństw o w pracy i w domu dla nas. Jezu ufam Tobie.

 45. Proszę o modlitwę w intencji uratowania związku bądź przynajmniej szczerą rozmowę i wybaczenie win.

 46. Dziękuję za przeżyte rekolekcje z prośbą o owoce tych rekolekcji w życiu Basi, Pawła, Marcina i Piotra.

 47. Mateczko Ukochana proszę Cię w intencji dzieciątka , które nosi moja córka pod swoim sercem, a którego życie jest zagrożone. Otul je Swoim Płaszczem i dopomóż żeby urodziło się zdrowe. JMKWRD

 48. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja,  Proszę bardzo o modlitwe w intencji mojej mamy z prosba o uzdrowienie jej duszy i ciała oraz o łaske doświadczenia Bożej miłości w jej życiu i łaske żywej wiary.:) Niech będzie Bóg uwielbiony.Bóg zapłac.

 49. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji z bliskim mi człowiekiem i łaskę wzajemnego wybaczenia oraz szansę na odbudowanie uczucia i stabilny związek jeśli jest to wolą Boga.

 50. Proszę o modlitwę oraz wstawiennictwo za uwolnienie od zła codziennego,wszelakich pokus i grzechów.

 51. P Jezu Maryjo za wstawiennictwem aniołów archaniołów wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych i osoby zmarłe zawiklane w to zło), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego Dla syna o pamieć, dobre myśli pełną świadomość zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne zdanie poprawki

 52. Proszę o modlitwę o zdrowie dla rodziców, Barbary, Mirki i Marii. Proszę też o modlitwę we własnych intencjach (o zdrowie, siły i umiejętności opieki nad starzejącymi się rodzicami, o błogosławieństwo na każdy dzień życia). Jezu, ufam Tobie. Pomagaj mnie i osobom ważnym dla mnie.

 53. Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mileny Kmiecik.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 54. Mateczko Kochana proszę opiekę i wyjednanie u Boga Ojca zdrowia dla Pawła oraz łask dla jego rodziny.

 55. W Niepojętym i Niezgłębionym Miłosierdziu Bożym zanurzam zrozpaczonego Roberta, który dwa razy próbował odebrać sobie życie z powodu zabicia własnego dziecka, które weszło mu pod koła ciągnika. O Matuchno Przenajświętsza, prosimy o wyproszenie mu Łaski pokoju serca, pokory w przyjęciu Woli Bożej i wybaczenia sobie tego, co się stało. Maryjo stojąca pod Krzyżem, uczyń to w nim i za niego. Dobry Boże, wysłuchaj naszej modlitwy. Jezu ufamy tobie i prosimy, miej w opiece całą jego rodzinę i duszę tego dziecka ! Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 56. Prosze o modlitwe o uwolnienie mojego brata Grzegorza, hazardziste, zadłużonego i z myślami samobójczymi.

 57. Bardzo prosze o modlitwę w intencji mojego męża Mateusza. O jego uwolnienie od wszelkiego zla, nawrócenie serca o powrót do rodziny. Prosze również o modlitwę w intencji kochanki mojego meza o jej nawrócenie i laske rozeznania

 58. Panie Jezu Miłosierny w Miłosiernych Zdrojach zanurzam chore siostry Klaryski siostrę IZABELę i siostrę Hiacyntę.Zanurzm je w Twojej przenajdroższej Krwi całe zgromadzenie.

 59. Jezu proszę o wyjście z moich problemów zawodowych i finansowych i znalezienie właściwej pracy.

 60. Jezu proszę uczyń mnie niewidzialną dla moich wrogów i oddal ode mnie tych, którzy mnie niszczą i zazdroszczą. Podtrzymuj we mnie ducha modlitwy, pokory i prawdziwej wiary w twoje Miłosierdzie..

 61. Bardzo proszę o modlitwę z prośbą o łaskę wiary dla mojej rodziny.
  Bardzo dziękuję.

 62. Przez rany Pana Jezusa Chrystusa i Niepokalane Serce Maryi proszę o łaskę nawrócenia syna Andrzeja i obrania Jezusa za swojego PANA

 63. Matko Boża Czerwińska ,Uzdrowienie chorych proszę Cię o zdrowie i szczęśliwa operację dla Michała.JMKWRD

 64. Panie Jezu Miłosierny w Twoich MIŁOSIERNYCH Zdrojach ZANURZAM KS.Tadeusza i całą naszą wspólnotę.Panie ratuj nas!JMKWRD

 65. Przez Serce Maryi Matki Miłosierdzia, w niepojętym i niezgłębionym Miłosierdziu Bożym zanurzam młodą mamę w stanie błogosławionym, chorą na raka (natchniona łaską od Boga odrzuciła proponowaną przez lekarzy aborcję), aby tok jej leczenia nie był zagrożeniem dla życia i zdrowia dziecka. Boże w Trójcy Świętej Jedyny, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego, prosimy o wypełnienie się Twojej Woli w ich życiu. Jezu ufamy Tobie ! Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 66. Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej głowy z bardzo bolesnych ran. Boże zlituj się nade mną

 67. 1.Panie Boże usłysz moje wołanie i obdarz mojego wnuczka Antosia łaską normalności, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi , nie bał się ludzi i stał się otwartym, odważnym i mądrym chłopcem. Panie otocz jego rodziców i brata opieką i daj im łaskę siły, miłości, wiary, nadziei i cierpliwości. Bóg zapłać.
  2. O dar dzieciątka dla Łukasza i Pauliny, o łaskę jedności, wiary, miłości, trzeźwości dla nich. Panie Jezu zajmij się tą rodziną. Bóg zapłać.

 68. Proszę Boga, żeby uwolnił mojego męża z uczucia, które do niego powróciło i ocalił i wzmocnił nasze małżeństwo. Jezu, Ty się tym zajmij, ja jestem bezsilna.

 69. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki , która związała się z wiele starszym od siebie , dzieciatym , rozwodnikiem , o łaski potrzebne dla nich , aby zakończyli ten związek.

 70. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna z bardzo ciężkiej choroby,aby mógł jeszcze wychować swoją 5 letnią córkę na dobrą katoliczkę i uczestniczyć w jej Pierwszej Komunii Świętej.

 71. Jezu Najmiłosierniejszy proszę uzdrów moją mamę Jadwigę z depresji i pokaż jej sens życia. Jezu Ty możesz wszystko.

 72. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki – o łaskę wiary, pracę i pomoc Bożą w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania i pojawieniu się możliwości zakupu po rozsądnej cenie, aby miała warunki do utrzymania i wychowania swojego dziecka

 73. Jezu proszę Cię ,o łaskę wiary, miłości ,zdrowia, szczęścia i dobrobytu dla mojej rodziny , uchroń nas od pokus szatańskich . Jezu powierzam Ci szczególnie Remigiusza, nawróć go na drogę wiary , uchroń od nałogu narkotykowego. Jezu bądź wola Twoja.

 74. P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego

 75. Proszę o modlitwę w intencji odbudowy związku z moją ukochaną oraz potrzebne nam do tego łaski

 76. Proszę o modlitwę w intencji dobrego poukładania się spraw w pracy, o Boże Błogosławieństwo siły i wytrwałość, światło i dary Ducha św.o łaskę uzdrowienia wewnętrznego z ran z dzieciństwa oraz łaskę owocnej spowiedzi oraz o to bym mogła doświadczyć Bożej Miłości.dziękuję

 77. Gorąco proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda oraz o nawrócenia i uzdrowienia Ryszarda oraz uzdrowienie dla Wioletty.

 78. Proszę o uzdrowienie duszy, siłę w wierze Bóg i do walki z szatanem, dobra prace, dobrego męża aby Bóg wskazał mi drogę, aby ks Karol wspierał mnie duchowo

 79. Jezu Miłosierny w Twoich Przenajświętszych Zdrojach zanurzam swoją chorą córkę Izabelę,kuzynkę Anię, całą rodzinę oraz rodziny dusz najmniejszych prosząc o Boże Miłosierdzie.JMKWRD

 80. Przez Niepokalane Serce Maryi w Niepojętym Miłosierdziu Bożym zanurzam śp. duszę Stanisława, prosząc Dobrego Boga o zmiłowanie i przebaczenie jego grzechów a całą Wspólnotę o modlitwę w jego intencji. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 81. Za naszego ks.Darka o zdrowie w podziekowaniu za odebrane laski z prosba o dalsze prosi parafianka Iwona

 82. Mateczko błagam Cię ratuj Roberta , wyrwij go z nałogu i nie pozwól mu zginąć.JMKWRD

 83. Mateczko kochana proszę wybłagaj u Boga Ojca łaskę zdrowia dla małej Antosi, która w swojej chorobie bardzo cierpi. Wszystkie dusze maleńkie proszę o modlitwę.

 84. Mateczko proszę Cię o nawrócenie mojej siostrzenicy Ewy oraz moich synów.JMKWRD

 85. Z serca proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania problemów mojego męża Jacka z pracą

 86. 1. O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie miał agresji i stał się spokojnym, radosnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uzdrów go.
  2. O zdrowie dla syna Łukasza, o dar potomstwa dla jego i żony Pauliny, o wiarę, miłość, zgodę i spowiedź Wielkanocną dla nich. Bóg zapłać.

 87. Rozpal serce miłości Krzyśka do Karoliny spraw aby stworzyli rodzinę w Bogu silną

 88. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową.
  Jezu ufam Tobie!

 89. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Barbary z choroby nowotworowej ,o zdrowie oraz wszelkie dobro dla rodziców, Aleksandry, Mirki i dla siebie.

 90. Prosím o modlitby za zázračné Božie uzdravenie zo zákernej choroby a za dobré výsledky z vyšetrenia. Ďakujem

 91. Proszę o modlitwę w intencji odwzajemnienia mojej miłości przez Artura z którym chcę się związać i założyć rodzinę

 92. Panie Jezu w TWOICH Miłosiernych Zdrojach zanurzam Izabelę,Wojciecha i GABRIELĘ proszę o potrzebne łaski w ich życiu.JMKWRD

 93. Proszę o modlitwę o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w życiu.

 94. Proszę o modlitwę abym miała odwagę w końcu po 18 latach pójść do spowiedzi i abym przestała nienawidzić siebie. Jezu ratuj mnie. Amen

 95. Jezu Miłosierny Matko dusz najmniejszych za wstawiennictwem Siostry Konsolaty błagam o pomoc dla mojej córki Izabeli cierpiącej o pomoc w znalezieniu ratunku w leczeniu chorób.JMKWRD

 96. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową

 97. Jezu pokornie proszę o zdrowie dla Szymona, o to, by w jego gardle nie było żadnych niepokojących zmian, by mógł w zdrowiu duszy i ciała służyć Panu Bogu i ludziom. Amen

 98. Jezu proszę o uwolnienie i uzdrowienie i potrzebne łaski. Bardzo proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i osobistych. Jezu powierzam Ci moje życie.

 99. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz o siłę, wytrwałość i światło Ducha Świętego abym sprostała obowiązkom w nowej pracy.

 100. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Jezu ufam Tobie !

 101. Proszę o modlitwę o dar mądrości Bożej w nurtujących mnie sprawach i o łaskę wiary, nadziei i ufności.

 102. O to abym się obudziła i o pełną świadomość.Abym nie była zamknięta w iluzji. O to by moi bliscy byli mi wierni.Jestem osobą która chodziła do egzorcysty. Błagam Boga ponad wszystko o miłosierdzie nade mną. O to abym razem z najbliższymi trafiła do nieba.
  Dopóki mam świadomość to do was napisałam. Proszę o też o modlitwę wstawienniczą taką jaka jest mi najbardziej potrzebna. Błagam całe niebo i Ojca w Niebie o ratunek. Maria Magdalena

 103. Proszę o łaskę ponownego macierzyństwa – zajścia w ciążę, szczęśliwego jej donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka.
  Bóg zapłać!

 104. poproszę o modlitwę abym odzyskała pełnie zdrowia i znalazła dobrą pracę, której bardzo potrzebuję. Bóg zapłać+

 105. Dziękuję bardzo za modlitwę w intencji Iwony. Wierzę mimo wszystko, że została ona wysłuchana. Iwona odeszła ona do Boga w dniu 23.12.2017 r., mam tylko nadzieję, że długo nie cierpiała. W tej sytuacji proszę o modlitwę za Iwonę o opiekę Ducha Świętego tam, po drugiej stronie oraz o wszelkie łaski, tak bardzo potrzebne teraz jej rodzinie.

 106. Dziękuję Ci Panie Boże za moją Wspólnotę Dusz Najmniejszych , za Ks. Tadeusza i kapłanów posługujących w tej Wspólnocie , za każdy Twój Dar Ojcze Niebieski- za ten ogromny i za ten niewidoczny dla mnie gołym okiem. Przepraszam Cię TATUSIU za moje słabości, za ten trudny czas sprostania codziennym zmaganiom w każdym zdarzeniu, chorobie, cierpieniu. Proszę o dary i łaski dla każdej Duszy Najmniejszej i ich Rodzin , dla kapłanów na ten piękny CZAS NARODZENIA BOŻEJ DZIECINY i na cały nowy 2018 rok.

 107. Za naszego proboszcza o laske boza i zdrowie w posludze kaplanskiej, prosi parafianin Tomasz

 108. Proszę o modlitwę w intencji Iwony. Proszę o cud uzdrowienia albo – jeśli Wola Boża jest inna – o bezbolesną śmierć i opiekę Ducha Świętego tam po drugiej stronie.

 109. Proszę o modlitwę w intencji o siły psychiczne, fizyczne o światło Ducha św., bym poradziła sobie w pracy, nadrobiła wszelkie zaległości oraz o uzdrowienie wewnętrzne oraz o to, bym się jakoś psychicznie pozbierała.Dziękuję

 110. Matko Boża, proszę Cię, abyś wyprosiła u swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia i zdrowie dla mojej córki Dominiki. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze.

 111. Za tesciowa Dorote o przystapienie po latach do spowiedzi sw. oraz o powrot na droge wiary, prawdy i milosci, prosi synowa Iwona

 112. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego bardzo chorego na chorobę nowotworową męża Jarosława. Jezu ufam Tobie !

 113. Matko Boża proszę o zdrowie dla Mirki i Iwony, o wypełnienie się woli Bożej wobec nich oraz o potrzebne łaski dla jej przyjęcia. JMKWRD

 114. Za moja mame Dorote, o nawrocenie na droge prawdy, pojscie do spowiedzi po wielu, wielu latach, poprawy stosunkow rodzinnych, a nie ich zatruwanie, widzenia w drugim to, co dobre,
  prosi syn Tomasz.

 115. Panie Jezu w Zdrojach Miłosierdzia Twego zanurzam moją siostrę Małgorzatę chorą na nowotwór, spójrz na cierpienie jej ciała i duszy i okaż jej miłosierdzie. Spraw, by doznała potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu i radości mogła wrócić do normalnego życia. W tej chwili Małgosia leży w szpitalu i ma problemy z oddychaniem, proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby, potrzebne łaski dla niej i dla rodziny. Miłosierna Matko Boża Fatimska proszę otocz płaszczem Swej opieki moją chorą siostrę i uproś u Najmiłosierniejszego Syna Swojego dar powrotu do zdrowia.O Panie usłysz nasze błaganie.
  Jezu Ufam Tobie

 116. 1.W intencji mojej rodziny, o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy, aby nasza rodzina nie zostala obciążona długami.
  2. W intencji dwóch osób po wypadku motocyklowym o łaskę zdrowia i potrzebne łaski.

 117. Szczęść Boże w proszę o modlitwę w intencji relacji mojej i Rafała. aby Rafał zrozumiał że go kocham, pozwól nam stworzyć prawdziwy związek, który nie będzie oparty na zdradzie i kłamstwie. Proszę o pomoc w pokonaniu jego lęku przed zaangażowaniem się w związek ze mną.

   

 118. Ochroń mnie przed złem i spraw by ta plaga problemów i przykrości się skończyła
  bo ja już nie daje rady. Spraw bym wyszła na prostą. Niech w moim życiu zagości spokój, Boża opieka i pogoda ducha. Spraw by w pracy przenieśli mnie do oddziału gdzie będą życzliwi i pomocni ludzie. Błagam Cię Boże z całego serca.

 119. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego męża Jarosława, który od 3 lat się z nią zmaga.

 120. Proszę o modlitwę za wnuka Ani Gabrysia o szybki powrót do zdrowia dla niego oraz łaski potrzebne dla jego bliskich. JMKWRD

 121. Proszę o wsparcie w modlitwie o łaskę uzdrowienia fizycznego i psychicznego dla cierpiącego brata Janka.

 122. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Kamila o jego nawrócenie, o pracę dla Ewy oraz zdrowie i błogosławieństwo w pracy dla mnie i mojego męża

 123. Proszę o łaskę nawrócenia , szczęśliwą operację , przemianę życia , światło Ducha Św. , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , światło Ducha Św. , owocną naukę , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta. Opiekę i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

 124. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wewnętrznego, otwarcia się na miłość Bożą oraz o podjęcie włąsciwej decyzji oraz bym dała sobie rade w nowej pracy.Bóg zapłać

 125. P Jezu Maryjo za posrednictwem sw Matteo o wyzwolenie wszystkich osob z tym zwiazanych ,mnie i dzieci z grzechu ,zla zlych duchow oraz spokoj wieczny niebo dla rodzicow, dziadkow i innych osob ktorzy nie zyja

 126. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam swoją córkę Izabelę Annę i jej rodzinę.Proszę wspólnotę o modlitwę o zdrowie dla tej rodziny.

 127. Błagam o ocalenie od samotności oraz o zdolność do dojrzałej miłości. Proszę także o nawrócenie, odnalezienie Boga i samego siebie przez osobę, którą kocham.

 128. Proszę o modlitwę za panią Łucję z Iłży ,o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej – stan bardzo ciężki. JMKWRD

 129. Dziękuję Bogu i Mateńce Najświętszej za ten święty czas rekolekcji w Gietrzwałdzie oraz za wszystkie otrzymane łaski.Proszę Cię Mateńko Ty rozporządzaj wszystkim żebym nie zmarnowała tych łask. JMKWRD

 130. Mateczko proszę o potrzebne łaski dla ks. Adama, nawrócenie Ewy oraz o uzdrowienie duszy i ciała dla Radka. JMKWRD

 131. Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia , uleczenia z nałogów i choroby nowotworowej , szczęśliwą operację dla Wiesława

 132. Przez Niepokalane Serce Mateńki Przenajświętszej, Dobremu, Miłosiernemu Bogu powierzam chorą, leżącą w szpitalu Bogusię prosząc o wypełnienie się Woli Bożej w chorobie i całym jej życiu, a także o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla jej rodziny.

 133. Proszę o wylanie Ducha Świętego na syna mego Dawida. Proszę o moc Ducha Świętego dla całej mojej rodziny. Proszę o wiarę dla nas wszystkich.

 134. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. O ąłskę mądrości , spokoju i radości dla jego a dla jego rodziców i brata o zdrowie, cierpliwość i miłość do jego.

 135. Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie Piotrka syna mojej koleżanki Jasi. Aktualnie leży w szpitalu w Krakowie i jest po operacji złamanej nogi. Od wczoraj ma duże problemy z oddychaniem i lekarze nie wiedzą co jest tego powodem. Piotrek jest alkoholikiem od ponad 10 lat. Prosi Marzena

 136. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy i męża oraz o pomyślny przebieg niepoukładanych jeszcze spraw.

 137. Droga Mateńko, przez Twoje Niepokalane Serce, proszę Pana Boga o szczęśliwe rozwiązanie dla Olgi, o szczęśliwe przyjście na świat dwojga bliźniąt. Proszę także o łaskę wiary dla jej męża oraz Boże i Twoje błogosławieństwo dla ich całej rodziny.
  Dziękuję Ci bardzo za dotychczasową opiekę i ogrom Bożych łask przez Ciebie wyproszonych. JMKWRD.

 138. Proszę o łaskę nawrócenia , uleczenia z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława

 139. Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przeze mnie i uzdrowienia mojego życia – niech Bóg Ojciec zechce postawić mi na drodze właściwego człowieka i o ile to możliwe jeszcze sprawić, że zostanę jeszcze matką.

 140. Maryjo, nasza kochana Mamo! Proszę o uzdrowienie z raka małej Igi oraz o siły i wiarę dla jej rodziców. Dziękuję, że troszczysz się o nas- Twoje dzieci. JMKWRD

 141. Jezu ukochany prosze o laske abstynencji , doświadczenie Bożej miłości i powrót do Wspólnoty dla meza Krzysztofa.

 142. Maryjo, Mateńko Uzdrowienie Chorych i Ucieczko Grzeszników, prosze Ciebie o zdrowie duszy i ciała dla mnie, całej mojej rodziny, nawrócenie, silną wiarę dla męża, dzieci i bliskich mi osób, wyzwolenie ze zlych nalogow syna, męża, braci, sióstr, sakrament małzenstwa, zgode i milosc w całej rodzinie w Polsce, Ireland i USA i dalsze pokierowanie naszym zyciem. Blogoslaw calej mojej rodzinie. Abba Ojcze bądz Wola Twoja i Jezu ufam Tobie!. Kocham, dziekuje, przepraszam i błagam

 143. MARYJO, Mateczko Boza i nasza Mateńko, prosze Ciebie o zdrowie duszy i ciała dla Basi, całej Jej rodziny, nawrócenie i silną wiarę dla Jej męża, dzieci i bliskich osob, milość w rodzinie. Blogoslaw calej Jej rodzinie. Jezu ufamy Tobie i bądz Wola Twoja Abba Ojcze.

 144. Proszę o modlitwę za ks. Adama o łaski potrzebne dla niego o wytrwanie w tym pięknym powołaniu. JMKWRD

 145. Z serca proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów mojego męża w pracy oraz pomyślnego zdania egzaminów dla mojej córki

 146. Proszę o modlitwę za prawidłowy przebieg ciąży, aby ciąża przebiegała bez komplikacji, a dziecko rozwijało się prawidłowo psychicznie i fizycznie, abym wszystkie badania miała prawidłowe, proszę o to, żebym mogła szczęśliwie powitać swoje dzieciątko już w grudniu na świecie

 147. Matko Boża Fatimska proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała mojego syna Radosława oraz potrzebne łaski dla moich bliskich i dla mnie. Tobie zawierzam moje powołanie. JMKWRD

 148. Panie Jezu w TWOICH miłosiernych Zdrojach zanurzam moją rodzinę,proszę o łaskę zdrowia duchowego i fizycznego dla moich dzieci i wnucząt.Matko Boża Fatimska proszę o powrót do zdrowia dla mojej córki Izabeli Anny.JMKWRD

 149. Duchu Swięty zstąp na Naszą całą wspólnotę na każdą duszę maleńką proszę Ciebie,obdarz nas swoim darami JMKWRD

 150. Proszę o modlitwę o nawrócenie Sabiny i Andrzeja oraz o uratowanie ich małżeństwa. JMKWRD

 151. Prosimy o łaskę żywej wiary dla Wojciecha, jego duchowe uzdrowienie i uwolnienie od nałogów.

 152. Drogie Siostry!Bardzo proszę Was o modlitwę w intencji zdrowia fizycznego i psychicznego.Proszę o siły bym dała radę z tym wszystkim co mnie czeka, o światło Ducha św. i bym zaczeła cieszyć się życiem, by moje serce w końcu wyzdrowiało.

 153. Proszę o modlitwę w intencji,abym znalazł sobie dobrą żonę i był szczęśliwy.

 154. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, w celu zawrócenia męża na drogę Bożych Przykazań. O zaniechanie wnoszenia przez niego sprawy o rozwód i powrót do żony. Pamiętaj Jezu o mnie!

 155. Mateńko błagam wyproś u Swego Syna łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mego syna Radosława. JMKWRD

 156. Panie pomóż mi w relacji z Jonatanem, prowadź ją zgodnie z Twoją wolą. Proszę o mądrość dla nas, czystość, światło Ducha św.. Proszę o oddalenie zła i ochronę.

 157. Proszę Miłosierny Jezu i Maryjo Matko Pokoju o przymnożenie wiary , czystość serca oraz nawrócenie i wyrwanie z nałogów syna Artura.Jezu Ufam Tobie.

 158. Proszę o modlitwę dla mojej przyjaciółki Helenki która czeka na operację raka chorób kobiecych ,aby dobry Bóg wysłuchał błagania o szczęśliwą operację i uzdrawienie Dobry Boże racz być miłosiernym dla Helenki Bóg zapłać

 159. Proszę o modlitwę w intencji mojego Taty Mirosława aby dobry Bóg uzdrowił go z choroby która go dotknęła i uwolnił z nałogu tytoniowego w którym się znajduje.

 160. Prosimy o łaskę rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Aleksandra Woźnego, o łaskę zdrowia dla Krystyny, Anny i Zuzanny, nawrócenie Tomasza .

 161. Proszę o modlitwę aby udało mi się napisać w terminie pracę magisterską oraz szczęśliwie ukończyć studia. Proszę o łaski dla męża, dziecka oraz naszych rodzin.

 162. Wnusio Basi ma na imię Ignacy. wybaczcie mi pomyłkę. tyle osób prosi o modlitwę więc pomyliłam. Zanurzam Was szczególnie w dniu dzisiejszym w niezgłębionym Miłosierdziu Bożym. barbara

 163. Duszyczki Najmniejsze przyjmijcie do swoich modlitw 6-miesięcznego chłopca -wnusia Basi jeśli dobrze pamiętam Filipka , który musi być operowany na przepuklinę 17.05. Bądż uwielbiony Boże w tym zabiegu.JMKWR

 164. „Błagam o gorącą modlitwę za Annę. Jej dziecko w inkubatorze wcześniak 6 m-cy, Ona -ciężka operacja-rak. W domu troje dzieci. Tylko szturm do Miłosierdzia Bożego.Proszę prześlij tę prośbę. Bóg zapłać. Przesyłam Wam drogie duszyczki Najmniejsze tę prośbę i łączę się z Wami na modlitwie. JEZU TY SIĘ ZAJMIJ TĄ RODZINĄ a My będziemy Cię uwielbiać że umieściłeś te zdarzenia i problemy w swój doskonały plan . JEZU MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE.

 165. Maryjo Królowo Pokoju polecam Tobie swoje trwanie na maleńkiej drodze miłości.Polecam swoją rodzinę zwłaszcza Gabrielę i Maję.JMKWRD

 166. Maryjo, Królowo Pokoju, dziękuję za Twoją troskę o nas, za wypraszane nam łaski. I proszę nadal o Twoją opiekę nad nami, o miłość w naszej rodzinie, o przemianę naszych serc. Powierzam Ci mojego męża, moje dzieci, ich życiowe decyzje i wybory. Proszę o potrzebne łaski w życiu małżeńskim dla Ani i Maćka, o dobre przygotowanie się do Sakramentu małżeństwa dla Magdy i Tomasza, wszelkie potrzebne łaski dla Edyty, Maksymiliana i całej naszej rodziny. Pomóż nam, Mamusiu, rozpoznawać Bożą wolę i ją wypełniać.

 167. Proszę w intencji mamy Danuty, która przeszła w marcu poważną operację głowy, aby wróciła do sił i mogła jeszcze cieszyć się życiem oraz za całą rodzinę o miłość.

 168. Proszę o modlitwę za moją bardzo chorą Mamę, aby wyzdrowiała i miała siły do walki z chorobą, a Pan Jezus aby otoczył Ją swoją miłością i opieką. Bardzo wiele w życiu przeszła, stracone ciąże, dziecko, przebyte choroby, przeszczep wątroby, proszę o szczerą modlitwę za Nią.

 169. Dziękuję Bogu Wszechmogącemu za wszystkie łaski jakie spłynęły na moją rodzinę do chwili obecnej poprzez cierpienie Jezusa Chrystusa, Najświętszą Maryję Pannę , Ducha Świętego Pocieszyciela i Was kochane Duszyczki Najmniejsze. Moja Ania zaangażowała się w gimnastykę Jogi i wciągnęła w to zięcia Pawła, gry komputerowe i internet całkowicie zdominował Pawła,Jakuba
  Gabrysię oraz Piotra i Szymona (zięcia, moje wnuki i chrześniaków). Pomóżcie Duszyczki Najmniejsze abym odzyskała radość w dziękczynieniu za te sytuacje i uzależnienia które są wpisane w doskonały plan Boży dla ich zbawienia. Wspomnijcie na mnie na mszy i na adoracji.Moc błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego niech spłynie na Was i Wasze Rodziny. Dzięki.
  Zapewniam też Was o mojej modlitwie za Was i Wasze rodziny . Chociaż nie jeżdżę ostatnio przez moje problemy zdrowotne – za dużo by wymieniać- ważne aby trwać w zjednoczeniu z Jezusem na krzyżu. barbara

 170. Proszę o modlitwę za moją siostrę Anię ,która jest ciężko chora. I niebawem odejdzie do domu Pana.

 171. O dar rozeznawania i wypełniania woli Bożej dla Heleny.
  O pokój Boży w naszych sercach,w naszych rodzinach,w Ojczyżnie i na
  całym świecie.
  Intencja dziękczynna za otrzymywane łaski dla członków Grupy Modlitwy Św. Ojca PIO.

 172. O Boże błogosławienstwo i łaskę zdrowia dla Ewy i Andrzeja z rodzinami.
  O uzdrowienie Agnieszki,powrót do Kościoła ze świadków Jehowy dla
  córki z rodziną.
  O łaskę chrztu dla wnuczat : dla Dominika i dla Nikoli przebywającej w szpitalu.
  O potrzebne łaski dla Alicji; o wyzwolenie z nikotynizmu,oddalenie złych duchów,za
  O.Radomira o łaski i dary Ducha św.w posłudze egzorcysty.
  O powrót do zdrowia dla Adeli i Zofii po udarze..
  O uniknięcie operacji dla Antoniego.O pracę dla Zofii,za chorych w rodzinie,za
  zmarłych zwl. za śp.córkę Barbarę.O Boże dary dla Marzeny,Doroty, Bogdana,
  Andrzeja,Daniela.
  O powołania do Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio w Chełmie,za kapłanów z naszej
  parafii.O potrzebne łaski dla Papieża Franciszka i Benedykta XVI.
  O jedność w Kościele,o pokój w naszych sercach,w rodzinach, w Ojczyżnie
  i na całym świecie.
  O rychłą pełną Intronizację Chrystusa Króla Polski.
  Za wszystkich należących do Stowarzyszenia KONSOLATA.
  Modlitwą ogarniamy w każdą środę m-ca podczas adoracji Najśw. Sakramentu.

 173. Jezu proszę, aby nigdy więcej nie było tak wielkich zranień miedzy mną a Jonatanem. Oddaje to Tobie, zajmij się tym. Proszę o silniejszą wiarę, ufność i wytrwałość

 174. Panie wyprowadź mnie ze zła, w które weszłam i wyprowadź tylko dobro z tych wszystkich złych ostatnich wydarzeń. Oczyść serca i wypełnij sobą. Proszę o więcej szczęścia w swoim życiu, mądrych i oddanych przyjaciół, kochanego mężczyznę i odpowiednią pracę. Bardzo Cię proszę o wyjście z długów i stanięcie na nogi

 175. Z wielką radością przekazuję podziękowanie za modlitwy w intencji Basi i jej mamy (prośba z 6 marca). Teraz proszę o modlitwę dziękczynną

 176. proszę o rozwiązanie problemu tak dla mnie trudnego. Proszę, aby ukochany Jezus wyprowadził dobro z mojego grzechu i wypełnił mnie swoja miłoscią i pokojem

 177. Proszę o modlitwę w intencji śp. Danuty Holeniewskiej o radość życia wiecznego w niebie

 178. Proszę Jezusa Miłosiernego o rozwiązanie trudnych problemów w pracy. Smucę się i martwię z powodu nierozwiązanej sprawy.
  Powierzyłem te sprawy Jezusowi Miłosiernemu. Proszę Go o to, aby zesłał łaskę rozwiązania problemów według Jego woli. Tyle razy zwracałem się z prośbami i nigdy mnie nie opuścił, zawsze wyprowadził dobro z moich problemów i trosk. Ufam, że i te sprawy w pracy będą zmierzały w kierunku dobra. Kocham Cię Jezu !

 179. Proszę o modlitwę w intencji Basi, przebywającej w Anglii, która nie chce żyć i jej mamy Ani

 180. Proszę o łaskę zdrowia ,o cierpliwość w niesieniu choroby i opiekę Matki Bożej dla moich znajomych Krystyny i Danuty Budzińskich

 181. Proszę o zdrowie,o boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla moich rodziców Bożeny I Franciszka

 182. Proszę o łaskę nawrócenia i wychowania w duchu katolickim dla moich kuzynów i ich rodzin

 183. Proszę o wyjście z choroby i łaskę zdrowia na dalsze lata mego życia,o uwolnienie od lęków,opiekę Matki Bożej ,pracę i dobrego ,kochającego męża

 184. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Pawła, o cud uzdrowienia go z choroby serca i nerek, o siły psychiczne i duchowe dla niego, o ulgę w cierpieniu.

 185. Proszę o modlitwę w intencji uratowania moich studiów, o wyrozumiałość ludzi od których będzie zależeć ta decyzja i o zdrowie i siłę by znieść chorobę jeszcze dłużej. Niech mój brak zaufania do ludzi nie będzie przeszkodą do walki o przyszłość.

 186. Proszę o modlitwę aby Piotr mi wybaczy i aby szczęśliwie udało nam się zażegnać kryzys. Bóg zapłać/

 187. Mateńko proszę o wiarę,pokój, zgodę i rozwiązanie problemów w mojej rodzinie.
  Prosi Teresa

 188. Proszę o dar łaski jakim jest macierzyństwo, tak bardzo pragnę zajść w ciążę i cieszyć się rodzicielstwem. Proszę obdarzaj łaskami mnie, mojego męża, rodziców. Proszę, żeby tata nie nadużywał alkoholu.

 189. Przez Niepokalane Serce Maryi, Uzdrowienie Chorych, miłosiernemu Bogu powierzam chorą Kazimierę, leżącą w szpitalu, prosząc o wypełnienie się woli Bożej w jej życiu i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 190. Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym jutro 31 stycznia wtorek nie dostał żadnego skierowania do pracy z urzędu pracy.

 191. Proszę o modlitwę za mnie o pracę i mieszkanie. O nawrócenie dla rodziny, dobre wychowanie dla Alicji i Karima. Proszę o możliwość codziennego uczestniczenia we Mszy Św i przyjmownią Komunii Św. oraz uwolnienie od złych duchów. Proszę o Ducha Świętego. Dziękuję

 192. Proszę o modlitwę w intencji syna o uwolnienie z nałogów i uratowanie jego małżeństwa

 193. Jezu, Maryjo proszę Was o uwolnienie z przekleństw, chorób genetycznych i o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo dla mnie, żony i naszych dzieci.

 194. Bardzo proszę o modlitwę za rodziców i rodzeństwo, za pania Marie, o ich nawrócenie. Proszę o modlitwę za mnie, moje uwolnienie od złych duchów.Światło Duch Świętego, pielgrzymke do grobu ojca Matteo w Serracapriola. , proszę o spokojną podróż z Niemiec do Polski. Dziękuję. BÓG Zapłać!

 195. Mateczko proszę Cię za Anetą , która żyje w związku niesakramentalnym i za jej nieochrzczone dzieci o łaski dla nich potrzebne .Proszę także o łaski dla rodziców Anety oraz o uratowanie małżeństwa Eweliny i jej nawrócenie. JMKWRD

 196. Prosze o modlitwe za mojego brata Piotrusia z rodzina, który odjechal do Canady, o dar zywej wiary i dobra prace . Z wdziecznościa Panu Bogu za Was !!!!Zjednoczona z Wami w modlitwie–Renata

 197. Ojcze , Tatusiu dziękuję za Dar Twojego Syna. Dziękuję Ci Jezu, że zamieszkałeś w moim sercu ,proszę Cię o łaskę uzdrowienia duszy i ciała mojego syna Radosława. JMKWRD

 198. Proszę Wspólnotę o modlitwę w intencji Ewy o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej .JMKWRD

 199. Proszę wspólnotę o modlitwę w intencji zmarłej mojej siostry Krystyny.
  Niech Dobry Bóg przebaczy Jej winy, zanurzy w zdrojach Miłosiernych
  i pozwoli wejść do Królestwa Niebieskiego. Jezu, Maryjo kocham Was,
  ratujcie dusze !

 200. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych ZDROJACH zanurzam Gabrielę i jej rodzinę.Matko Boża pomóż jej .JMKWRD

 201. Maryjo, Matuchno moja najlepsza, ratuj Wojciecha, Artura, Piotra. Uproś im łaskę wyrwania z wszelkich zniewoleń i powrotu na właściwą drogę życia, na drogę wiodącą do zbawienia. Jezu, Maryjo, kocham Was ratujcie ich dusze!

 202. Dziękuję Bogu w Trójc.y Jedynemu za wszelkie łaski, którymi nas obdarza i proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę Bóg zapłać,

 203. Proszę cię Jezu o łąskę zdrowia dla mnie na dalsze lata mego życia ,pracę i dobrego,kochającego męża .Bóg zapłać za modlitwę

 204. Proszę cię Najukochańszy Jezu o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Bożeny z depresji,żeby wróciła jej chęć do normalnego życia pełnego radości i spokoju oraz bez strachu i lęku o każdy następny dzień .Prosi córka Sylwia .Bóg za płać za modlitwę

 205. Boże, Ojcze mój, niech będzie uwielbione Imię Twoje. Dziękuję za łaski jakimi obdarzyłeś mnie i moją rodzinę. Błagam Cię, udziel mi i tej łaski i uzdrów serce i duszę Pauli, Kacpra, Janusza i Pawła. Błagam o ich nawrócenie.
  JMKWRD

 206. Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji dla Lidki .Dziękuję JMKWRD

 207. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Marcina oraz łask potrzebnych jemu i jego rodzinie. Bóg zapłać

 208. Dobry nasz Ojcze dziękuję za otrzymane łaski przez moją rodzinę.Jezu Miłosierny w Twoich Przenajświętszych Zdrojach zanurzam dziś Marka i Edytę.Matko Pięknej Miłości opiekuj się rodzinami z naszej wspólnoty.JMKWRD

 209. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojej dobrej, rychłej spowiedzi. Bóg zaplac

 210. Matko Nieustajaca Pomocy proszę oczyść serce duszę umysł i ciało osoby na której mi zależy oraz Odsun od niego nerwy. Błagam Mamusiu rozpal w nim płomień Miłości, Iskierke Tęsknoty, Wyrozumiałości. Błagam niech znowu za mną zateskni i mimo zmiany nr.telefonu się do mnie odezwie i rozpromoienil Moje serce jak niedawno.

 211. Matko Boża proszę Cię pomóż mi, aby z mojej twarzy znikł trądzik przez który tak bardzo cierpię i żebym zdała prawko 8 listopada.

 212. Mateczko Kochana pod twoją opiekę pragnę oddać Martynę i jej nienarodzone dziecko. Wybłagaj u Boga Ojca łaskę zdrowia dla nich.

 213. Za zdanie studiów, o światło ducha św. w nauce i pisaniu pracy mgr, o uzdrowienie na duszy i ciele z chorób abym mogła pełnić świętą Wolę Bożą z zdrowiu, o uzdrowienie z przeszłych zdarzeń z podświadomości, o szczęśliwe załatwienie spraw mieszkaniowo-zalaniowych i pieniężnych, za Panią Alfredę, Asię, Nikolę, Anię i sąsiadów, za księży z parafii.

 214. Proszę za dusze w czyśćcu, za konających, za Martę, by w poniedziałek zdała egzamin, za mnie, bym jutro dostała pozytywną odpowiedź z uczelni, o odnowę diecezji sosnowieckiej i mojej parafii, o nawrócenie dla ojca, za Agnieszkę, która ma poważną wizytę u stomatologa w pt, za Karola, który ma olbrzymi problem z kręgami kręgosłupa. Bóg zapłać.

 215. Proszę o modlitwę w intencji Tomka, o podjęcie przez niego właściwej decyzji dotyczącej dalszego życia. O dobry wybór żony, jeśli wolą Bożą jest jego życie w małżeństwie

 216. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia 35 – letniego Adama chorego na raka trzustki.

 217. Panie Jezu Miłosierny w Twoich Miłosiernych ZDROJACH zanurzam chorych Waleriana Leszka.Krystynę Grażynę,Martę,Jacka,JMKWRD

 218. Proszę współnotę o modlitwę w intencji mojej siostry Krystyny, która doświadcza wielkiego cierpienia w chorobie.Proszę za Nią o potrzebne dla Niej Łaski, o zanurzenie w Zdrojach Miłosiernych Chrystusa, o otwartość na Bożą Miłość,
  o przyjęcie w pokoju serca Bożej Woli.
  Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 219. O uwolnienie od grzechu nieczystosci.
  O zdrowie , sile psychiczna,meskosc, odwage, o dary Ducha swietego dla brata Adama, mamy i dla mnie. O pomoc w zlej sytuacji finansowej, w pracy.
  O dary Ducha swietego, o nawrocenie Wieslawy, Antonina , Danuty , Marka , Petry i kuzynki Ewy.

 220. Panie Boże, dziękuję za łaski i dar miłości jakimi obdarzasz moja rodzinę. Jezu Miłosierny w Twoich miłosiernych zdrojach zanurzam moją osobę,błagając o potrzebne łaski. Proszę o opiekę Najukochańszej Mateńki i Dary Ducha Świętego w trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam. Proszę o modlitwę.

 221. Pragnę podziękować Dobremu Bogu Ojcu za dar miłości i wszelkie łaski jakimi obdarzył moją rodzinę.Dziękuję za każdy krzyż w naszym życiu, który uczy nas pokornie przyjmować wszystko co doświadczamy,a Jezusowi i Maryi za opiekę i prowadzenie na maleńkiej drodze miłości.

 222. Pytam modlitwę dla mojego uświęcenia i uświęcenia dla mojej rodziny i
  mojej środowiska.

  Dziękuję Jezu! Dziękuję braci! Błogosławieństwa!

 223. Proszę o modlitwę za spokój duszy mojego szwagra Ryszarda.
  Bóg zapłać.

 224. Mateńko Najukochańsza proszę uproś u Najmiłosierniejszego Syna Twojego wszelkie potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny. Proszę o błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla mojego pracodawcy. Niech Tchnienie Ojca i Syna wyleje na niego Swą miłość, która dozwoli mu podejmować właściwe decyzje względem swych pracowników i mnie samej. Matko ogarnia mnie lęk o przyszłość, jednak ja pragnę poddać się ufnie Twemu prowadzeniu, poświęcić dziś i jutro Twemu sercu, bym z odwagą potrafiła przyjąć wszystko to, co Nieskończenie Dobra Ręka Syna Twego mi poda. Prosi Teresa

 225. Maryjo,Królowo Rodzin przez Twoje Niepokalane Serce dziękuję Bogu za dar Boży i łaskę dzieciątka pod sercem córki i proszę o Boża opiekę szczęśliwe rozwiązanie dary Ducha Świętego ,żywą wiarę dla małżonków Magdaleny i Andrzeja. Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze ! Prosi mama Jadwiga.

 226. Maryjo, Pięknej Miłości proszę o Twoje wstawiennictwo o uratowanie małżeństwa córki Marioli. Prośi- mama Jadwiga.

 227. Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów i za Stasia o uzdrowienie

 228. Panie Jezu Miłosierny w Twoich Miłosiernych ZDROJACH zanurzam cierpiących błagając o potrzebne łaski dla Waleriana,Ireny,Krystyny,Marty,Haliny,Anny,Piotra,Wacława,Elzbiety,Teresy.JMKWRD

 229. Proszę Wspólnotę o modlitwę za zdrowie Stanisławy, Zofii, Henryka i Kazimierza, aby Bóg dał im siły do codziennych zmagań z chorobą. JMKWRD

 230. Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Bogdana aby znalazł dobrą żonę i doświadczył daru miłości odwzajemnionej. Jezu postaw na jego drodze kobietę, z którą będzie mógł stworzyć kochającą się rodzinę.

 231. Dziękuję, Panie Jezu i Matko Boża, za święty czas rekolekcji w Gietrzwałdzie. Niech Dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem, Księdzu Tadeuszowi, za wszelki trud, za szczere słowa, za formację duchową. Nam wszystkim, uczestniczącym w tych rekolekcjach, niech Duch Święty da łaskę zapamiętania i przyjęcia pouczeń, abyśmy dalej z Nim mogli iść „maleńką drogą miłości”.

 232. BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI NAWRÓCENIA SYNA I WYRWANIA GO Z NAŁOGÓW.

 233. Panie Jezu,
  Od kilku lat bardzo podoba mi się pewna dziewczyna – Jagoda. Bardzo chciałbym zbudować z nią związek, być nią, tworzyć parę. Niestety pojawił się na jej życiu chłopak, nie chciałbym burzyć tego co zbudowali, bo wygląda to na bardzo bliską relację.
  Ostatnio, rok temu, poczułem coś do Ani. Jeśli nie udałoby mi się stworzyć udanego związku z Jagodą, proszę o odwzajemnienie moich uczuć przez Anię. Proszę o zbudowanie z nią trwałego związku, bycia parą, może małżeństwa.
  Prosi Paweł.

 234. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Gabrielę.Wojciecha i malutkiego Leonarda proszę o zdrowie dla Gabrieli.M atko Boża Karmiąca wspomóż.JMkwrd.

 235. Dziękuję Mateńko za opiekę nad moją rodziną, przez Twoje wstawiennictwo Mateńko proszę uproś u Najmiłosierniejszego Syna Twojego o dar nawrócenia, głęboką wiarę i błogosławieństwo Boże na dalsze lata.

 236. Proszę o modlitwę w intencji Bohdana jest po operacji woreczka żółciowego z powodu komplikacji jego stan jest poważny.

 237. Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki Martowskiej która ma naczyniaka mózgu

 238. Dziękujmy Miłosiernemu Bogu i Pani Gietrzwałdzkiej za dary i owoce Wieczernika.Prośmy Ducha Św,aby przymnożył i odnowił swoje dary w sercach dzieci,młodzieży i studentów. Niech żyją w blasku Prawdy.Prośmy przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej,św.Jana Pawła 2,św.kapłanów,patronów z chrztu i bierzmowania i Aniołów Stróżów.JMkwrd

 239. Jezu Miłosierny ,Matko Boża dziękuję za otrzymane łaski przez naszą rodzinę.ABBA Ojcze bądź uwielbiony.

 240. Proszę Wspólnotę o modlitwę za trzeźwość, zdrowie psychiczne i łaskę wybaczania dla Zbigniewa. JMKWRD

 241. Dziękuję Ci Jezu,że Jesteś i oddajesz się w ręce kapłana. Proszę Cię Jezu wylewaj swoją miłosierną miłość przez ręce kapłanów i biskupów w ich posłudze sakramentalnej.Proszę Cię Matko Pięknej Miłości odnów w sercach kapłanów i zakonników radość z ich powołania kapłańskiego a w sercach małżonków z ich powołania małżeńskiego.Dziękuję Boże Ojcze,że czekasz na swoich marnotrawnych synów,dziękuję Ci Jezu za Twoje Serce -gorejące ognisko miłości,dziękuję Ci Duchu Św.,że odnawiasz oblicze tej ziemi.Św.Maksymilianie módl się za nami.JMkwrd

 242. Dziękuję Miłosiernemu Bogu za owoce pielgrzymki do Łagiewnik i na Jasną Górę.Proszę o miłosierdzie dla Tomka,który jest uzależniony od alkoholu i nie może podnieść się ze swoich upadków. Przepraszam,że kocham wciąż za mało.

 243. Prosimy o modlitwę o Dary Ducha Świętego dla Wojciecha,który znalazł się w trudnej sytuacji życiowej.

 244. O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę.

 245. Proszę Wspólnotę o modlitwę za Andrzeja- ojca naszej synowej, który w dniu jutrzejszym 31.05 2016 będzie operowany z powodu zmiany nowotworowej w jelicie grubym. Matko Boża Uzdrowienie Chorych proszę o Miłosierdzie Boże dla Andrzeja, szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla jego duszy i ciała .JMKWRD.

 246. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego taty i brata, o uleczenie ich z nałogów i alkoholizmu, o uzdrowieni mojej przyjaciółki z anemii.

 247. Proszę Wspólnotę o modlitwę za chorych na nowotwory i wsparcie dla ich rodzin, a zwłaszcza za Kazimierza, Henryka, Zofię i Grażynę. JMKWRD

 248. Proszę o modlitwę o dobra pracę która będzie służbą Bogu i bliźnim oraz która będzie dawała radość i pokój serca dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi. Prosze dla nich o potrzebne dary i łaski, a zwlaszcza dar pokory, prostoty i ufności dziecka, posłuszeństwa Duchowi Św, służby, mądrości, rozeznania i roztropności. Bóg zapłać.

 249. Błagam o modlitwę za mojego szwagra Ryszarda, który walczy z chorobą nowotworową przełyku, lekarze nie podejmują operacji, odebrali nadzieję.
  Mateńko proszę uproś u Najmiłosierniejszego Syna Swojego łaskę powrotu do zdrowia dla niego. Niech Twój święty Syn leczy go przez ręce lekarzy, którym jest powierzony.

 250. Proszę o modlitwę za męża Wojtka o uzdrowienie z choroby, oraz za syna Bartka o dobrą pracę i pozytywne rozwiązanie problemów finansowych

 251. Dziękujemy Bogu w Trójcy Jeynemu,Pani Gietrzwałdzkiej,św.Faustynie,św.Katarzynie Aleksandryjskiej,św.Maciejowi Apostołowi,św. Janowi Pawłowi 2,ks.Krzysztofowi i ks.Boganowi za dar wieczernika w Płoskini-dusze maleńkie

 252. Proszę o modlitwę za mojego ukochanego o wyjście z depresji i przemianę serca. Proszę o łaskę pojednania oraz o miłość miedzy nami, która potrafi wszystko przetrzymać

 253. MAMA mojej bliskiej znajomej jest chora…jest bardzo chora…Proszę dla Niej o ŁASKĘ UZDROWIENIA …..PROSZĘ o CUD–DAR ZDROWIA bo lekarze ….. odebrali nadzieję.. Proszę również o wsparcie MODLITWĄ Małgosię i Jej Rodzinę.

 254. Proszę o modlitwę w intencji mojego związku. Proszę bym się pogodzila z Przemkiem i wróciła do domu jako jego dziewczyna. Proszę by nasz związek wyszedł z kryzysu i powróciła do nas miłość, szczęście i byśmy na nowo nie widzieli swiata poza sobą, a on już nigdy więcej mnie nie skrzywdził. Proszę by zrozumiał do czasu mojego wyjazdu co może stracić i jak bardzo mnie kocha. Bóg zapłać.

 255. Proszę Wspólnotę o modlitwę za Kazimierza, chorego na białaczkę i za Janka, który przeszedł operację nerki. JMKWRD

 256. Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę Jadwigę, która została sparaliżowana po udarze mózgu. Boże, umocnij ją i daj jej siłę do walki z niesprawnością. Matko – „Uzdrowienie chorych”, „Pocieszycielko strapionych” – módl się za nią!

 257. Matko Boża uproś u Swojego Syna łaskę zdrowia dla mojej ciężko chorej mamy. Proszę Wspólnotę o modlitwe w jej intencji. Jezu ufam Tobie! Troszcz się Ty!

 258. Z całego serca, błagam o modlitwę o cud. Wiem, że Pan Bóg nie ingeruje w czyjąś wolną wolę, ale pozostała mi tylko modlitwa o którą najmocniej proszę. Przez prawie dwa lata byłam w związku z mężczyzną, który snuł plany o przyszłości, rodzinie i życiu do końca życia razem. Było cudownie, w naszym związku była wielka miłość. Nie wiem co się stało, ale któregoś dnia jej zabrakło. Nie było szans na rozmowę, na spotkanie. Tylko dzięki mnie i mojej schowanej dumie, pojechałam pod jego dom, poczekałam bo chciałam porozmawiać. Powiedział, że nic już do mnie nie czuję. A ja nie mogę w to uwierzyć, bo po 3 miesiącach od rozstania, ciężko jest nie czuć nic już do osoby, która była bliska. Ja odchodzę od zmysłów. Nie potrafię się pozbierać, nie potrafię funkcjonować. Modlę się z wiarą do Boga, do św Rity, odmawiam Nowenne Pompejańską. Jeżeli tli się w nim jeszcze chociaż odrobinę uczucia miłości do mnie, to niech Duch Święty uzdrowi naszą relację, aby nie było w niej chłodu i obojętności. Byliśmy tak bliskimi sobie ludźmi. Jeżeli jest w nim ta odrobina miłości, to niech wleje się w jego serce na nowo i roztopi lód i obojętność, tak abyśmy mogli jeszcze raz zbudować nasz związek na silnych fundamentach miłości, wierności i szacunku.
  Błagam z całego swojego serca o modlitwy.
  Zrozpaczona i załamana Agnieszka

 259. Prosze o modlitwe, abym niedlugo znalazla dobra prace. Niech Bog mi poglogoslawi i przemieni zlo i zlosliwosc, ktora spotkalo mnie w ostatnij pracy w dobro. Wybacz mi Jezu, ze nie we wszystkim umialam dostrzec Twoja Opatrznosc i Twoje Blogoslawienstwo. Prosze Twoje Milosierdzie Jezu o Laske i blogoslawinstwo w postaci dobrego meza. Prosze Cie o kontakt i rozmowe z Billem, daj nam szanse wytlumaczenia sobie swojego zachowania wobec siebie, pomoz nam. Amen.

 260. Proszę o nawrócenie i dobre serce dla córki Ani i o miłość wzajemną w naszej rodzinie.

 261. Proszę o modlitwę za Dominikę i Pawła o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

 262. Jezu Maryjo Kocham Was ratujcie duszę.Proszę o ufność w Twoje Miłosierdzie Izuni w obliczu wznowienia choroby nowotworowej i celną dignozę i wybór dalszego leczenia.Uzdrów Ją od niepokoju przez bliskość -ukrycie w sercu Królowej Pokoju.

 263. Prośba o modlitwę do Pana Jezusa o przebaczenie i pojednanie. Prosi Grażyna

 264. Proszę Wspólnotę o modlitwę za szczęśliwą operację Włodzimierza i o wsparcie dla jego rodziny. JMKWRD

 265. Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwą decyzję.
  Bóg zapłać

 266. Błagam o modlitwę za mojego szwagra Arkadiusza o powrót do zdrowia – od kilku dni leży na intensywnej terapii, balansuje między życiem a śmiercią, jest w śpiączce, po wypadku samochodowym. stan jest bardzo poważny, lekarz nie dał nadziei. Dlatego zwracam się do Was ludzi modlitwy z prośbą abyście wstawili się u Jezusa najlepszego lekarza za Arkadiuszem, bo tylko On może uczynić cud uzdrowienia w Nim nasza nadzieja.
  „Wszystko, o co na modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie” Mk 11,24b Proszę Was o wasze modlitwy i wsparcie oraz o poproszenie waszych przyjaciół modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać za Wasze modlitwy.

 267. Proszę Wspólnotę o modlitwę za zdrowie Kasi i jej dziecka oraz za szczęśliwą operację dla Edwarda. JMKWRD

 268. Proszę o modlitwę za mojego ukochanego, o łaskę pojednania i przebaczenia dla nas oraz o prawdziwą miłość między nami, która potrafi wszystko przetrzymać.

 269. Proszę wspólnotę o modlitwę za świętej pamięci Halinę, Zofię i Zbigniewa. Jezu, wspomóż małżeństwo Agnieszki i Kazimierza oraz inne małżeństwa będące w kryzysie. Maryjo, Matko Pięknej Miłości, daj siłę tym małżonkom, aby wytrwali w swojej przysiędze małżeńskiej. JMKWRD

 270. Panie Jezu proszę o łaskę zdrowia i łaskę uzdrowienia dla moich
  rodziców i dla mnie oraz dziękuje Ci Panie Jezu za wszystko czym
  obdarzyłeś i ciągle obdarzasz.

 271. Maryjo, proszę Ciebie, abyś wyprosiła zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla ciężko chorych Lenki i Soni. Wspieraj ich rodziny. Niech w ich sercach zagości ufność i pokój. JMKWRD

 272. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od działania szatańskiego o uzdrowienie myśli wspomnień uczuć. Serdeczne Bóg zaplac

 273. Proszę o modlitwę za zdrowie Patrycji, chorej na nowotwór oraz o wsparcie dla jej rodziny. JMKWRD

 274. Proszę Wspólnotę o modlitwę o szczęśliwą operację i zdrowie dla Jacka oraz o skuteczną chemioterapię i przeszczep szpiku dla Kazimierza. JMKWRD

 275. Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia dla Adama, Romana, Tolka oraz wszelkie błogosławieństwo dla nich i ich rodzin. JMKWRD

 276. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty i Michała, którzy bardzo pragną mieć dziecko. Wszelkie próby, również – niestety – in vitro – nie powiodły się. Bardzo proszę o łaskę ufności w Miłosierdzie Boże dla nich.

 277. Prosze o modlitwe w intencji Martynki 24l. Kilka dni temu dowiedziala sie, ze ma chloniaka. Ufajac Bogu, wierzac w Jego miłość i miłosierdzie proszę Go o wiarę, uzdrowienie ciała i duszy dla Martynki. Proszę o siłe i opieke dla rodziny i dla wszystkich, którzy kochają Martynkę i troszczą się o nią. Proszę Jezusa i Maryję by objeli opieką wszystkich lekarzy, którzy Martynkę teraz i w przyszłości będą badać i leczyc. Proszę wszystkich ze wspolnoty o modlitwe. Izabela-ciocia Martynki Jezu,Maryjo kocham Was,ratujcie dusze.

 278. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała mojego syna Radosława. JMKWRD

 279. Proszę Wspólnotę o modlitwę za zdrowie ciężko chorego Kazimierza. JMKWRD

 280. O wstawiennictwo, Łaskę Bożą i modlitwę o uzdrowienie Naszej Mamy. Cały czas mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że mama do nas wróci. Zawierzyliśmy i ciągle prosimy o wstawiennictwo ojca Pio, Jana Pawła II, św. Rite. Prosimy o modlitwę, wstawiennictwo, Łaskę uzdrowienia oraz msze w intencji Mamy – Ewy Łęczyckiej.

 281. Prosze o modlitwe za cud uzdrowienia ojca Michala, rak wątroby….Dziękuję za wspólnotę modlitwy

 282. O dar ulgi w cierpieniu i dar doświadczania Bożej Miłości dla Krystyny , Leonarda
  oraz wszystkich chorych maleńkich z naszej wspólnoty.
  Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 283. Proszę o modlitwę w intencji Grzegorza o wyjście z nałogu alkoholizmu oraz wybór dobrej drogi życiowej.

 284. Proszę o modlitwę w intencji Ewy i Marka o łaskę pojednania, zgody i miłości.

 285. Prosze o modlitwe w intencji o odwrocenie zagrozenia ode mnie i mojej rodziny jesli takie istnieje.Panie kieruj tymi ludzmi.Prosze w intencji o uwolnienie mnie od zlych duchow o uzdrowienie mysli wspomnien uczuc

 286. Proszę Wspólnotę o modlitwę za ciężko chorego Leszka i jego rodzinę. JMKWRD

 287. Proszę o modlitwę z okazji pięćdziesiątych urodzin mojej siostry Ani, aby Bóg błogosławił ją na dalsze lata życia. JMKWRD

 288. Panie wierzę zaradź memu niedowiarstwu.Zanurz mnie w swoim.Miłosierdziu. JMKWRD.e

 289. Proszę Wspólnotę o modlitwę za malutkiego Bartusia, który urodził się w 32 tygodniu ciąży. JMKWRD

 290. Serdecznie prosze Wspolnote o modlitwe wstawiennicza za moja synowa Katarzyne,ktora 25 stycznia bedzie operowana.Chemioterapie przeszla dzielnie dzieki modlitwie Wspolnoty i Bozej pomocy. Jezu Milosierny udziel Ducha Sw.lekarzom,ktorzy beda operowac Kasie i calej sluzbie medycznej poslugujacej chorym.Jezu Maryjo kocham Was ratujcie dusze.

 291. Proszę o modlitwę w intencji Wojtka, Pawła i Danki o głęboką wiarę, powrót na drogę życia sakramentalnego, o uwolnienie od nałogów nikotynizmu Danki, Wojtka i Męża mojego, o Łaski potrzebne dla s. Eweliny, o zgodę i jedność w rodzinie Adama i Ewy,o uwolnienie Dawida z nałogu komputerowego, za Karinę i Magdę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu i narkotyków, oraz by Magda mogła wychowywać swojego synka, o uzdrowienie relacji między siostrami Grażyną i Gabrysią, o wypełnienie woli Bożej w życiu Pawła , o ulgę w cierpieniu po śmierci córki dla Jej Rodziców- Grażyny i Grzegorza, proszę o Łaski potrzebne dla Bogusi i Darka, o uwolnienie z alkoholizmu dwóch sąsiadów, o dobre relacje miedzy macocha i dziećmi, o uwolnienie Gienka z nikotynizmu,o zdrowie dla Taty i Macochy, o uwolnienie Taty z nałogu nikotynizmu, o wypełnienie woli Bożej w życiu Łukasza,o Łaskę szczęsliwego przebiegu ciąży dla Marty– o zdrowie dla Niej i Jej nienarodzonego Dzieciątka, o powrót Marty na drogę wiary, Panie przemień serce Marty aby wróciła do Ciebie, aby szanowała stan w którym sie aktualnie znajduje, aby troszczyła się o nienarodzone Dzieciątko, o mądrość i łaski dla rządzących, o uwolnienie z alkoholizmu Basi, o łaskę zdrowia dla Bronisławy, proszę o odnowienie relacji Krzysztofa z jego małymi dziećmi, Panie przywóć mu wzrok duszy, niech jego dzieci nie cierpią, są bardzo poranione, o powró do zdrowia Krystyny i Ireny -Bóg zapłać za modlitwy

 292. kontakt@areopag21.pl
  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
  intencja Kazimierz Kozina Polak
  Edmonton Alberta Canada
  kupił swojego tira samochód ciężarowy teraz ma mało pracy
  Tir zaparkowany pod domem a raty musi spłacać jeszcze dwa lata

 293. Proszę Wspólnotę o modlitwę za zdrowie mojej wnuczki Kasi i prawnuczka Dawidka. JMKWRD

 294. Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.

 295. Maryjo, najwspanialsza nasza Mamo, proszę uproś u swego Syna zdrowie dla Zofii i wszelką łaskę dla całej jej rodziny. JMKWRD

 296. Proszę wspólnotę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej siostry Krystyny oraz jej męża Leonarda. Proszę Dobrego Boga o wszelkie potrzebne łaski dla Nich, a szczególnie o dar Nadziei, Pokoju serca, o Dar silnej Wiary w Miłosierną Miłość Boga i Maryi Niepokalanej. Dopomóż nam, bliskim, Duchu Święty wspierać ich, w ich cierpieniu. Proszę, za wstawiennictwem Sł. Bożej Siostry Konsolaty Betrone. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 297. Proszę Cię Miłości,która zstąpiłaś na ziemię prostuj góry i pagórki w moim sercu,wyrównaj kręte drogi mojej rodziny,aby doprowadziły ich do Ciebie.Niech twoje miłosierdzie przyciągnie wszystkie dusze do domu Ojca,który pragnie ich powrotu

 298. Proszę Wspólnotę o modlitwę za moją córkę i jej męża , o miłość w ich rodzinie i łaski potrzebne dla ich dzieciątka o szczęśliwe rozwiązanie. JMKWRD

 299. Bardzo proszę o modlitwę w intencji brata Agnieszki, który co raz bardziej zanurza się w kłamstwie i problemach dotykających całej Rodziny Mamusiu proszę zanieś do Syna Swego pokorną prośbę o światło Ducha Świętego dla niego

 300. Dziękuję Ci Panie Boże za wsparcie ze strony moich najbliższych w tych trudnych dla mnie chwilach. Prosząc także o modlitwę za spokój mojej duszy, o siłę i zapomnienie o przeszłości. Amen.

 301. Poznałam mężczyznę z którym chciałabym zawrzeć związek małżeński
  Obydwoje mamy problem z nieczystościa

  Proszę o nawrócenie nas obydwojga
  I jeśli taka jest wola Boga o połączenie nas związkiem małżeńskim

 302. Pokornie proszę o modlitwę za spokój duszy mojego taty Henryka. Bóg zaplać

 303. Proszę o łaskę siły i wytrwałości w cierpieniu dla Danusi z Tychów w jej długoletniej chorobie (stwardnienie rozsiane).

 304. Panie moj. ty widzisz wszystko i wszystkich i tylko twoja wola w cierpieniu ktory mi dales. rok po roku co raz blizei jestem ciebie i ty tego chciales. dzienkuje ci za rozumiene jakie mi dajesz. modliesie za moich wrogow i pomalu z twoja pomosa im wybaczam. prosze wsparcia modlitwa za ewe i jei rodzine o uwolnieniu tei kobiety od okultyzmu bo duzo zla wyzondzila i duzo osob cierpi pszez jei zlo. wybacz jei Jezu bo pragne i ja byc pszebaczona.

 305. Proszę o modlitwę o nawrócenie i uzdrowienie moje Siostry z nałogu alkoholowego, o uwolnienie Jej od złego. Proszę o modlitwę, aby otworzyła swoje serce na Miłosierdzie Boże w tym szczególnym Roku Łaski. Maryjo proszę otocz Ją swoją opieką i miłością.
  Proszę o modlitwę za wszystkich alkoholików i ich rodziny.
  Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze.

 306. Błagam o pomoc dla mojej rodziny.Brakuje name pracy,many trudności finansowe.Booze pomóż nam żyć godnie.

 307. Maryjo Matko Kochana miej w opiece mojego ciężko chorego tatę, uproś łaski zdrowia
  U Swojego Syna Jedynego Jezusa Chrystusa dla Niego.

 308. Maryjo uproś łaski u Swojego Syna zdrowie mojego taty Henryka chorego na nowotwór z przerzutami . Maryjo miej go w opiece. Proszę o modlitwę . Bóg zapłać.

 309. Prosím o dlhodobé modlitby pre Emílu za jej úplné uzdravenie na tele, na duši, na duchu a aby si čím skôr našla vhodné zamestnanie. Ďakujem

 310. Proszę o owoce rekolekcji adwentowych i wszelkie łaski potrzebne dla ks.Roberta,który będzie je prowadził

 311. Proszę o modlitwę za zdrowie mojego syna, który jest po operacji usunięcia nowotworu.

 312. Panie Boże zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi zdrowie mojego ciężko chorego męża Henryka, chorującego na nowotwór złośliwy z przerzutami. Proszę o modlitwę.

 313. Proszę Wspólnotę za Marcina I Jego rodzinę. Proszę o łaskę nawrócenia I Ducha pojednania dla całej rodziny

 314. PROSZĘ O UZDROWIENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ MOJEJ CIOCI BARBARY KOPERSKIEJ Z ŁODZI
  PROSI MARCIN

 315. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam swoją còrkę Izabelę Annę prosząc o łaskę zdrowia duchowego i fizycznego. Matko Boża, wspomagaj jej rodzinę. JMKWRD

 316. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Ryszarda o łaskę nawrócenia i trzeźwości ,o przemianę jego duszy i serca

 317. bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, chorego na SM, za jego rodzinę, o siłę, wytrwałość dla niego, o głęboką i niezachwianą wiarę w jego ciężkiej sytuacji.

 318. Przez Najświętsze Serce Jezusa i Maryi proszę o potrzebne Łaski Boże dla założyciela wspólnoty dusz najmniejszych ks. Tadeusza Pawluka i aby spełnił pewną obietnicę. Proszę również o wszelkie potrzebne Łaski dla dwóch Marii ze wspólnoty.

 319. Proszę o modlitwę dusze najmniejsze w intencji moich najbliższych o miłość dla mojego syna zgodnie z wolą Bożą, o rozwiązanie trudnej sprawy dla niego. Boże nie opuszczaj nas.

 320. Z całego serca proszę o modlitwę, żebym szybko powróciła do zdrowia z nękającej mnie choroby oraz żeby radość wróciła do mojego życia. Serdecznie dziękuję – Bóg zapłać!

 321. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam swoją rodzinę,sąsiadów.Proszę o powrót do
  zdrowia dla brata Franciszka, dla Grażynki, dla Izabeli dla Ani. Dziękuję za otrzymywane łaski każdego dnia. JMKWRD

 322. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o zdrowie siłę miłość i zgodę oraz cud spokojnego życia, Dobry Boże pomóż nam w bardzo trudnej sytuacji, Boże nie opuszczaj nas.

 323. Błagam o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego taty który zachorował na nowotwór proszę o wyjście z choroby i dobre wyniki badań

 324. Jezu Maryjo Kocham Was Ratujcie Dusze – tym aktem miłości chciałabym dzisiaj szczególnie podziękować za każdą duszę najmniejszą która choćby 1 raz była na wieczerniku modlitwy, za ich świadectwa które w odpowiednim czasie właśnie zapalają ogień miłości na nowo – jak to powiedział brat Ryszard – i tak we mnie na nowo zapłonął ogień. Trudności jakie spotykamy w życiu codziennym rzucają nas niejednokrotnie na kolana ale jak nie będziemy się szybko podnosić to z każdym dniem będzie ciężej . Nosić brzemiona jedni za drugich jest trudne ale jakże piękne na tle tych świadectw . Dlatego codziennie od nowa bierzmy się za ręce i uwielbiajmy Pana. Życzę Wam tego z całego serca i zapewniam o nieustannej modlitwie za Was Kochani na czele z ks.Tadeuszem i kapłanami posługującymi w tym Dziele. Niech będzie Bóg uwielbiony i niech będzie uwielbione Jego Święte Imię.

 325. PROSZĘ O MODLITWĘ ZA; DUSZE MOICH KOCHANYCH RODZICÓW, ŚP. MARII I KAZIMIERZA TRZMIEL.ORAZ ZOFII I EMILA PAWŁOWSKICH

 326. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam niewiasty w stanie błogosławionym Annnę i Gabrielę oraz chorego Romualda.MatkoBoża otocz ich swoją opiek . JMKWRD.ą

 327. Mateczko Przenajświętsza, Patronko Młodzieży, przez Twoje Niepokalane Serce Miłosiernemu Bogu powierzam naszego syna Jakuba, który stanął na rozstaju dróg i nie wie którą pójść. Pomóż mu wybrać tą właściwą, aby wypełniła się Wola Boża w jego życiu i wyproś dla niego łaskę pilnej, dobrej spowiedzi. Wspólnotę gorąco proszę o modlitwę. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 328. Bardzo prosze o modlitwe w intencji Mszy Sw. przez wstawiennictwo Matki Bozej Milosierdzia, ktora bedzie odprawiona 17 pazdziernika, abym kochala Jezusa z calego serca miloscia czysta i o pomoc Matki Bozej w rozeznaniu co mam czynic dla Jezusa, i w intencjach wiadomych Matce Bozej.

 329. Przez Niepokalane Serce Maryi Uzdrowienie Chorych, Dobremu i Miłosiernemu Bogu powierzam moją chorą siostrę Halinkę, przebywającą w szpitalu. Jezusie, Synu Dawida ulituj się nad nią i jeśli jest to Twoją Wolą, obdarz ją Łaską uzdrowienia. Wspólnotę gorąco proszę o modlitwę. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 330. Panie Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Wojciecha i GABRIELĘ,DAWIDA ,JACKA,TOMASZA,GRZEGORZA,TOMASZA,ELZBIETĘ.Matko Boża Pięknej Miłość i opiekuj się nimi.JMKWRD

 331. Kochana Matko polecam ci moja szwagrowke Dorote. Prosze o zdrowie dla niej i o udana operacje. 29 pazdziernika bedzie miala robione badania przed operacja, prosze Mateczko kochana tez o dobre wyniki badan. Maryjo Matko kochana prosze cie i blagam zeby przebieglo wszystko dobrze. Bog zaplac

 332. Kochana Matko polecam Twojej opiece Tomka i Magdę ich trudności w związku, proszę o pomoc w ich rozwiązaniu , umocnieniu w miłości wzajemnej i zrozumieniu , napełnieniu wiarą i potrzebnymi łaskami, polecam również mojego wnuczka Nikodema . Proszę dla nich o zdrowie, wiarę i Bożą mądrość ,nawrócenie oraz wszelkie potrzebne łaski. Matko nasza w Tobie moja nadzieja.

 333. POKORNIE PROSZĘ O MODLITWĘ ZA; DUSZE MOICH KOCHANYCH RODZICÓW, ŚP. MARII I KAZIMIERZA TRZMIEL.
  Proszę o modlitwę w mojej trudnej sytuacji, w której nie umiem już sobie sama poradzić, nie wiem co zrobić, tylko cud Boży może sprawić, żeby wszystko potoczyło się szczęśliwie. Maryjo, Matko Kochana, błagam Cię, pomóż. Bóg zapłać!

 334. Proszę o modlitwę za nawrócenie moich dzieci, pokój ich serc i ich Boże błogosławieństwo. JMKWRD.

 335. Matko Boża Miłosierdzia proszę Cię o Twoją szczególną opiekę nad Jackiem. Wspieraj go, pomagaj mu, udzielaj potrzebne łaski. JMKWRD

 336. Mamusiu Olga i Krzysztof proszą o ochronę ich poczętego i zagrożonego maleństwa jeśli to zgodne z wolą Bożą wstaw się u Swego Syna za ich rodziną JMKWRD

 337. Mamusiu, Tobie powierzam Anatola i proszę o zdrowie dla niego i błogosławieństwo dla całej rodziny. JMKWRD

 338. Wielbię Ciebie Boże i dziękuję za Twoje łaski, którymi obdarzyłeś Konrada. Dziękuję, że wysłuchałeś naszych próśb. JMKWRD

 339. Prosze o modlitwe za moich dwoch synow, ktorzy odwrocili sie ode mnie i wyparli sie mnie. Prosze przez wstawienictwo Najswietszej Marji Matki aby Jezus Milosierny ich nawrocil na droge Boga.

 340. Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi zanurz w ranie Twojego Boku moją bratową Ewę. Matko Boża Pięknej Miłości proszę Cię wyproś dla Niej łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, jeśli jest taka wola Boża.

 341. Jezu Miłosierny,Matko Najświętsza dziękuje za otrzymane łaski jakimi obdarzasz moją rodzinę. Niech będzie Bóg uwielbiony w swoich Aniołach i Swiętych. J,M,KWRD

 342. Ukochana Mateczko,proszę za swoje dzieci,aby dobry Bóg nie opuszczał ich nigdy,aby błogosławił poczętemu życiu,a córka odnalazła szczęście i miłość.JMKWRD

 343. Przez Niepokalane Serce Maryi,proszę Cię ukochany Jezu o wytrwanie i Twoją św. Moc dla Marysi Wesołowskiej w nagłej chorobie.

 344. Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi zanurz w ranie Twego Boku ,ranach Twego Ciała , Twej Krwi Świętej ludzi bezdomnych całego świata i zlej na ich dusze zdroje łask miłosierdzia.

 345. Dobry Jezu w Twoich Miłosiernych Zdrojach zanurzam Wojciecha i Gabrielę biorących w sobotę ślub.Matko Boża Pięknej Miłości Królowo opiekuj się nimi i ich rodzinami. Niech będzie Bóg uwielbiony.JMKWRD

 346. Proszę o modlitwę za Konrada, jego rodzinę i znajomych. Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!

 347. Proszę o modlitwę za Arka który nie może odnaleźć właściwej drogi Boże udziel mu łaski poznania Duchu święty oświeć jego umysł i napełnij serce miłością i mądrością

 348. Niech będzie Bóg uwielbiony .Niech będzie Bóg uwielbiony w swoich Aniołach i Swiętych.Dobry Boże dziękuję za uratowanie życia Jacka i jego kolegów.Proszę o powrót do zdrowia dla Jacka,Teresy,Jadwigi,Adama,Grażyny,Ani,Romana.JMKWRD

 349. Jezu, Maryjo, kocham Was za wszystko, co czynicie w życiu moim i mojej rodziny, i proszę Was o dalszą nieustanną pomoc w wielu trudnych sprawach. Nauczcie mnie wierzyć, ufać i kochać, aby ratować dusze…
  Dziękując Panu Bogu za piękny i święty czas rekolekcji w Gietrzwałdzie, proszę Go o wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Tadeusza, dla naszej Wspólnoty i wszystkich osób w niej posługujących oraz wszystkich Dusz Maleńkich. Panie, spraw, aby tych Dusz były tysiące, miliony…

 350. Panie Jezu zanurzam w Twojej Najdrozszej Krwi dusze mojej siostryTeresy,Debskiej , ktora powolales do siebie w dniu 22 lipca w swieto Marii Magdaleny.O moj Jezu przebacz jej grzechy i zaprowadz jej dusze do nieba. JEZU MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE.

 351. Panie niech Twoja drogocenna Krew obmyje dusze przeżywające kryzys powołania kapłańskiego i zakonnego i te,które opierają się Twojemu wezwaniu.JMKWRD

 352. Dziękuję Tobie Matko ,czuwasz nad nami a Twoja obecność przbliża nam dary Ducha Świętego.Źródła w miejscach objawień niosą łaskę obeności Jego obeności i darów jakie są nam potrzebne porzez wspólnotę dusz najmniejszych.Za dar powrotu do zdrowia młodej mamy Asi oraz za dar życia dla Natali.Chwała Panu

 353. Najukochańsza Matko Boża pod Twoją opiekę oddaję córkę Martę i Filipa, którzy przygotowują się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Proszę dla nich o potrzebne łaski, zdrowia, daj siłę i pogodę ducha, aby WIARA, NADZIEJA I MIŁOŚĆ gościła w ich sercach. Prowadź ich Maryjo przez życie, aby nigdy nie zwątpili że BÓG jest i kocha wszystkich.
  Prosi Matka.

 354. Ojcze w imię Jezusa Chrystusa i pomoc Matki Bożej Pięknej Miłości błagam w wiadomej Tobie Boże sprawie mojego syna. JMKWRD

 355. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji,abym znalazł fajną dziewczynę i dobrą pracę.

 356. Proszę Cię nasza Niebieska Mamusiu pociesz Anię i jej rodzinę po smierci mamy i babci, a zmarłej wyproś łaskę Nieba.

 357. Jezu, Maryjo, proszę Was, ratujcie Wojciecha, Artura, Krystynę, Piotra. Dajcie im siłę wyjścia z nałogu, łaskę pełnego nawrócenia i zbawienia. JMKWRD.

 358. Proszę o modlitwę za Andrzeja Pliszkę, który obecnie przebywa w szpitalu w Warszawie przy ul.Szaserów. Andrzej od grudnia ma problemy zdrowotne, a obecnie dostał zawału serca. JMKWRD.

 359. Proszę Cię najukochańsza Matko o Twoje wstawiennictwo u Twojego Syna w intencji miłości w naszym małżeństwie, spokoju serc i ducha oraz o łaskę rodzicielstwa. Błogosław mojej żonie i naszemu małżeństwu. Jezu Maryjo kocham Was, ratujcie dusze.

 360. Trójco święta ,Matko dusz najmniejszych,Wszyscy święci dziękuje za otrzymane łaski,za szczęśliwą operację i za opiekę nad moją rodziną. Wspólnocie dziękuję za modlitwę. Teresa .J M K W R D

 361. Proszę Matkę Bożą o wstawiennictwo u swojego syna Jezusa za Kamilę
  o łaskę wiary i nawrócenie

 362. Maryjo, nasza kochana Mamo, miej w swjej szczególnej opiece Marzenkę, wypraszaj jej potrzebne łaski, daj siłę i pogodę ducha w niesieniu krzyża.

 363. Prosze o modlitwe za rodzine Grazyny o jednosc, milosc,wzajemne zrozumienie Blogoslawienstwo Boze w dalszym zyciu

 364. Proszę o modlitwę w intencji Mirosława, po ciężkim udarze mózgu. Niech Pan obdarzy go zdrowiem i będzie umocnieniem dla całej jego rodziny. JMKWRD

 365. Proszę o modlitwę wstawienniczą za Wojciecha, aby Jezus i Maryja dali mu siłę i odwagę do podjęcia terapii, która pomoże mu wyzwolić się od lęków i uzależnień.
  JMKWRD.

 366. Jezu Miłosierny Matko Boża proszę o potrzebne łaski dla rodziny mojej córki o pomoc w nauce dla Maii która słabo słyszy.JMKWRD

 367. Przez Niepokalane Serce Maryi Uzdrowienie Chorych, Miłosiernemu Bogu powierzam moją synową Agnieszkę, która teraz jest poddawana poważnej operacji. Panie Jezu, nasz Najlepszy Lekarzu, opiekuj się nią, aby wypełniła się Twoja Wola. Wspólnotę gorąco proszę o modlitwę. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 368. Proszę o modlitwę dla Ani która jest ciężko chora na nowotwór jest mloda mama ma 32 lata i dwójkę dzieci trzyletniego Tomusia i dwuletniego Wojtusia dzieci ja potrzebuje bardzo proszę o wspólną modlitwę i cudowne uzdrowienie z całego serca dziękuję

 369. Miłosiernej Miłości Boga dziękujemy za 90 lat życia mamy Moniki i prosimy o ulgę i błogosławieństwo na dalsze lata życia..

 370. Prosze o modlitwe za moja rodzine, o swiatlo Ducha Świetego przy podejmowaniu decyzji odnośnie przyszłości naszej rodziny. Prosze o miłość radość i pokój w naszej rodzinie. Prosże o uzdrowienie mojego małżeństwa i o nawrócenie męża na drogę Boga.
  Jeżu ufam Tobie!

 371. Przez Niepokalane Serce Maryi, najczulszej Matki wszystkich dzieci i wstawiennictwo siostry Konsolaty Betrone, Miłosiernemu Bogu powierzam nowo narodzonego, mojego wnuka Aleksandra, który urodził się bez kciuków. Zmartwychwstały Jezu, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, spraw, jeśli jest to zgodne z Twoją Wolą, aby te brakujące paluszki odrosły. Jezu, ufam Tobie! Wspólnotę gorąco proszę o modlitwę. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 372. Panie Jezu, proszę o nawrócenie Zbigniewa, Sławomira, Honoraty, Barbary i powrot do wiary katolickiej dla Alicji.

 373. Miłosierny Jezu, wyzwól nas ze skutków zła, które uczynili moi krewni w pokoleniach i w którym my mieliśmy udział. Tylko Ty, przez zasługi Twojego Życia, Męki, Śmierci i Zmartwychwstania masz moc przerwać łańcuch nieszczęść w mojej rodzinie. A wyzwolonych od zła uczyń nas kochających Cię świadków wiary dla chwały Boga.
  A jeśli trzeba ofiary to ja Ci się ofiaruję jednocześnie przebaczając wszystkim wszystko. Udziel mi ducha ekspiacji, miłości i proroctwa. Amen

 374. Jezu Miłosierny, w Twoich Miłosiernych Zdrojach; w Twojej Krwi, Pocie i łzach zanurzam Jacka z uzależnieniem od alkoholu i leków, chorą Urszulę, Gabrysię, Wacława i całą rodzinę. Jezu, ratuj nas. Proszę wspólnotę o modlitwę. Siostro Konsolato, wspieraj naszą Wspólnotę. JMKWRD

 375. Kochane duszyczki, dziękuję bardzo za Waszą nieustanna modlitwa, która sprawiła, że mój tata Tadeusz odszedł do Pana w pokoju, a jego cierpienie pomogło wielu, wielu duszom. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę za kolejną duszyczką, 33 letnią Iloną, matką i żoną u której wykryto raka szyjki macicy. Wierzę że przez Waszą modlitwę i przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny wypełni się Wola Boża. Niech Opatrzność Boża nieustannie nad Wami i Waszymi rodzinami czuwa a błogosławieństwo Boże objawia swoją moc w codziennych troskach, obowiązkach.

 376. Dzisiejszej nocy do Domu Pana odeszła moja teściowa Irena. Proszę Wspólnotę o modlitwę za jej duszę i za całą, pogrążoną w smutku, rodzinę. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 377. Boze Ojcze Tatusiu Kochany !
  Uwielbiam Cie i dziekuje za uratowanie mojej corki i ziecia z groznego wypadku .Dziekuje za wszystkie uratowane osoby tego wypadku.Swiety Jozefie opiekunie mojej rodziny dziekuje Ci za wstawiennictwo, opieke i ratunek bo to wydarzylo sie w Twoje Swieto.Dziekuje Matce Najswietszej i Aniolom Strozom tych ofiar .
  JEZU MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE. Jezu kocham Ciebie -wdzieczna mama.

 378. Miłosierny Jezu, udziel mi daru uniżenia i ofiarowania się za dzielo jako drogi duchowej. W wolności i wielkiego pragnienia serca ofiaruje się również za kapłanów i braci.

 379. Proszę o światło i pomoc Ducha Świętego dla mnie oraz mojego spowiednika w
  przygotowaniu do spowiedzi generalnej.

 380. Jezu, Maryjo, proszę Was o łaskę pełnego wybaczenia tym, którzy mnie zranili, abym mogła usunąć żal z mojego serca i rozmawiać z nimi jak dawniej.

 381. Proszę o modlitwę o wiarę dla syna MICHALA oraz o żonę katoliczkę dla niego.

 382. Panie Jezu Twoje miłosierdzie jest wielkie otocz mnie swoja opieką i dotykaj moje chore oczy ,abym mogla Cię jeszcze oglądać w Przenajświętszym Sakramencie. Jezu Ufam Tobie.

 383. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Pragniemy, żebym zaszła w długowyczekiwaną ciąże i urodziła zdrowe dziecko

 384. Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Pawła (37 lat) u którego jest podejrzenie o chorobę stwardnienie rozsiane. We wtorek zaczną się badania.

 385. Duszyczki najmniejsze proszę Was przez wstawiennictwo sł.Bożej Konsolaty Betrone i Najświętszej Maryi Dziewicy o łaskę uzdrowienia 8-letniego Oskara z C-nowa, jest w stanie krytycznym 1 nerka zgniła, druga nie pracuje,krew poszła do mózgu,w tej chwili nie widzi a jeszcze w piątek był w szkole.Choroba postępuje b.szybko. Jak również w wypełnieniu się woli Bożej u 15-letniej Magdusi z Płońska chorej na boleriozę, od leków dostała wrzodów żołądka, ma okropne bóle, aby Miłosierny Bóg przyjął cierpienia tych dzieci wraz z Najświętszą ofiarą Pana Jezusa w intencji „Ochrony Rodzin” bo Magdusia się właśnie dużo modli za rodziny. JMKWRD

 386. Proszę o modlitwę żeby Pan Jezus uleczył korzenie mojej i Natalii choroby oraz o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św i wylanie Ducha św dla mojej rodziny i Marcina oraz o te łaski które Jezus chce nam dać a my o nie nie prosimy i o żal za grzechy dla mojej rodziny i łaskę dobrej spowiedzi. Żeby Pan postawił na drodze mojej rodziny osoby które zarażą je wiarą w żywego Boga.

 387. Prosze o odzyskanie sprawnosci dla Krzysia i za Jego Rodzine, o sile, wiare i nadzieje na ten trudny dla nich czas.

 388. Przez Niepokalane Serce Maryi, naszej ukochanej Mamusi, Miłosiernemu Bogu powierzam moją teściową Irenę, leżącą w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Jezusie, Synu Dawida ulituj się nad nią i nad nami, jej rodziną, abyśmy z pokorą przyjęli Twoją Wolę, Panie. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 389. Mateńko najukochańsza, błagam o pomoc w sprawach, które przekazuję Ojcu Najwyższemu.

 390. Proszę o łaskę Sakramentu Pojednania i życia według przykazań Bożych i Kościelnych dla Łucji Marty. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 391. Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki w dniu jej imienin zawierzam Matce Bożej jej życie,proszę o Boże Błogosławieństwo , łaskę zdrowia,radość i pokój serca.

 392. O łaskę sakramentu pojednania dla Mieczysława, Zenona , Hani, Andrzeja oraz Tomasza

 393. Zawierzam przez pośrednictwo s. Konsolaty Sercom Jezusa i Maryi chorą Magdę i jej rodzinę.Proszę o uwolnienie z nałogów,o łaskę uzdrowienia dla niej.

 394. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego powrotu do kraju i rozwiązania wszystkich problemów, na które ten niepotrzebny wyjazd oraz moje błędne decyzje w jego trakcie naraziły mnie i moich bliskich.

 395. Mateńko błagam o pomoc w wiadomych sprawach ,które przedstawiam Ojcu Najwyższemu.JWKWRD

 396. Proszę o uzdrowienie relacji w naszej rodzinie, by miłość zatryumfowała i pokonała wszystko to, co nią nie jest. JMKWRD

 397. Prosze o modlitwę za mojego syna aby ważne sprawy zostały rozwiązane. O uzdrowienie jego duszy i serca aby pozbył się lęków i kompleksów. Wysłuchaj nasz Panie. JMKWRD

 398. Mateńko, przez Niepokalane Serce Twoje, błagam Ciebie i Syna Twego o pomoc dla mojej bratowej i jej dzieci, o powrót do zdrowia siostry i zdrowie dla nas. Usłysz Panie, krzyku mego błagania. JMKWRD

 399. Dziękuję Ci, Panie Jezu, że przyszedłeś na świat jako Dziecię i nie zostawiłeś nas samych ze złem, które jest w nas i wokół nas. Przepraszam, że czasami o tym zapominam. Proszę, umocnij nas i zalej balsamem miłości zranienia w naszej rodzinie, wspomagaj w każdej trudnej sytuacji. Święta Rodzino z Nazaretu, opiekuj się nami.JMKWRD.

 400. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej. Proszę też o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy. Agnieszka

 401. Tobie Maryjo- Najlepsza z matek powierzam zdrowie Kacperka i Szymonka. Proszę o Twoją szczególną opiekę nad nimi, pokój serca dla rodziców i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 402. Prośba o modlitwę za młodego Polaka z Chełm PL, mieszka w EDMONTON KANADA, kupił samochód ciężarowy TIR i coś sie cały czas psuje i naprawia tego tira cały czas, i Pan Kazimierz też musi przejść ciężkie żeczy w życiu
  Prośba o modlitwę za jego rodziców Pana Ryszarda i jego mamę, i brata z rodziną,
  pytam w imieniu Jezusa Chrystusa
  z EDMONTON KANADA
  Grudzień 10 2014

 403. Prosze o modlitwe za licealistke Magde, ktora chce popelnic samobojstwo.
  JEZU MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE

 404. Prośba O Modlitwe Za Amerykańskich U.S.A. Weteranów Wojen WW I WW II ViETNAM KOREA iRAQ AFGHANiSTAN
  W imieniu Jezusa Chrystusa

  z EDMONTON KANADA
  GRUDZiEń 9 2014

 405. Prośba o modlitwę za górników z kopalni Wesoła w Mysłowicach i prośba o modlitwę za wszystkich górników na śląsku i w Polsce i na świecie. Prośba o modlitwę za wszystkich pracujących.

 406. Prośba O Modlitwe Za śląskie Radio Piekary 88.7 FM z Piekar śląskich ,słucham ich przez internet

 407. Prośba o modlitwę za Kanadyjskich Weteranów wojen. Ja Jestem Z Sosnowca Z Polski (Zagłębie śląsk) mieszkam w EDMONTON KANADA.

 408. Panie Boże z całego serca proszę Cię o pomoc,spraw abym znalazła w 2014 roku dobrze płatną pracę i aby sprawa w Sądzie Pracy jeśli się odbędzie była dla mnie pomyślna,abym wygrała

 409. Nasza Matko ukochana, uproś łaskę dobrego, nowego miejsca pracy dla mojej siostry Angeliki. Proszę zaopiekuj się nią. Dziękuję Ci za cuda, które wydarzyły się w moim życiu za Twoim wstawiennictwem.

 410. O dobre wyniki dia Bożeny i Zenony, o uzdrowienie zenony, o si ly i potrzebne laski dla niej i rodziny.Bóg zapłać

 411. prosze o modlitwe za przebaczenie i pojednanie ,oraz pomnozenie wiary, nadziei ,milości i szacunku w rodzinach i w parafii Bystrzyckiej. Z wdziecznościa pozdrawiam i dolaczam do waszej modlitwy przez Serce Jezusa i Maryi.

 412. Proszę o modlitwę za syna Macieja, o nawrócenie i łaskę spowiedzi świętej, wyrwanie z nałogu narkomanii i oddalenie złego towarzystwa

 413. Proszę Cię Panie o błogosławieństwo i miłość w małżeństwie, o dar rodzicielstwa. Proszę Cię o zdrowie dla najbliższych mojemu sercu – żonie, rodzicom, siostrom wraz z ich rodzinami. Proszę Cię o umocnienie w powołaniu kapłańskim mojego siostrzeńca. Proszę Cię o pomyślność zawodową.

  Z całego serca dziękuję Ci Panie za wszystko czym mnie otaczasz i za wszystko co od Ciebie otrzymałem. Bogu niech będą dzięki!

 414. Proszę Cię, Matko Boża, uproś mi u Twego Syna łaskę spokoju wewnętrznego i światło na dalsze życie.

 415. Matko Boża! nie pragnę bogactw, błagam jedynie o pomoc w rozwiązaniu podstawowych problemów naszego życia, zgodnie z Twoją wolą. Racz wesprzeć nas Maryjo w naszych doczesnych potrzebach, które obecnie nas niepokoją. Tak często tracę nadzieję proszę wspólnotę o modlitwę w intencji mojej i mojego męża. Naucz mnie Droga Matko co ma czynić by nie stracić pracy. Wiem, że bez łaski Bożej i Twojego wstawiennictwa o Dobra Matko niczego dobrego nie mogę dokonać proszę o pomoc dla mnie i mojego męża. Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!

 416. Pokornie Cię proszę, Panie Jezu, o pomyślny przebieg operacji dla mojej mamy i powrót do zdrowia, jeśli jest taka Twoja Wola. Jezu, Maryjo Kocham Was, ratujcie dusze! Agnieszka.

 417. Proszę Wspólnotę o modlitwę w intencji Błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym leczeniu dla mojej siostry Krystyny oraz o łaskę powrotu do zdrowia, o silną łaskę wiary, nadziei, miłości i pokoju serca dla Niej i Jej najbliższej Rodziny. Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze !

 418. Proszę Maryję o wstawiennictwo za rodziną Jana, Aleksandra, Piotra i Kazimierza, aby dobry Bóg udzielił im błogosławieństwa w życiu, zdrowia, bezpiecznej podróży, ochrony od złej woli ludzi oraz miłosierdzia za grzechy.

 419. JEZU, RABBUNI najlepszy lekarzu proszę o uzdrowienie duchowe i uwolnienie z nałogu alkoholowego Roberta chłopaka z osiedla. Jezu, Maryjo kocham Was ratujcie dusze.

 420. Proszę o modlitwę w intencji Józefa i Jego rodziny, któremu zmarł tragicznie Syn. Niech Bóg otoczy Ich szczególnymi łaskami w tych trudnych chwilach. Maryjo, módl się za Nimi. Amen.

 421. Proszę o modlitwę za zmarłych z rodzin Gibas, Bieniaszewskich, Marcinkowskich, Czarkowskich, Nowopolskich, Należińskich, Gajtkowskich, Kłos i Ryńskich i dusze w czyśćcu cierpiące, i poległych na wojnie. Prosi Adam.

 422. Proszę w imię Pana Jezusa o dar zdrowia dla 4- letniej córki znajomej chorej na nowotwór. Jezu, uzdrów Ją. Amen.

 423. Proszę Wspólnotę o modlitwę za zdrowie mojego męża i błogosławieństwo Boże. JMKWRD. Prosi Helenka

 424. Proszę o modlitwę o mój związek małżeński, który się rozpada, abym miała więcej wiary w siebie, żeby wszystko się ułożyło. Prosi Ala.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>