Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

556 myśli nt. „Prośba o modlitwę

 1. Proszę o modlitwę za mojego tatę Jana o uzdrowienie z odleżyn, bardzo cierpi Jezu Ufam Tobie

 2. Prosze o wstawnictwo i modlitwe
  powrot do wiary corki i syna zeby przestali blądzić wróciły do wiary i zawarli związki sakreamentalne i opiekie nad nimi.Zięć żeby przestał krytykowac naszą wiare nawrócil się i pomagal w wychowaniu swego dziecka

 3. Z całego serca proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla mojego Taty, pomyślny przebieg operacji i leczenia.

 4. Dobry Ojcze ,Matko Boża dziękuję za wszystkie Łaski jakimi obdarzasz naszą rodzinę, za urodziny Janka,za uratowanne małżeństwo Arka i Agaty,za trudne wydarzenia u Izabeli,za chorą Marysię,Jacka . Bądź uwielbiony Boże we wszystkim!JMKWRD

 5. Panie proszę o rozwiązanie moich problemów. Proszę o uwolnienie od wszelkiego złego, od tego co mnie niszczy. Prosze o światło Ducha św., o czystośc i miłosć w sercu i potrzebną mądrość.

 6. Szczęść Boże,

  bardzo proszę o modlitwę w intencji udanej operacji mojej mamy Lidii i jej szybki powrót do zdrowia.
  Bóg zapłać

 7. Szczęść Boże,

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego Łukasza, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umiał na nowo pokochać mnie i wrócił do mnie zgodnie z wolą Pana Boga. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, zrozumienia i miłości miedzy nami. O uzdrowienie naszych ran przeszłości miłością. Aby nasze cierpienie nie prowadziło do rozłamu ale niech spowoduje cud pojednania. Aby dał nam szansę na powrót do siebie i zawarcie sakramentu małżeństwa który planowaliśmy.
  Za Maję proszę o jej oddalenie od naszego związku, by Jezus postawił na jej drodze mężczyznę z którym zawrze sakramentalny związek małżeński. Modlę się, żeby się wyleczył z nałogów razem z Bartkiem. Aby nasz problem materialny i mieszkaniowy się rozwiązał. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej siostry Angelki, o zdrowego chłopczyka. Proszę o modlitwę również za moją drugą siostrę Agnieszkę, żeby zdała wszystkie egzaminy, za jej zdrowie. Proszę o modlitwę za zdrowie moich Rodziców i najbliższych.
  Bardzo dziękuję z całego serca za otrzymane łaski i ciche cuda.
  Jezu Ufam Tobie.
  Bóg zapłać.
  Amen

 8. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Barbary, Teresy i Eugeniusza, o ich powrót do zdrowia fizycznego i duchowego.

 9. Dziękuje za dar nawrocenia i uratowania zycia mojego od smierci i uwolnienie od nałogów i nieczystości, za to że gdy Go prosiłem to mnie uratował i innych modlitwa sie przyczyniła do tego.Chwała Panu Bogu i Maryi
  Proszę bardzo o modlitwe za moja Mame prosząc o jej uzdrowienie duszy i ciała z wszelkiej choroby oraz o wiare dla niej i otwarcie serca na Boga i jego łaski.
  Prosze o modlitwe za moich przodków w intencji przebłagalnej za grzechy i za dusze czyścowe.
  Niech Bóg wam wynagrodzi za wasze poświecenie i modlitwy.:)

 10. Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

 11. Mateczko proszę Cię o łaski potrzebne dla Mieczysława w jego trudnej sytuacji oraz o dobre zakończenie jego sprawy.JMKWRD

 12. Dobry Jezu tylko Tobie powierzam ważną dla mnie relację. Proszę, abys prowadził ją w odpowiednum kierunku. Proszę o pokój dla nas, wzajmeną troskę, czystośc, piękno i miłość. Ty wszystko wiesz.

 13. Matko Boża wspomôż rodzinę mojej córki Izabeli w trudnej sytuacji.JMKWRD

 14. Proszę o modlitwę w intencji: by drogi Michała i Joanny ponownie się złączyły. By byli ze sobą razem.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>