Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

863 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Matko Miłosierdzia dziękuję Ci za moją rodziną. Proszę o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, o zdrowie, zgodę i miłość. Otocz Maryjo całą moją rodzinę Twoją opieką i dopomóż w wiadomej sprawie.

  2. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy, szczególnie o zdrowe oczy.
    Dziękuje wszystkim za modlitwę.

  3. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

    Rozpadło się moje małżeństwo. Mąż zostawił mnie i córkę i wyprowadził się z domu. Czy mogę poprosić o modlitwę i wstawiennictwo za moim małżeństwem żeby się mąż opamiętał i wrócił do nas. Ja sama nie mogę niczego wyprosić bo jestem tylko nędznym ziemskim robakiem. Proszę nie przechodzić obojętnie obok mojej prośby. Bardzo chce ratować to małżeństwo.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.