Prośba o modlitwę

W formularzu Prośba o modlitwę na dole strony uzupełnij imię, napisz prośbę lub podziękowania i zatwierdź klawiszem Przekaż prośbę o modlitwę.

Prośba lub podziękowania po weryfikacji będzie przekazana Wspólnocie i umieszczona na tej stronie oraz czytana w Radiu Konsolata, abyśmy wszyscy mogli modlić się razem z tobą.

Prośby i podziękowania są emitowane w Radiu Konsolata w Godzinie Miłosierdzia (15.15), a także po Apelu Jasnogórskim (21.15) i w nocy ok. 3.15 czasu polskiego.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

768 myśli nt. „Prośba o modlitwę

  1. Proszę w intencji mojej całej rodziny ale i również wszystkich ludzi. Oddal Maryjo od nas chorobę korona wirusa, pozwól nam przetrwać w tym trudnym czasie, dodawaj nam nadziei, wiary i miłości. Bądź z nami w każdej chwili i dopomóż w wiadomej sprawie.

  2. Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz dziadka A także o ochronę naszej rodziny przed koronowirusem

  3. Proszę w intencji wszystkich ludzi, o zdrowie i potrzebne łaski w tym szczególnym czasie. Boże zatrzymaj koronowirusa, aby ludzie już nie musieli cierpieć i się bać. Mniej w opiece moją całą rodzinę i dopomóż w wiadomej sprawie. Otocz wszystkich ludzi Swoją opieką i miłością.

  4. Proszę o modlitwe w intencji o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o zdanie egzaminu zawodowego. Proszę o utrzymanie się w mojej obecnej pracy. O poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa. Bóg zapłać

  5. Proszę o zdrowie dla naszego synka Wojtusia Szymskiego, który urodził się w 6 miesiącu ciąży i walczy teraz o życie w inkubatorze.

  6. Proszę w intencji oddalenia korona wirusa, o zdrowie dla nas wszystkich, czuwaj Maryjo nad nami w tym trudnym czasie, obdarz potrzebnymi łaskami, błogosław na każdy dzień. Zachowaj nas od śmierci i pozwól w spokoju doczekać lepszych czasów. Dopomóż Maryjo w wiadomej sprawie.

  7. Proszę o modlitwę w następujących intencjach. Dziękuję za wszelkie łaski wyświadczone mi w życiu. Proszę o oddalenie od granic Polski koronawirusa, o zniszczenia koronawirusa, o ochronę przed koronawirusem dla siebie, mojej rodziny, ojczyzny i całego świata. Proszę też o pomoc we wszystkich moich trudnych sprawach wiadomych Bogu.

Prośba o modlitwę

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.