Periodyk

moriondo_baner

 

 

LISTY OD CZYTELNIKÓW

Serdeczne pozdrowienia z ziemi Najświętszej Marii z Guadelupe w Meksyku. Poznałem siostrę Marię Konsolatę i jej życiorys przez pewnego pobożnego Włocha, który podczas swojej ostatniej wizyty w Meksyku podarował mi buteleczkę świętego oleju z grobu Sługi Bożej s. M. Konsolaty, przekazując mi duchowość „maleńkiej drogi”. Wiem, że siostra Konsolata wstawiła się za mną i uprosiła łaskę uwolnienia od wielu problemów i depresji. Nie ma dnia, abym nie dziękował Bogu za poznanie jej i mam pragnienie, żeby dostać jej obrazek. Dziękuję. Luis Felipe.

 ***

Piszę z Santiago w Chile, prosząc o dwie rzeczy. Chciałabym należeć do „dusz najmniejszych” i byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym dostała wizerunki siostry Konsolaty i dewocjonalia z nią związane. Elvira.

 ***

Drogie siostry! Mam 46 lat. Jestem diakonem diecezji Aveiro w Portugalii. Od dziecka słuchałem opowieści o siostrze Konsolacie w mojej rodzinie, przekazywanych z wielką pobożnością i czcią. Teraz chciałbym przekazać duchowość z nią związaną wiernym z mojej parafii, gdzie nie jest jeszcze znana. Dlatego proszę o obrazki Sługi Bożej, żeby rozdać chorym i potrzebującym, których spotykam. Z góry dziękuję za to, co możecie zdziałać na chwałę Pana i dla dzieła „maleńkiej drogi”. Proszę także o modlitwę w moich intencjach. Łączę się duchowo. Antonio.

 ***

Znalazłam mały folder o siostrze Konsolacie w jednym z kościołów w Rzymie i w jej osobie znalazłam pomoc. Teraz chciałabym zgłębić jej drogę duchową i chciałabym, żeby poznały ją inne osoby. Proszę, prześlijcie mi jej Dzienniki i obrazki, żebym mogła je przekazać innym. Chciałabym kiedyś przyjechać i odwiedzić jej grób. Jestem szczęśliwa, że jest tak bliska i pomocna tylu duszom poprzez swoją modlitwę w Niebie. Chiara.

 ***

Drogie Siostry, jestem misjonarzem Zgromadzenia Synów Świętego Józefa w Argentynie i piszę z prośbą o foldery i wizerunki siostry Konsolaty, żebym mógł przybliżać jej postać podczas swoich misji i przekazywać duchowość nieustannego aktu miłości. Nie mamy żadnej biografii Sługi Bożej w języku hiszpańskim. Uradowałbym się niezmiernie dostając jedną kopię. Powierzam nasze zgromadzenie Waszym modlitwom i siostrze Konsolacie. Ojciec Nestor.

Więcej…>>

Periodyki PDF – Archiwum

periodyk 10   periodyk 9   periodyk 8   periodyk 7

 

periodyk 6               periodyk 5              periodyk 4

periodyk 3               periodyk 2               periodyk 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>