Jeszcze jedno zaproszenie na nasze spotkanie – w Dniu Wspomożycielki

Bazylika NMP Wspomożycielki Wiernych w Turynie - 2008

Kochani! W dniu dzisiejszym przypada w Kościele Wspomnienie Obowiązkowe NMP Wspomożycielki Wiernych, w Rodzinie Salezjańskiej obchodzone jako Uroczystość. I my w ten salezjański uroczysty obchód Wspomożycielki wpisujemy się poprzez nasze uroczyste zawierzenie się Maryi w „kolebce salezjanów” – na Valdocco w Turynie, podczas naszej pielgrzymki w 2008 r. Od tamtego czasu staramy się każdego roku odnawiać to zawierzenie Maryi i prosić Ją jako Wspomożycielkę o szczególną matczyną pomoc i obronę w każdej sferze naszego życia osobistego i wspólnotowego.

Kochani! W tym roku tak się składa, że możemy oddać hołd Wspomożycielce i razem odnowić nasze zawierzenie podczas spotkania Jubileuszowego w dniu jutrzejszym – 25 maja br. To jest bardzo ważne dla naszej wspólnoty, dla naszego dzieła i dla każdego z nas. Dlatego ponownie proszę o Wasze uczestnictwo w jutrzejszym Wieczerniku Modlitwy, który przeżywać będziemy jako nasze wspólne Święto, oddając cześć NMP Wspomożycielce Wiernych, patronującej w kościele w Sątocznie. Ks. Tadeusz.

Więcej zdjęć z naszej pielgrzymki…>>

Wspomożycielka_Turyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>