Nie przyszedłem aby mi służono, lecz aby służyć

40-IMG_9004W sobotę, 31 sierpnia podczas V Zwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów Stowarzyszenia Konsolata, zgodnie ze statutem naszego Stowarzyszenia, wyłoniono nowe władze na kolejną, dwuletnią kadencję. Zarząd Stowarzyszenia będą tworzyć: Mirosław Niedźwiedzki, Monika Zys, Zofia Bobrowska, Zofia Filipowska, Teresa Murawska i Janina Fac. A Komisję Rewizyjną  – Hanna Peda, Jadwiga Pawluk i Zygmunt Fac.
Decyzją Zarządu funkcję prezesa przez kolejną kadencję pełnić będzie Mirosław Niedźwiedzki.

Wszystkim stanowiącym nową władzę Stowarzyszenia życzymy otwartości na działanie Ducha Świętego i potrzeby Wspólnoty. Dziękujemy jednocześnie wszystkim, którzy wzięli udział w Walnym Zgromadzeniu oraz uroczystościach jubileuszowych Naszej Wspólnoty Dusz Najmniejszych (16 lat), Stowarzyszenia Konsolata (10 lat) oraz Domu Dusz Najmniejszych (5 lat). Dziękujemy także Parafii OO. Werbistów z ks. Proboszczem Szczepanem na czele za przyjęcie nas u siebie, wygłoszone Słowo Boże oraz pomoc organizacyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>