Życzenia Wielkanocne

ZmartwychwstałyPrzykro nam, iż nie możemy spotkać się i złożyć życzenia przy okazji wieczerników modlitwy, dlatego też drogą internetową pragniemy to uczynić, a jednocześnie „drogą duchową” włączamy was wszystkich w nasze modlitwy w Domu Dusz Najmniejszych.

Dusze Najmniejsze, umiłowane przez Jezusa Zmartwychwstałego, przyjmijcie serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Wam pełni radości Bożej, pokoju i miłości w Waszych duszach i w Waszych rodzinach. Niech ten czas będzie dla Was i dla Waszych bliskich czasem Wielkiego Święta, uwielbienia Boga, otwierania się na łaski płynące z Serca Miłosiernego Jezusa, który zwyciężył śmierć i każdy grzech. Życzymy, aby radość Zmartwychwstania Pańskiego uzdrowiła Wasze serca, przyniosła pokój i miłość w relacjach z osobami bliskimi oraz w naszej wspólnocie.

Zaufajmy słowom s. Konsolaty, która napisała w swoim dzienniku: „Podnieś czoło. Serce Jezusa czeka na ciebie. Bóg jest Wszechmocny i może kazać wyrosnąć liliom nawet na śmietnisku. Oczyścił Cię już cierpieniem i teraz da ci spocząć na swym Sercu. Bo jeśli to wszystko uczynił dla Konsolaty, to o ileż bardziej uczyni dla każdej duszy dobrej woli, która powraca do Niego, wierząc Jego wszechmocnej miłości.” (z Dziennika s. Konsolaty 27.12.1942 r., s.22)

Niech towarzyszy nam radość Bożego życia w każdym miejscu i w każdym czasie na maleńkiej drodze, którą wspólnie kroczymy. Niech nasze serca wyśpiewują pieśń uwielbienia! Jezu, Maryjo, kocham Was ratujcie dusze!

Ks. Sławomir Brewczyński
Kapelan Stowarzyszenia Katolickiego Konsolata

Mirosław Niedźwiedzki
Zarząd Stowarzyszenia Katolickiego Konsolata

życzenia

2 myśli nt. „Życzenia Wielkanocne

  1. Serdeczne dzięki za życzenia. Z głębi serca życzę Wam i wszystkim duszom maleńkim, tego samego.
    Ponieważ dzisiaj jest Wielki Czwartek, dzień ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa, składam z tej okazji serdeczne życzenia Księdzu Sławkowi.
    Życzę zdrowia, opieki Matki Bożej i Tego, Który Go powołał, a nade wszystko: żywej wiary, nadziei płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa oraz miłości i życzliwości tych, których do Chrystusa prowadzi.
    Niech ten szczególny czas umacnia Jego kapłaństwo, aby, tak jak my tęsknimy za wieczernikami, za Eucharystią, zatęsknił za spotkaniami z duszami maleńkimi. Ufajmy, że niedługo Pan Bóg pozwoli nam ,w wolności, uczestniczyć w naszych spotkaniach. JMKWRD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>