Ogólnopolski Wieczernik w Czerwińsku

WO_Czerwinsk_2015Przygotowujemy się do Wieczernika Ogólnopolskiego Wspólnoty Dusz Najmniejszych. Ważnym jest ten Wieczernik, tak jak ważny jest każdy Wieczernik Ogólnopolski, bowiem wtedy jest szczególna możliwość, byśmy zgromadzili się z różnych stron i wspólnie trwając na modlitwie do Boga doświadczali Jego miłości i wspólnie za tę miłość Boga uwielbili. To będzie czas, kiedy zjednoczymy nasze serca ze sobą nawzajem i doświadczymy umocnienia, wsparcia, potwierdzenia naszej drogi powołania i drogi naszego życia. To będzie czas, kiedy wszystkie dusze maleńkie będą mogły wszystkie razem zbliżyć się jeszcze bardziej do Bożego Serca. Czyniąc to razem, w jedności, doświadczymy niezwykłej mocy Bożej, Bożego działania w całej Wspólnocie i w swoim życiu. Otwierając się na doświadczenie jedności i wspólnej modlitwy zjednoczonych serc, przyjmiemy z większą otwartością Bożą łaskę, Bożą wolę, pozwalając Bogu realizować Jego zamysł poprzez nas.

Módlmy się, by Duch Święty poprowadził nas ku Wieczernikowi Ogólnopolskiemu. Niech wszystkich nas przyprowadzi, by połączyć w jedno. Niech da lepsze zrozumienie, byśmy bardziej pragnęli wspólnego spotkania, wspólnej modlitwy i wspólnego uwielbienia Boga. Byśmy bardziej rozumiejąc niezwykłe Boże zamysły wobec nas, mając wgląd w Boże plany, uwielbiali Boga w tym, co realizuje w całym świecie poprzez dusze najmniejsze.

Jeśli każdy z nas na to spotkanie będzie podążał wypełniony miłością i będzie niósł w sercu radość z obecności Boga w nim, więc gdy spotka się tyle osób, a wszystkie wypełnione miłością, wszystkie żyjące Bogiem, wszystkie Boga wielbiące, jak piękne będzie to wydarzenie! Jak wielkie będą konsekwencje! Jak cudowny owoc! Zstąpi Duch Święty, obejmie miejsce Wieczernika i obejmie nas. Rozradujemy się w Duchu Świętym i nasze serca poznają głębię Bożej miłości. Każde bowiem wylanie Ducha Świętego niesie poznanie, a poznanie przybliża do Boga. Módlmy się już teraz, by nastąpiło wylanie Ducha Świętego, poznanie i zbliżenie serc do Boga.

Ogólnopolski Wieczernik Modlitwy Wspólnoty Dusz Najmniejszych odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 czerwca w sanktuarium MB Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą, w godzinach od 10:00 do 16:00. Dzień wcześniej, tj. w piątek, 5 czerwca odbędzie się czuwanie modlitewne przygotowujące do Wieczernika, Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>