Wieczernik w Mrągowie (mp3)

W sobotę, 23 lipca nasza wspólnota trwała na modlitwie w Wieczerniku Modlitwy, który odbył się w kościele Błogosławionego Honorata Koźmińskiego w Mrągowie. Modląc się we wszystkich intencjach Kościoła i naszych szczególnie polecaliśmy Miłosiernemu Bogu Światowe Dni Młodzieży i pielgrzymkę Papieża Franciszka. Był to także czas przygotowania naszych serc na ważny czas naszych wspólnotowych rekolekcji, które odbywają się w Gietrzwałdzie i w Różanymstoku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tych intencjach.

mragowo_AdoracjaNS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>