Święto wspólnoty – 2016 r.

newsletter_2Tegoroczne Święto naszej wspólnoty przebiegało w klimacie radosnego spotkania zorganizowanego w domu dusz najmniejszych w Olsztynie. Już od samego sobotniego poranka zaczęli przybywać do nas pierwsi goście i to nie tylko z bliska, ale nawet z dalekich miejscowości naszego kraju. Po przedpołudniowej kawie i krótkich obradach Zarządu naszego stowarzyszenia zgromadziliśmy się bardzo licznie na wspólnej Eucharystii, której przewodniczył nasz drogi solenizant ks. Tadeusz. Przy ołtarzu wraz z kapłanami; ks. Leszkiem, ks. Januszem i ks. Krzysztofem zgromadziło się też wielu przedstawicieli z grona uczestników naszych spotkań. Liturgię ubogaciło okolicznościowe słowo, które do obecnych skierował ks. prał. Krzysztof Bielawny, dyrektor Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Gietrzwałdzie. W drugiej części wspólnego Święta wszyscy uczestnicy zgromadzili się na okolicznościowej agapie, podczas której również można było doświadczyć wiele radości i wspólnotowego entuzjazmu. Bardzo dziękujemy wszystkim Wam za przygotowanie i przeprowadzenie tego niezapomnianego spotkania. Wszystkim za wszystko składamy staropolskie Bóg zapłać! Więcej…>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>