Wieczernik Sylwestrowy – Olsztyn 2018 – 2019

Jedna myśl nt. „Wieczernik Sylwestrowy – Olsztyn 2018 – 2019

  1. Z jaką radością można było jeszcze w ostatnich godzinach 2018 roku ogrzać się pyszną herbatką i posilić się różnymi smakołykami w gronie wspólnoty dusz maleńkich w Duchowym Centrum w Olsztynie. Wzajemna życzliwość, miłe spojrzenia, ciepłe rozmowy i delikatna nutka wyciszenia, myśl – jakim dobrym słowem, gestem ucieszyć brata lub siostrę, lub naszego Kapelana w osobie ks. Pawła, który wita nas serdecznym uśmiechem i ciepłą rozmową z każdym.
    Niosąc w sobie to ciepło, którym zostaliśmy obdarowani dotarliśmy do kościoła . Wieczernikowi Sylwestrowemu przewodniczył kapelan wspólnoty dusz najmniejszych, ks. Paweł. Wprowadzał nasze serca w atmosferę modlitwy różańcowej, która przygotowała nas do Adoracji Najświętrzego Sakramentu i Eucharystii. Podczas trwania na modlitwie u stóp Pana Jezusa jak i podczas przeżywania Eucharystii prosiliśmy Dobrego Boga o wybaczenie naszych niewierności na maleńkiej drodze w mijającym roku. Oddawaliśmy każdą maleńką duszę ze wspólnoty, wszelkie trudności i doświadczenia, maleńkich chorych i ich rodziny. Zawierzyliśmy całą naszą wspólnotę Ojcu Niebieskiemu z gorącą prośbą i ufnością, aby nas nieustannie prowadził , aby w nas wypełniała się Jego święta Wola i aby Bóg został przez to Uwielbiony !
    Nasze dziękczynienie Panu Jezusowi za wszelkie wspaniałe Dary i Łaski, także te, których nie jesteśmy świadomi, które są zakryte, a ufamy, że Niebo obdarzyło nas jako wspólnotę dusz maleńkich, wzniosło się prosto do Nieba dzięki pięknej oprawie muzycznej, którą złożyli w darze swoich talentów Panu Jezusowi : Reginka, Wiola, Monika i Waldek. Niech Dobry Bóg Wam Błogosławi !
    Szczególne, uroczyste Błogosławieństwo Boże które otrzymaliśmy poprzez Kapłańskie dłonie ks. Pawła, a które aktem woli i wiary przekazaliśmy każdej maleńkiej duszy z naszej wspólnoty, wprowadziło nas wszystkich w Nowy Rok.
    A więc kochana wspólnoto niech nasze serca wyśpiewują NA NOWO ! JEZU, MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>