Z błogosławieństwem Nieba wkraczamy w Nowy Rok


  Jako Wspólnota Dusz Maleńkich zjednoczonych z Bogiem i przez Niego prowadzonych, z wielką radością spotykamy się co roku w Noc Sylwestrową, by ten tak ważny czas zakończenia starego i rozpoczęcia nowego roku spędzić razem z Nim. By dziękować za wszystkie otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo na nadchodzący czas.
W tym roku po raz pierwszy zgromadziliśmy się u stóp Pani Gietrzwałdzkiej. Razem z Nią trwając w Sercu Boga, modliliśmy się, by Boża Miłość dotknęła naszych serc i otworzyła je na błogosławieństwo całego Nieba na kolejny etap naszego kroczenia Maleńką Drogą Miłości.  I otrzymaliśmy je- błogosławieństwo dla naszych dusz i Wspólnoty jako cząstki Kościoła. Zapragnijmy odpowiedzieć w tym roku jeszcze bardziej na wszelkie łaski i dary ku realizacji naszego powołania.
Dziękujemy wszystkim Wam, którzy zechcieliście ten czas przeżyć razem z Bogiem i Matką Najświętszą. Wyrażamy głęboką wdzięczność Księżom Kanonikom- Gospodarzom Sanktuarium za przyjęcie nas i wspólną modlitwę w Gietrzwałdzkiej Bazylice; Księdzu Tadeuszowi- za przewodnictwo i poprowadzenie przez ten pełen Miłości Bożej Wieczernik. Serdeczne Bóg zapłać naszym zespołom „Adoramus” i „Najmniejsi”, które ubogaciły to spotkanie swą posługą muzyczną oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację zarówno Wieczernika, jak i wspólnej agapy i zabawy po spotkaniu modlitewnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.