Wielkanoc 2011


Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze! Alleluja!
Kochane Dusze Najmniejsze! Bóg zanurza nas w tajemnicy Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Swojego Syna i czyni uczestnikami Nowego Życia. Jego Ciało zjednoczone z naszym przebóstwia nas. Jego boskość, świętość i czystość przenika upodobniając do Boga. Wytłumaczeniem tej hojności Serca Bożego jest Miłość. Ona sprawia, że w nas też jest pragnienie miłowania Boga i odwzajemnienia Jego Miłości. W niej, jako dusze najmniejsze, odkrywamy swoje powołanie, by być sercem z Miłością.
Życzymy wszystkim Wam, Dusze Najmniejsze, aby Święta Wielkanocne były pełne tej niepojętej Miłości. Pełne Miłości, którą Jezus składa w nas i którą nieustannie pobudza serca wielu do pragnienia Miłości. Życzymy, by nasze serca stale pragnęły kochać i za Miłością tęskniły. A pragnienia Bóg przemienił w Miłość, uczynił Miłością największą.
Życzymy, by serca wszystkich Maleńkich doświadczyły królowania, panowania Zmartwychwstałego w swoich duszach, w swoim otoczeniu, w swoim życiu. By triumf Boga urzeczywistnił się poprzez zgodę na życie, które Bóg daje a nie to, które często chcemy sami sobie wybrać. Życzymy, by Bóg w tym czasie pomógł nam, duszom najmniejszym, zrozumieć niepojęte panowanie Boga w duszy ludzkiej. By pomógł zrozumieć triumf Bożej Miłości – przychodzące Zbawienie poprzez zbawcze cierpienie i śmierć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>