Nasze owoce formacyjne w Roku 2010


  Kończący się rok kalendarzowy 2010, który przeżywaliśmy we Wspólnocie Dusz Najmniejszych jako „Rok Miłości”, sprzyjał temu, by więcej mówić o Miłości – o Bogu, który jest Miłością. Prowadził nas do lepszego poznania Bożego Oblicza, którym jest Miłość, do większego umiłowania Go i życia tą Miłością, którą Bóg w naszych sercach składa. Próbowaliśmy utwierdzić swoje serca w prawdzie o Miłości, pomimo trudności obecnego czasu – realia inne niż za czasów Ewangelistów, trudności związane z językiem ludzkim, który nie jest w stanie wszystkiego opisać. Jednak, na ile Bóg udzielił łaski zarówno kapłanom i naszym sercom na tyle została nam przedstawiona Boża Miłość (…)
Niech Bóg błogosławi nas swoją Miłością, swoim Pokojem. Niech to błogosławieństwo gości w nas, w naszych sercach. Niech poprowadzi nadal nasze dusze w dni kolejnego roku, który pragniemy przezywać we Wspólnocie Dusz Najmniejszych.

Zapraszamy do przeczytania całości refleksji:
1. Refleksja dotycząca realizacji naszego powołania w Roku Miłości
2. 2010 „Bądźmy świadkami Miłości” – 2011 „W Komunii z Bogiem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.