COROCZNE OBJAWIENIE JAKOVA

COROCZNE OBJAWIENIE JAKOVA :: 25 grudnia 2007 ::

W czasie ostatniego codziennego objawienia 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Czolo, że odtąd będzie miał objawienia raz w roku 25 grudnia, na Boże Narodzenie. Tak się stało również w tym roku. Matka Boża objawiła się trzymając Dzieciątko Jezus na rękach. Objawienie zaczęło się o 14:29 i trwało 6 min.

„Drogie dzieci. Dziś wzywam was w sposób szczególny, abyście otworzyli się na Boga i aby każde wasze serce dziś stało się miejscem narodzenia się Dzieciątka Jezus. Kochane dzieci, przez cały ten czas, w którym Bóg pozwala mi być z wami, pragnę prowadzić was do radości waszego życia. Kochane dzieci, jedyna prawdziwa radość waszego życia to Bóg. Dlatego, drogie dzieci, nie szukajcie radości w rzeczach ziemskich, ale otwórzcie wasze serca i zaakceptujcie Boga. Kochane dzieci, wszystko przemija, tylko Bóg trwa w waszych sercach. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Za – http://www.medjugorje.hr

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>