MODLITWA RÓŻAŃCOWA

MODLITWA RÓŻAŃCOWA :: 29/5/2007

 

Tajemnice chwalebne
„Odmów teraz razem z Moją Matką tajemnice chwalebne Różańca św. Najpierw pomódl się chwilę do Ducha Świętego Ja będę cię prowadził.”

Modlitwa do Ducha Świętego
„O Duchu Święty Stworzycielu Świata. Ty, który ogarniasz całą ziemię, który wypełniasz kosmos cały, przyjdź teraz do mego serca i wypełnij je całkowicie sobą. Niech Twój pokój spocznie na mnie. Niech miłość Twoja rozpali moją duszę. Niech mądrość Twoja zawładnie myślami moimi. O Duchu Mocy, Potęgi i Siły, Duchu Jezusa Chrystusa i Boga Ojca! Przyjdź do mnie i poprowadź tę modlitwę. Niech ona niesiona Twoim tchnieniem dotrze do tronu Ojca i będzie Mu miłą wonią skłaniającą serce Jego ku łaskawemu spojrzeniu na ziemię. Niech nakłoni Jego myśli ku naszym potrzebom, aby udzielił nam potrzebnych łask do pełnienia Jego świętej woli. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
Przyjdź, Duchu Święty, przyjdź. Przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Twojej umiłowanej Oblubienicy.”

I Tajemnica – Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
„Szafarko Mej miłości. Módl się za wszystkie dusze, aby Dzieło, które prowadzę, odrodziło je. Niech Zmartwychwstanie, które daje początek nowemu życiu, dokona w nich zmartwychwstania wiary. Módl się, córko Moja, o odnowienie w duszach ludzkich prawdziwej wiary, prawdziwej miłości, prawdziwego pokoju. Módl się, duszo Moja umiłowana.”
Odczułam obecność Jezusa Zmartwychwstałego.
„Córko. Ja Jezus Chrystus przychodzę do ciebie, abyś w końcu uwierzyła w słowa, które ci przekazuję. Abyś uwierzyła w to, czego dokonuję w twojej duszy. Abyś z wiarą przyjmowała obrazy, które składam w twoim sercu. Ja jestem Jezus Zmartwychwstały, Bóg życia i śmierci. Ja dokonuję w świecie wszystkiego. Ja Jestem. Włóż palec do rany w dłoni Mojej. Włóż rękę swoją do boku Mojego. I już nie bądź niedowiarkiem, ale wierzącą. Córko, oczy twoje są jak przesłonięte zasłoną. To Ja zasłaniam przed tobą wiele rzeczy i spraw, a także moc Mego Ducha w słowach, które przekazuję przez ciebie. Czynię to z dwóch powodów: dla zachowania pokory twojej oraz po to, aby wiara twoja była większa.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>