KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA :: 28/5/2007

 

I dziesiątka
„Módl się za dusze kuszone przez szatana, które wahają się co do przyjazdu. Proś o siłę w pokonywaniu wszelkich przeszkód, o wytrwanie w postanowieniu przyjazdu. Módl się.”
(…)
V dziesiątka:
„Módl się szafarko Krwi i Ran Moich, Łez i Potu Mojego. Córeczko Moja. Niech modlitwa twoja rozgorzeje szczególnie mocno teraz, albowiem modlić się będziesz za wszystkich uczestników tego Niezwykłego Wieczernika. Módl się o otwartość serc, o ich czystość, o prostotę dziecięcą dusz, o ufność, miłość, pokorę, uległość. Módl się, aby serca te przyjęły łaski i dary, które zlewać będę na nie w obfitości niewyobrażalnej. Módl się o wiarę dla nich. Módl się i stale zanurzaj je we Krwi i Ranach Moich. Powierzaj je stale Duchowi Świętemu i Matce Mojej. Wzywaj Aniołów, Świętych i dusze czyśćcowe. Utwórz armię modlących się w dzień i w nocy w intencji Wieczernika. Niech płynie modlitwa cały czas. Niech otoczy ziemię niczym mgła. Niech dotrze do Nieba, niech wypełni wszechświat cały. Potęga tej modlitwy, jeśli serca będą gorące, sprawi, że Nowe Wylanie Ducha Świętego, Nowa Pięćdziesiątnica stanie się wydarzeniem przełomowym nie tylko w sercach w niej uczestniczących bezpośrednio, ale w całym świecie. Bądźcie zaczynem Odnowy Kościoła. Bądźcie pierwszym krokiem ku Wiośnie Kościoła. Bądźcie nowym zalążkiem na Krzewie Winnym, które odnowi wszystkie latorośle. Módl się szafarko Moja, módl całym sercem, duszą i wolą swoją.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>