KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA :: 27/5/2007

 

IV dziesiątka:
„O dusze Moje ofiarne. Drugim aspektem przyjęcia Mojej miłości, a wraz z nią cierpienia, jest zjednoczenie ze Mną w cierpieniu. Dusza krocząca na drodze doskonałości przyjmując aktem woli Mnie, oddając się Mnie, jednoczy się ze Mną. Powoli, stopniowo wchodzę z nią w zażyłość. Bliskość nasza jest tak wielka, że dusza ta czuje to, co Ja: Moje smutki i radości. Oczywiście nie w takim stopniu, jak to Ja czuję. Dusza ludzka nie zniosłaby tego. Ja daję jej odczuć nieznaczną część. Ale to, co ona odczuwa jest dla niej wskazówką, ze Bóg jest w niej. Jest dla jej serca porywem, aby towarzyszyć Bogu w Jego cierpieniu. Jest dla niej samej cierpieniem, które przyjmuje z ochotą i radością. O dusze Moje ofiarne pragnę takiego zjednoczenia z wami, abyście odczuwały Moje cierpienie. Módl się duszo moja ofiarna o to. Niech członki Mego Mistycznego Ciała przylgną do Mnie i staną się jedno ze Mną.”

V dziesiątka:
„Dusze Moje powołane! Do was się teraz zwracam. Potrzebuję waszego oddania całkowitego. Potrzebuję waszego zawierzenia się bez reszty, do końca. Potrzebuję waszego szaleństwa w miłości. Dusze Moje! Czekają was różne chwile: trudne, łatwe, smutne i radosne. Tak, jak w życiu zwykłym. Jednak jest pewna różnica. Jeśli całkowicie oddacie się Mnie pod przewodnictwo, prowadzenie, to każdy wasz krok związany będzie z pełnieniem misji, zadania, jakie wam powierzam. Każda sekunda życia nabierze sensu i wymiaru duchowego. Każdy czyn będzie niósł ze sobą rozwój Dzieła. Cokolwiek będziecie czynić, wszystko służyć będzie temu Dziełu. Czy przyjmiecie Moje zaproszenie do tej służby? Czy przyjmiecie Moje wezwanie? Duszo Moja powołana! Czy kochasz Mnie na tyle, by podjąć to powołanie? Czekam, miła Moja, na twoją odpowiedź. Kocham cię duszo umiłowana. Módl się szafarko Krwi Mojej o jak najliczniejsze odpowiedzi na Moje wezwanie. Módl się i ofiaruj cała za to Dzieło. Od ciebie już teraz tego oczekuję. Od ciebie już teraz wymagam, ale i udzielam tobie ku temu szczególnych łask. Módl się.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>