Pielgrzymka Wspólnoty do Włoch (27 marca – 6 kwietnia)

Pielgrzymka Wspólnoty do Włoch (27 marca – 6 kwietnia)  :: 25-02-2008 r. ::

  Głównym celem naszej najbliższej pielgrzymki do Włoch jest uczestnictwo w uroczystościach związanych z 50 rocznicą przeniesienia relikwii sł Bożej M. Konsolaty Betrone z cmentarza do klasztoru w Moncalieri (kolo Turynu). W uroczystościach weźmie udział Episkopat Włoch (biskupi z tego kraju), uroczystościom przewodniczyć będzie przewodniczący Episkopatu Włoch. Spodziewani są liczni wierni, związani z Maleńką Drogą Miłości, którą w całym swoim życiu realizowała bliska nam duchem Siostra Konsolata. Pragniemy naszym licznym udziałem w tych uroczystościach dać świadectwo, że Polska przyjęła dar Maleńkiej Drogi, a tym samym dar Orędzia Miłości Serca Jezusa do świata. Do tej pielgrzymki trzeba zatem nam się przygotować, bo dotyczy ona pewnego rodzaju reprezentowania naszego Kraju w tym ważnym Bożym Dziele. Nie może nic tu być potraktowane „przy okazji” ale jako świadomy cel tej właśnie pielgrzymki. Módlmy się wszyscy o to, co potrzebne nam jest do owocnego przeżywania tego czasu.
Program Uroczystości w Moncalieri:
29.03.2008 r. – sobota
godz 20.00 rozpoczyna się modlitewne czuwanie
30.03.2008 r. – Niedziela MIłosierdzia:
godz.10.00 – Msza św. a po niej Adoracja eucharystyczna
godz.15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
godz.15.30 – uroczysta Msza św. z udziałem licznych wiernych
UWAGA! Mamy jeszcze wolne miejsca na ten wyjazd. Gdyby ktoś z osób odwiedzających naszą stronę był zainteresowany uczestnictwem we wspomnianych uroczystościach (poznał Orędzie Miłości i wszedł naMaleńką Drogę), może z naszej propozycji skorzystać. Kontakt tel. (089) 523 79 96.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>