Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne  :: 25-12-2008 r. ::

       Święta Bożego Narodzenia – to wielkie, niepojęte wyróżnienie! To miłość, której my nadal nie pojmujemy. To Objawienie Boga i Jego miłości. Miłości, która sama uniżając się podnosi, wynosi, wywyższa nędzę, marność i nicość, jaką jest istota ludzka!
Jezus idzie jeszcze dalej w swojej miłości. On obiecuje nam nagrodę. Jakaż to może być nagroda? To przyjęcie samego Jezusa! Bowiem w tej Tajemnicy przychodzi do nas sam Bóg! W te Święte Dni możemy gościć u siebie Jezusa, przebywać z Nim i doświadczać łaski Jego obecności! Możemy doświadczyć daru spotkania, przyjęcia Boga i Jego błogosławieństwa!
To jest nasza nagroda! Najważniejsza! Inne są konsekwencją tej głównej. To dobro, którego doświadczamy, pokój i miłość, poruszenie serca i kolejny krok w jego przemianie i wiele, wiele innych.
Niech Bóg błogosławi nas na czas tych Świąt. Niech nasze serca wypełnia wielka wdzięczność Bogu za ten niepojęty dar z siebie samego dany człowiekowi, który na niego zupełnie nie zasłużył. Niech z serc naszych popłynie pieśń uwielbienia Boga: „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>