Boże Narodzenie 2013


  Jako Wspólnota, coraz bogatsza w Bożą miłość, oczekujemy Świąt Narodzenia Pańskiego z głębszą świadomością, że Bóg przychodzi, by dać nowe życie wszystkim duszom, czyniąc to z miłości absolutnej i całkowitej, z miłości oblubieńczej. Oczekujemy Oblubieńca naszych dusz, który przyjdzie aby zrodzić w głębi naszych jestestw niezwykłą miłość. A uczyni to by nasze dusze umiłowały Nowonarodzonego Syna Bożego jako oblubienice, które oddają całe siebie i wszystko Oblubieńcowi.
Niech w sercu każdego z nas, podczas zbliżających się Świąt, pojawi się ta miłość Boża. Usposabiajmy swoje serca na spotkanie z wielką miłością Bożą, z Oblubieńcem naszych dusz, z niezwykłą miłością Bożą, która również i nam pragnie się objawiać; miłością, która jest ponad wszystko, której piękna nie da się wysłowić. Tylko ona jest potężna, tylko ona jest najdelikatniejsza, tylko ona jest czuła, tylko ona jest wrażliwa. Tylko ona.

Więcej…>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>