Czuwanie adwentowe w Sanktuarium Różanostockim


  Kolejne nasze spotkanie w Sanktuarium Różanostockim rozpoczęliśmy dniem skupienia i całonocną Adoracją Najświętszego Sakramentu. Ten szczególny czas formacyjny dotyczył trwającego Okresu Liturgicznego i nawiązywał do sposobu przeżywania Adwentu. Sam Wieczernik Modlitwy budził w sercach uczestników pragnienie uczestnictwa w prawdziwej Miłości Bożej i potęgował tęsknotę za Bogiem. Prosiliśmy, aby Bóg udzielił nam swego Ducha, swojej mądrości, poznania, byśmy zapragnęli, zatęsknili za Oblubieńcem swojej duszy. By w naszych duszach niejako odezwała się tęsknota wszystkich pokoleń, tęsknota za Bogiem! By w nas było wielkie pragnienie wszystkich serc, by zjednoczyć się na powrót ze Źródłem swego istnienia. By Bóg czynił z naszymi sercami to, co On sam uzna za właściwe! By na nowo nasze serca zabiły mocniej myśląc o Bogu! By na nowo zapłonęły miłością ku swemu Oblubieńcowi!
Wyrażamy wielką naszą wdzięczność pielgrzymom, którzy mimo zimowej aury okazali wytrwałość w modlitwie i czuwaniu u stóp Boga i Jego Matki Maryi. Dziękujemy też zespołowi muzycznemu „Najmniejsi” z Warszawy za ich posługę muzyczną podczas Wieczernika.

Więcej…>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>