Ogólnopolski Wieczernik Dusz Najmniejszych


  Dzisiaj wielkie Swięto Dusz Najmniejszych
Dzisiejszy dzień jest szczególnym w naszej Wspólnocie, spotykając się bowiem w gronie dusz najmniejszych z całej Polski pragniemy wspólnie odpowiedzieć na Boże powołanie do współuczestnictwa w Dziele Nowej Ewangelizacji. Jako wierni zrzeszeni w Katolickim Stowarzyszeniu „Konsolata” będziemy dziękować Bogu za otrzymane łaski i prosić o dalsze Jego błogosławieństwo dla nas i wszystkich dusz maleńkich. Centralnym wydarzeniem tego dnia będzie wspólna uroczysta Eucharystia, której przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja Ks. Abp Warmiński Wojciech Ziemba. Na zakończenie naszego Wieczernika uwielbimy Boga wspólnym śpiewem i wyrazimy wdzięczność wszystkim osobom zaangażowanym we wspólne dobro Wspólnoty i Kościoła.

Uwaga! Nasze spotkanie będzie transmitowane przez radio internetowe Radio Konsolata. Zapraszamy do duchowej jedności z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>