Życzenia na Boże Narodzenie 2012 r.


  Jezus specjalnie dla nas, dla człowieka stał się Chlebem, abyśmy mogli się Nim karmić, abyśmy mogli Nim żyć. Jednocześnie daje nam wzór samego Siebie, pokazując, iż mamy dawać siebie innym. Pokazuje, iż należymy do Boga i tak jak On mamy stawać się miłością. Życzę każdemu z Was, by zjednoczenie z Jezusem, który zstępuje w Tajemnicy Bożego Narodzenia do naszych serc, zbliżyło jeszcze bardziej serca wszystkich do samej istoty miłości. A gdy gościć będziemy w sobie Nowonarodzonego Jezusa przemieniającego nas w Siebie samego, życzę, byśmy umieli dzielić się Jezusem, Jego miłością, dając Go sobie nawzajem. Niech nasze dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń, upodabnia nas do przychodzącego Zbawiciela, który zaprasza nas do dawania całych siebie drugim, stawania się całkowicie miłością i realizowania powołania do miłości.
Składając życzenia w tę świętą Noc każdemu z Was daję w sposób duchowy biały opłatek, dając w ten sposób samego Jezusa, Jego miłość, dzieląc się z Wami sobą samym, swoją miłością, błogosławiąc Was. Przyjmijcie tę okruszynę opłatka, z zapewnieniem o miłości i z moim kapłańskim błogosławieństwem.
Ks. Tadeusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>