Dziękujemy Bogu i Niepokalanej Maryi za Wieczernik Różanostocki


  Znowu serca napełnione miłością, znowu radość w sercach. Bóg również cieszy się, bo zwycięża Jego miłość, rozszerza się Jego Królestwo. Cieszymy się, wielbimy Boga, dziękujemy Mu za wszystko i trwamy w Bogu. Pamiętamy, że nic się nie kończy, że należy dalej kroczyć obraną drogą; cały czas trwać i będąc czujnym. Dziękujemy wraz z Maryją Bogu za Jego Słowo o Miłości i prosimy, aby Miłość Boża nadal wzrastała w naszych sercach i objawiała się światu. by w trwającym czasie Adwentu wiele serc ze szczerością przyjęło Jezusa. Niech wszystkie dusze maleńkie cieszą się Jezusem w swoim sercu, niech z Nim zjednoczeni, prawdziwie doświadczą zrodzenia się Boga podczas świąt Bożego Narodzenia. Teraz ukryty w wielu sercach zamkniętych od świata, niech ukaże się wszystkim, niech zakróluje miłość i jednoczy ludzkie serca z Jezusem.
Wyrażamy wielką wdzięczność wszystkim wiernym, uczestniczącym we wczorajszym spotkaniu. Jednoczesnie już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na kolejny Wieczernik Modlitwy do Ostrowa Wlkp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>