Wieczernik z NMP Matką Miłosierdzia


  W dniu 17 listopada br., podczas Wieczernika Modlitwy w Gietrzwałdzie, nasza Wspólnota zobowiązała się do wsparcia modlitewnego dzieła ewangelizacyjnego, które rozpoczęło we wspomnianym dniu w Archidiecezji Warmińskiej. Starajmy się potraktować to zobowiązanie bardzo poważnie. Uświadamiajmy też wszystkim duszom maleńkim, że każdy z nas powinien wziąć sobie to zobowiązanie do swego serca i modlić się za wspomniane dzieło, a także wspierać je drobnymi ofiarkami. BudŸmy też, w gronie osób uczestniczących w życiu naszej Wspólnoty, świadomość wspólnej odpowiedzialności za nie. Jest to bardzo ważna część tego dzieła, mająca ogromny wpływ na jego przebieg. Więc gdziekolwiek będziemy, to należy pamiętać w modlitwie o wspomnianym dziele, łączyć się z nim i uczulać wszystkich na konieczność modlitwy w tej intencji. Jesteśmy cząstką tego Kościoła, należymy do niego, czerpiemy z niego, dlatego też postarajmy się coś dać z siebie Kościołowi.
Dziękujemy wszystkim kapłanom, siostrom zakonnym i licznie zgromadzonym w bazylice gietrzwałdzkiej pielgrzymom za dar kolejnego Wieczernika. Wdzięczność naszą wyrażamy również zespołowi „Adoramus” z Tczewa za kolejną posługę muzyczną podczas naszego spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>