Pielgrzymka do Fatimy i innych sanktuariów Europy


  Informujemy uczestników Wieczerników Modlitwy, że jutrzejszy Wieczernik w Sątocznie będzie krótszy. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 17:00. Zapraszamy też wszystkich na kolejne spotkanie do kościoła parafialnego w Sątocznie już za miesiąc, tj. 26 paŸdziernika br.
Całą Wspólnotę zapraszamy do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce do Fatimy i innych sanktuariów Europy, którą rozpoczynamy już jutro. Pierwszym sanktuarium będzie Ars (w sobotę), od niedzieli do wtorku rano modlić się będziemy w Lourdes, we wtorek wieczorem i w środę do południa w Santiago de Compostella, od środy do soboty przebywać będziemy w Fatimie, za tydzień w niedzielę 7 paŸdziernika nawiedzimy sanktuaria maryjne w Saragossie i w Montserat, 8-9 paŸdziernika nawiedzimy La Salette, we wtorek 9 paŸdziernika wieczorem modlić się będziemy w klasztorze ss. klarysek kapucynek w Moncalierii (Turyn), w macierzystym klasztorze gdzie znajduje się grób Sł. Bożej s. M. Konsolaty Betrone. W środę, 10 paŸdziernika modlić się będziemy w sanktuariach maryjnych w Turynie (Wspomożycielki Wiernych i MB Pocieszenia), 11 paŸdziernika nawiedzimy sanktuarium MB Bolesnej w Maria Tafel (Austria).
Pielgrzymki dla naszego rozwijającego się Dzieła są bardzo ważne, dlatego nie tylko fizycznie, ale też duchowo jednoczmy się podczas każdej z nich, w ten sposób wspólnie stawiamy mocny fundament pod przyszły DOM. Obiecujemy Wam naszą nieustanną modlitwę. Prosimy też i Was, pomódlcie się za nas. Jeszcze w dniu dzisiejszym podczas wieczornego programu modlitewnego wspólnie rozpoczniemy wspólny czas pielgrzymowania.
Jeśli macie jakieś specjalne intencje i prośby to umieśćcie je na naszej stronie internetowej, będziemy je składać we wszystkich miejscach pielgrzymowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>