Kolejne spotkanie w Wieczerniku Modlitwy


  Po tygodniowych rekolekcjach, które przeżywaliśmy we Wspólnocie Wieczernikowej w Gietrzwałdzie, w minioną sobotę zgromadziliśmy się na kolejnym Wieczerniku Modlitwy w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą. Był to czas wspólnej modlitwy uczestników rekolekcji z pozostałymi uczestnikami drogi wieczernikowej i wzajemnego doświadczania łask uproszonych na rekolekcjach. Podczas spotkania u stóp Pani Czerwińskiej prosiliśmy także o opiekę Matki Bożej i Jej wstawiennictwo w uproszeniu łask dla kolejnych grup osób, które w tym miesiącu podejmą rekolekcje dla dusz najmniejszych w Różanymstoku, Gietrzwałdzie i Czerwińsku. Dziękujemy wszystkim tworzącym ten Wieczernik i kapłanom posługującym oraz służbie liturgicznej i zespołowi „Echo Maryi” za kolejny dar wspólnego spotkania na ważnej dla nas wszystkich drodze, którą wspólnie kroczymy.
Zapraszamy do wysłuchania retransmisji z Wieczernika w internetowym Radiu Dusz Najmniejszych – Radiu Konsolata. Jednocześnie dziękujemy realizatorom tego radia za bezpośredni przekaz i codzienne relacje z wydarzeń naszej Wspólnoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>