Niedziela Miłosierdzia to niebywałe Święto

  Jednoczmy się we wspólnym pielgrzymowaniu.
W najbliższą sobotę i niedzielę podejmiemy wspólną pielgrzymkę do Częstochowy, by tam pod opieką Matki Bożej Królowej Polski przeżyć Święto Bożego Miłosierdzia. Jak ważny będzie to dla nas czas wyjaśniają poniższe pouczenia:
Niedziela Miłosierdzia to niebywałe Święto. To czas, kiedy Bóg obdarza dusze niezwykłymi łaskami! Jezus wylewa na świat swoje Miłosierdzie! Spływa ono z Jego ciała, Jego Serca, z Jego Ducha, Jego duszy! Cały Jezus przemienia się w Miłosierdzie i jako uosobione Miłosierdzie schodzi na ziemię! Pragnie zawitać do każdej duszy! Pragnie gościć w każdym sercu! Bowiem tego dnia, tak szczególnego dnia, dusza może dostąpić odpustu zupełnego. Bóg daruje winy i kary! Jeśli dusza odpowiednio przygotuje się do tego spotkania – rodzi się odnowiona! Jest czysta czystością doskonałą! Jest święta! O, jakże Bóg pragnie, abyśmy tego dnia wszyscy byli święci! I chociaż nasze słabości szybko dadzą o sobie znać, jednak ten krótki czas, kiedy zgromadzeni wspólnie na modlitwie Eucharystycznej, zjednoczeni w Miłości staniemy przed Bogiem wielbiąc Go i wysławiając sercami kryształowo czystymi, może stać się wielkim triumfem Miłości Miłosiernej! Wszyscy znajdziemy się w samym Sercu Boga! Z Nim zjednoczeni, napełnieni Jego Miłością uczestniczyć będziemy w niepojętym „wybuchu” Miłości na świat! Rozpoczniemy życie od nowa, z duszami czystymi jak w chwili wyłaniania się z wnętrzności Boskich, kiedy Stwórca poczynał nas i powoływał do istnienia!
Uczyńmy, co nam Mówi Jezus. Niech każdy przystąpi do Sakramentu pojednania i przyjmie Komunię w Niedzielę w to wielkie Święto Miłosierdzia Bożego. Niech każdy uwielbi Boga nadaną mu przez Niego świętością! Niech ogarnie nas Duch uwielbienia, umiłowania, Duch Miłości! Niech ten czas będzie dla nas prawdziwym świętowaniem w Bogu!
Niech Bóg błogosławi nas na czas pielgrzymki i przezywanie Święta Miłosierdzia. Niech MB Królowa Polski przyjmie nas z sercem otwartym i z wielką miłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>